7.99

Kodi: 8000836394504

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Keiras kundër rënies së flokëve për flokë të brishtë dhe të dobëta me algin të hidrolizuar, vitaminë E, kafeinë dhe vajra thelbësore të trumzës dhe eukaliptit....
Sasia: