6.79

Kodi: 8024116002279

Statusi: Në Stok

Quick Overview
Dyll për depilim, ideal për të gjitha llojet e lëkurës, është një produkt me veti hidratuese dhe zbutëse me një kompozim natyral të pasur me përbërës aktiv të cilësisë së lartë....
Sasia: