4.99

Kodi: 5902560525496

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Base One Primer + Tea Tree Oil është një formulë e pasur me vaj tea tree, për tu përdorur në thonj natyral gjatë manikyrit me gell, hibrid dhe akrilik....
Sasia: