2.49

Kodi: LK1230VANILLA

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Silcare - The Garden of Colour vajrat e kutikulës dhe thonjve janë zgjidhje e mrekullueshme për njerëzit të cilët ëndërrojnë të kenë thonj të shëndoshë, të fortë dhe me shkëlqim....
Sasia: