4.99

Kodi: 8412261081148

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Brenda një game të produkteve për drejtimin e flokëve, Krema Control Liss ëshë kremë ajrosëse kundër ngrirjes që i hidraton flokët dhe i bën ato më të lehta për stilim....
Sasia: