SILCARE SENSUAL PERFUME NAIL OIL DIVINE YOU 10ml | PARFUM & VAJ PËR THONJ

4.99

Kodi: 5902560517576

Statusi: Në Stok

Quick Overview

Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur.

Sasia:


TRANSPORTI BËHET NË TË GJITHË BOTËN

Dërgesat brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€.
Dërgesat jashtë Kosovës me DHL do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 24 deri në 48 orë.

Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur. Ato do ju ndihmojnë në rigjenerimin e pllakës së dëmtuar dhe do u japin një aromë të mirë thonjve tuaj. Vajrat e parfumosura përmbajnë një përbërje aromatike të zgjedhur në mënyrë të veçantë, aroma të cilat janë të qëndrueshme dhe tunduese.

Fuqia e përbërësve natyral do e fortësojë pllakën e thoit duke e mbrojtur atë nga plasaritjet dhe thyerja. Falë formulimit unik të bazuar në 7 vajra të çmuara: vaj ulliri, makadamia, farë rrushi, farë liri, avokado, soja, ricin dhe vitamin E, pllaka dhe kutikulet e thonjve tuaja do jenë të ushqyera dhe të përkujdesura në përsosmëri.

Falë vajrave Sensual Moments, duart e juaja do duken për mrekulli.

Gjeni aromën tuaj:

Sensual Moments Divine You Oil – aromë për femrën e pavarur dhe sensuale, e cila ndjek qëllimet e saja. Aromë e kafesë së zezë e pasur me aromë jasemini, lule portokalli si dhe piper roze, të cilat ndërthuren me aromën e patchuolit dhe vaniljes.

Sensual Moments Elegant Late Oil – thelbi i femrës i përfshirë në një vaj, aroma e tijë kombinohet me aromën e agrumeve, tangerine me trëndafil, ylang-ylang, lule portokalli dhe tuberose. Kjo është një kombinim për femrën sensuale dhe të sofistikuar.

Sensual Moments Hush Hush Oil – Josh me aromën e bukur të pjeprit dhe agrumeve. Lëngësi dhe pak shije të hidhur nga grapefruit me një ëmbëlsi të mollës si dhe aromën e lehtë të shalqirit të përzier me një aromë të rafinuar të një buqeti të luleve: tuberose, convallaria, trëndafil dhe violetë.

Sensual Moments Secret Love Oil – Një kompozim i luleve, aroma e të cilave të dhuron një kënaqësi. Ju do gjeni aromë të lule zambakur, lule portokallit dhe jasminit, të cilat janë të theksuara nga akorde të thella të patchoulit dhe pralineve si dhe gjithashtu të frutave të malit.

Sensual Moments This Is Me Oil – kombinon aromën e manaferrës me një aromë të luleve: freesia, trëndafilit dhe vanilles, duke shtuar edhe aromën e pasur të drurit të miskut.

Karakteristikat:

  • Kompozim i 7 vajrave natyrale që fortësojnë pllakën e thoit duke e parandaluar atë nga plasaritjet dhe thyerja
  • Përbërësit natyral ofrojnë ushqim kutikuleve
  • Aplikim i lehtë dhe i rehatshëm falë paketimit me pipetë

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në çdo thua, masazhojeni në pllakë të thoit dhe kutikule. Përdoreni çdo mbrëmje dhe pas çdo manikyri ose pedikyri.

UNI Cosmetics

Produkte bukurie nga linjat më të njohura botërore me çmimet më të lira në treg dhe cilësi të shkëlqyeshme.

Gjithmonë të përkushtuar drejt risive dhe produkteve të reja!

Transporti i produkteve bëhet në të gjithë botën.

• Për porositë jashtë Kosovës, transporti i produktit pas pranimit të pagesës, do të niset brenda 1 deri në 3 ditë pune nga DHL apo nga Posta e Kosovës Sh.A., varësisht prej kërkesës suaj.

• Porositë brenda territorit të Kosovës arrijnë për 24 orë pune dhe transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi 9.99€. Për çdo blerje nën 9.99€, transporti paguhet plus 2.49€.

• Porositë jashtë Kosovës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar prej 24-48 orë pune, nëse kërkoni që transporti i porosive të bëhet me DHL.

• Porositë jashtë Kosovës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar brenda 7 deri në 30 ditë pune, nëse kërkoni që transporti i porosive të bëhet me Postën e Kosovës Sh.A.

• Për blerjet jashtë territorit të Kosovës, pagesa duhet të bëhet paraprakisht.

• Për porositë jashtë Kosovës, të cilat kanë peshë më të madhe se 30kg, ju lutem na kontaktoni në email: [email protected], sepse është e mundur që të ju ofrojmë çmim më të volitshëm të transportit sesa në ofertën që e kemi në web faqe.

• Nuk marrim përgjegjësi nëse eventualisht e keni dhënë adresën e destinimit gabim dhe kështu produktet nuk kanë arritur në destinacionin e dëshiruar.

• Nuk marrim përgjegjësi nëse eventualisht dërgesat vonohen për arsye të ndalimit nga dogana e shtetit tuaj.

• Ju lutem keni pasasysh, në rast se dogana e shtetit tuaj imponon pagesë doganore apo taksa të tjera për produktet e porositura, atëherë ju jeni të obliguar t’i paguani ato.

• Në rast së për arsye të ndryshme, dogana e shtetit tuaj ndalon produktet e blera/porositura, atëherë është përgjegjësi e blerësit/porositësit që ta bëjë pagesën shtesë për transport dhe ta organizoj transportin nga pika doganore deri në adresën e kërkuar.

• Ju lutem na konfirmoni adresën pasi që të përzgjedhni produktin.

• Të hollat do t’iu kthehen nëse nuk arrihet të realizohet porosia.

• Të hollat kthehen në mënyrë të plotë apo të pjesshme nëse ndonjë produkt nuk ka arritur ashtu siç është porositur.

• Lokacioni i produktit: Prishtinë, Republika e Kosovës.

DETAJET E PAKETIMIT TË PRODUKTIT PËR TRANSPORT:

Lartësia: 18cm
Gjerësia: 5cm
Gjatësia: 12cm
Pesha: 50g
Sasia: 1 Njësi

Nëse keni ndonjë pyetje lidhur me transportin apo pagesën, ju lutemi na kontaktoni përmes e-mail adresës: [email protected] apo përmes formës së konktatit që gjendet në web-faqen tonë. Ne do të mundohemi t’u përgjigjemi pyetjeve apo kërkesave tuaja në kohë sa më të shkurtër.

Për të lehtësuar komunikimin, ju lutemi vendoseni kodin e produktit apo numrin e porosisë në të gjitha format e komunkimit.