102.64

Kodi: 8005610689333

Statusi: Në Stok

Quick Overview
BOSS SCENT Eau de Toilette For Her reinterpreton frymën joshëse të Eau de Parfum origjinal në një humor elegant dhe pranveror.   Këtë produkt mund ta blini në të gjitha pikat e UNI Cosmetics. Ky produkt nuk shitet online....
Sasia: