Gjithsej 5803 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
ALLURE IHA STYPTIC PENCIL | LA...
869745233049 0.59
Laps për ndalimin e gjakut pas rrojes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE PRO GEMEI HAIR CLIPPER ...
6957952260089 14.99
Makina ProGemei GM 6008 është e dizajnuar për të ofruar një performancë precize, të shpejtë dhe të lëmuar në të gjitha llojet e flokëve.   Karakteristikat: Brisk nga çeliku i pandryshkshëm me një performancë të lartë Ekran për përqindjen e kapacitetit të baterisë Bateri e brendshme me 2000mA Koha e rimbushjes: 3-4 orë Koha e punës: 4-5 orë 4 krehër udhëzues Shishe vaji Brushë për pastrim Adapter
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SEDEF RAZOR | BRISK RRO...
8698881250076 1.19
Këto brisqe janë të krijuara nga çeliku i pandryshkshëm. Mekanizmi i cili hapet dhe mbyllet me lehtësi e bënë të lehtë ndërrimin e tehëve dhe ofron një rruarje të përsosur.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE T.D.J STAINLESS STEEL C...
KOD0005912121 3.99
Këto brisqe janë të krijuara nga çeliku i pandryshkshëm. Mekanizmi i cili hapet dhe mbyllet me lehtësi e bënë të lehtë ndërrimin e tehëve dhe ofron një rruarje të përsosur.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SINER OIL FOR EQUIPMENT...
0.49
Vaj për pajisje nga Siner.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE VGR TRIMMER SET V-001 3...
6971781330010 27.99
Makina elektrike për prerjen e flokëve VGR Trimmer Set 3në1 posedon një motor të fuqishëm me një zhurmë të ulët, brisqe me precizitet të lartë si dhe krehër udhëzues të cilët ju ofrojnë një prerje të lehtë dhe të rehatshme të flokëve me një prekje të butonit. Karakteristikat: Brisqet: Trimer të madhësisë së plotë Trimer për precizitet më të lartë Trimer detajues Makinë me/pa kabëll 7 krehëra udhëzues Pjesë mbrojtëse të briskut Brushë për pastrim…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE GEMEI HAIR CLIPPER GM83...
6957952208302 24.99
Gemei makina për prerjen e flokëve 3në1 me një teknologji të lartë për të lehtësuar dhe për të përsosur jetën tuaj. Makina profesionale e lehtë për të punuar përfshien briskun në formë T, trimerin si dhe briskun për detaje me precizitet të lartë. Një makinë ideale për ju, shkurton dhe formëson flokun, lehtë dhe shpejtë. Karakteristikat: Brisqet: Brisk – T preciziteti 40mm Trimer 30mm Brisk detajues 5mm Makinë me kabëll 7 krehëra udhëzues Pjesë mbrojtëse të…
Krahaso QUICK SHOP
51%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR THONJ UV 1x11pcs...
KOD0005912112 30.29 14.99
Lovigo UV llambë e bardhë 36w x 1 copë: Më e shpejt, më e sigurt dhe pa erë: 4 poçe super të fuqishme PL UV-A në tharësen për thonj ju premtojnë manikyr dhe pedikyr të sigurtë pa asnjë erë të vazhdueshme Trajtim me shumë qëllime: Top kot UV, gell ndërtues UV apo gellët e tjerë – tharësja për thonj do të trajtoj manikyrin butësisht dhe në mënyrë precise Me përdorim të testuar: manikyr i lehtë…
Krahaso QUICK SHOP
10%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8971 199.99 179.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë sallonet e bukurisë. Ofron ulëse të rehatshme me dizajn elegant. E punuar prej lëkurës me ngjyrë të zezë Me bosht të çelikut të pandryshkshëm Me lavjerrës pompe të çelikut të pandryshkshëm Me një pedale-pompë europiane Me mbështetëse për këmbë
Krahaso QUICK SHOP
43%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE IGEMEI HAIR CLIPPER GM8...
6957952208050 34.99 19.99
Makina elektrike për prerjen e flokëve IGemei GM 805 Cordless përmban një motor të fuqishëm me një zhurmë të ulët, brisqe me precizitet të lartë si dhe krehër udhëzues të cilët ju ofrojnë një prerje të lehtë dhe të rehatshme të flokëve me një prekje të butonit. Veçoritë: Me/Pa kabëll 4 copë krehër udhëzues Pjesë mbrojtëse e brisqeve Brushë për pastrim të brisqeve Shishe e vogël vaji Koha e punës pa kabëll: 150min Koha e…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION DIVISION HIJE PËR S…...
KOD0005912116 6.68 4.99
Paletat tona me 15 hije të syve nga hijet e ndezura të ngrohura të neutraleve, tone të ftohta në një llojëllojshmëri të hijeve mat dhe me shkëlqim. Shumë të pigmentuara, me qëndrueshmëri të lartë dhe të lehta për tu aplikuar, do ju bëjnë të dukeni në modë gjatë tërë vitit. Spërkatni brushën me Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PASSION HIJE PËR SY…...
KOD0005912115 6.68 4.99
Paleta përfshinë 15 hije intense, të mëndafshta dhe lehtë për t’u përzier me shkëlqim, Passion For Colour përfshinë një përzierje të hijeve roze, portokalli, të gjelbra dhe të kaltra për të nxitur kreativitetin tuaj. Spërkatni brushën me Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.
Krahaso QUICK SHOP
41%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR GRIM 1x7pcs (305)...
KOD0005912114 20.43 11.99
L’Oreal pudër e lëngët 305 30ml x 1 copë: Infallible Total Cover Foundation përzihet menjëher për të mbuluar pikat e errëta, njollat, plagët dhe hiperpigmentimin duke dhuruar një ngjyrë të përsosur të lëkurës. Çant për grim x 1 copë: Kjo çantë kozmetike për grim, shumë e bukur dhe e përshtatshme, është gjëja e duhur që duhet ta keni. E prodhuar nga vela e qëndrueshme, e cila mund të lahet shumë lehtë, kjo çantë e mrekullueshme ka…
Krahaso QUICK SHOP
28%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION CARNIVAL HIJE PËR S…...
KOD0005912117 15.18 10.99
Bëhuni gati për kohën e mbrëmjeve dhe festave me paletën e hijeve ultra vibrante, të krijuara me kreatorin Tammi Clarke. Paleta përmban 18 hije mat dhe me shkëlqim. Nga “Calypso”, një hije e verdhë metalike, tek “Bacchanal” një hije intencive e kaltër oqeani, këto hije i’a vlejnë për tu festuar. “Kjo paletë është për të gjithë ata që pëlqejnë ngjyrat dhe dëshirojnë që jetës së tyre ti shtojnë një shije të karnevalit të Karaibeve” thot…
Krahaso QUICK SHOP
41%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR GRIM 1x7pcs (306)...
KOD0005912113 20.43 11.99
L’Oreal pudër e lëngët 306 30ml x 1 copë: Infallible Total Cover Foundation përzihet menjëher për të mbuluar pikat e errëta, njollat, plagët dhe hiperpigmentimin duke dhuruar një ngjyrë të përsosur të lëkurës. Çant për grim x 1 copë: Kjo çantë kozmetike për grim, shumë e bukur dhe e përshtatshme, është gjëja e duhur që duhet ta keni. E prodhuar nga vela e qëndrueshme, e cila mund të lahet shumë lehtë, kjo çantë e mrekullueshme ka…
Krahaso QUICK SHOP
35%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO HD GET BAKED HI...
5057566011112 16.99 10.99
Një paletë e përbërë nga 15 hije të mahnitshme për një shkëlqim qiellor! Një përzierje fantastike e toneve nga e bardha tek ajo bronze, me hije për t’ju përshtatur të gjitha toneve të lëkurës. Përbërësit: Mica, Nylon-12, Magnesium Aluminum Silicate, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Palmitate, Polybutene, Silica, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Mund tw pwrmbaj: (+/-) CI 75470, CI 15850, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891 Vegan, pa njolla, pa gluten.  
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION X TAMMI TROPICAL PA...
5057566036825 11.69 8.99
Paletë me hije ekzotike me 23 ngjyra të bukur mat dhe me shkëlqim, me një larmi të gjallë ngjyrash të bëra për të gjithë dhe të gjitha tonet e lëkurës. Duke përfshirë tri hije bazë dhe të tranzicionit.
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911468 7.59 3.79
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SMALL BAG FOR MAKE-UP C...
KOD0005912111 7.99 4.99
Shtoni bukuri karriges suaj të grimit dhe lehtësoni punën tuaj me anë të kësaj çante. E zezë, rezistente ndaj ujit, me mundësi për tu pastruar pa problem, çanta lehtëson punën tuaj gjatë grimosjes së klientëve tuaj, në të cilën ju do të keni mundësi të vendosni produktet më të nevojshme për punën tuaj si: brusha dhe produkte kozmetike të ndryshme. Vendosni çantën në cilëndo anë të karrigës suaj të grimit që juve keni nevojë dhe filloni…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE AN GUO ER POWDER PUFF |...
6954223080285 0.89 0.74
Kjo shpuzë është krijuar pa skaje në mënyrë që të eliminohen vijat e dukshme dhe rrudhat. Përdorni anësoret e shpuzës për ta aplikuar bazën dhe skuqeni fytyrën, ndërsa majën e pikësuar përdoreni për ta aplikuar bazën nëpër vendet më të fshehura të fytyrës dhe mbi njollat që keni në fytyrë.
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FACE CLEANING SPONGE | ...
6954223080230 0.89 0.74
Kjo shpuzë për pastrimin e fytyrës e pastron grimin, papastërsitë dhe vajrat e tepërta nga fytyra e juaj, para se ta përdorni bazën. Skajet me dizajne dhe madhësi të ndryshme janë tejet të përshtatshme për aplikimin e grimit në fytyrë.  
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BIG BAG FOR MAKE-UP CHA...
KOD0005912110 9.99 5.99
Shtoni bukuri karriges suaj të grimit dhe lehtësoni punën tuaj me anë të kësaj çante. E zezë, rezistente ndaj ujit, me mundësi për tu pastruar pa problem, çanta lehtëson punën tuaj gjatë grimosjes së klientëve tuaj, në të cilën ju do të keni mundësi të vendosni produktet më të nevojshme për punën tuaj si: brusha dhe produkte kozmetike të ndryshme. Vendosni çantën në cilëndo anë të karrigës suaj të grimit që juve keni nevojë dhe filloni…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ESPEJO SHAVING GEL 750M...
8691228070108 2.99
Gell për rroje i cili përmban vitamin E me një formulë speciale, formulë e cila bënë rrojen më të lehtë tek të gjitha llojet e mjekrave. Merrni gellin dhe aplikojeni në pjesë të nevojshme me anë të gishtërinjve. Pasi që të keni aplikuar atë, prisni 15-20 sekonda për të filluar me rroje, dhe pastaj pastrojeni atë me ujë.
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO THINNING SCISSORS 6INCH...
BD-150 24.99 14.99
Gërshërë për rrallimin flokëve me brisqe super të mprehta për një rrallim preciz të shpejtë dhe të lehtë të flokëve, si dhe për një rehati të shtuar unazat ku ju vendosni gishtërinjtë janë të mbështjellura me gomë të butë zbukuruese. Gërshërët posedojnë këllëfin e tyre të prodhuar nga materiali prej lëkure cilësore me ngjyrë të zezë në mënyrë që të mbrohen më mirë nga ambienti i jashtëm. Çelik i pandryshkshëm Madhësia e gërshërëve : 6inch…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 6INCH ...
BD-130 24.99 14.99
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të shpejtë dhe të lehtë të flokëve, si dhe për një rehati të shtuar unazat ku ju vendosni gishtërinjtë janë të mbështjellura me gomë të butë zbukuruese. Gërshërët posedojnë këllëfin e tyre të prodhuar nga materiali prej lëkure cilësore me ngjyrë të zezë në mënyrë që të mbrohen më mirë nga ambienti i jashtëm. Çelik i pandryshkshëm Madhësia e gërshërëve : 6inch…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO THINNING SCISSORS 6INCH...
AL-1050-6 4.99 3.49
Gërshërë për rrallimin flokëve me brisqe super të mprehta për një rrallim preciz të shpejtë dhe të lehtë të flokëve.   Çelik i pandryshkshëm Madhësia e gërshërëve : 6inch
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO THINNING SCISSORS 5.5IN...
AL-1050 4.99 3.49
Gërshërë për rrallimin flokëve me brisqe super të mprehta për një rrallim preciz të shpejtë dhe të lehtë të flokëve. Çelik i pandryshkshëm Madhësia e gërshërëve : 5.5inch
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 6INCH ...
AL-1049-6 4.99 3.49
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të shpejtë dhe të lehtë të flokëve. Çelik i pandryshkshëm Madhësia e gërshërëve : 6inch
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 5.5INC...
AL-1049 4.99 3.49
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të shpejtë dhe të lehtë të flokëve. Çelik i pandryshkshëm Madhësia e gërshërëve : 6inch
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SCISSORS FOR EYEBROWS |...
KOD1000000413 0.99 0.79
Gërshërë për vetulla. Shkurtojnë qimet e gjata të vetullave, duke u dhënë atyre formë të shkëlqyer dhe joshëse. Të domosdoshme për formësimin e vetullave.
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT FOLDABL...
KOD0005912094 144.99 119.99
Karrigë e zezë profesionale të cilën mund ta përdorni gjat punës suaj në sallone të bukurisë, karrige e cila ju lehtëson në masë të madhe punën tuaj, është e rehatshme si dhe posedon mbështetëse të duarve. Dimenzionet: Lartësia: Nga ulësja: 74cm Nga mbështetësja: 110cm Gjërësia: 53cm Karakteristikat: Materiali: Korniza: dru Ulësja dhe mbështetësja posedojnë material të thurur Ngjyra: Korniza: e zezë Ulësja dhe mbështetësja: kafe e errët Mbështetëse të duarve Me mundësi të palosjes
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO TWEEZERS FOR EYEBROWS (...
BD-230 1.49 1.29
Pincë shumë precize për heqjen e vetullave. I heq fijet e vetullave, duke i kapur me precizitet të madh edhe fijet më të vogla e të holla. E domosdoshme për përdorim personal ose sallon bukurie.
Krahaso QUICK SHOP