2.79

Kodi: 5907609333513

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Kondicioner INTENSIV me veprim total nga Eveline Cosmetics. Formulë revolucionare me kompleks aktiv "Strong Nail ™" që depërton në strukturën e thonjve, duke rigjeneruar dhe rindërtuar në mënyrë efektive....
Sasia: