Gjithsej 39 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
SILCARE HELP TO QUICK FIX MYCO...
5902560526707 12.99
HELP TO… Quick Fix Myco UV / LED Gel – një risi e përkryer në treg! UV-LED / LED gell ndërtues me një përbërje aktive për stilizimin e thonjve problematike. Krijuar në baza të teknologjisë të përfshirjes së përbërësve aktiv gell ndërtues pa acid i cili përdoret për zgjatjen dhe ndërtimin e thonjve në duar dhe këmbë. Falë formulës e cila përmban 3 substanca të ndryshme aktive, produkti është i përshtatshëm për ata që janë të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE QUIN DRY OIL FOR NAILS...
5902560523959 4.99
Thonj të shëndetshëm, të bukur dhe të përkujdesur janë krenaria e çdo femre. Kjo është arsyeja se përse Dry Oil for Nails përmban gjithçka që është e mirë për thonj dhe kutikula. Quin Dry Oil for Nails përmban vajra të çmuara: vaj nga fara e rrushit, vaj nga thelbi i pjeshkës, vaj nga soja si dhe zbutës të selektuar të cilët ofrojnë një ndjenjë të mëndafshtë pas çdo përdorimi dhe absorbim efikas e të shpejtë. Falë…
Krahaso QUICK SHOP
33%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT NAIL WH...
KOD1000000148 89.99 59.99
Funksionaliteti i lartë e bën atë të përkryer për cilëndo sallon bukurie. E ndërtuar në mënyrë të veçantë, me dizajn të bukur dhe të thjeshtë. E ndërtuar me përbërje nga kompensata bazuar në cilësi në kuadër të industrisë së salloneve të bukurisë. Me sistem profesional të përdorimit komercial. Me kapacitet të mbajtjes së teknikës së thonjve. Me përkrahje të rehatshme dhe të fokusuar ndaj klientit. Dimenzionet: Gjatësia: 110cm Gjërësia: 45cm Lartësia: 77cm
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO COLOR CHART 1X36 | KATA...
KOD1000000408 0.99
Katalog për nuanca të ndryshme të thonjve. Lehtëson klienten në dilemat e saj lidhur me ngjyrën e  thonjve. Modern dhe i domosdoshëm për sallon.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE MAGNETIC NAIL DESIGN | ...
KOD1000000404 0.99
Dizajn magnetik për thonj. Produkt që jua lehtëson deri në maksimum punën në ngjitjen dhe dizajnin e thonjëve. Aplikim i dizajneve të ndryshme në thonj falë fuqisë së lartë magnetike që përmban. Modelime të ndryshme për thonj, të cilat bëjnë që thonjtë të duken të freskët dhe me shumë origjinalitet.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN SMOCK WHITE SIZE XL | MANT...
4250054189572 78.99
Mbulesë rezistente ndaj ujit. Mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në shtëpi. Me material të përshtatshëm, i cili mbron rrobat e klientëve tuaj kur përdorni ngjyrë ose kur bëni prerje të flokëve. E përshtatshme për të gjitha shërbimet që kryhen në një salon bukurie. Pastrohet lehtë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT DOUBLE ...
KOD0005911213 189.99
Detaje rreth tavolinës: Materiali: dru Ngjyra: e bardhë Këmbë prej hekuri Tavolina përmban 4 sirtar për nevojat e juaja të ndryshme Dimenzionet e tavolinës: Gjatësia: 2 m Gjërësia: 45 cm Lartësi: 84 cm
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LIGHTING LAMP FOR NAILS...
KOD0005911121 17.99
Llambë ndriçuese me llupë për sallone të bukurisë. E përshtatshme për punë të ndryshme, si për shembull: rregullimi i thonjëve, vetullave, etj. Shërben, kryesisht, për ta fokusuar mirë objektin e punës. Shumë e sofikstikuar dhe e qëndrueshme.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN EYELASH TAPE | SHIRIT NGJI...
4047816332891 4.99
Shirit ngjitës për mbrojtje të unazës së poshtme të qerpikut gjatë trajtimit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN CONNEX ADHESION ENHANCER 5...
20282 4.49
Për thonj natyral të hidratuar, të yndyrshëm dhe për thonjt që kanë tendencë të bien nga gishti. EFEKTI: ngjitës përforcues para modelimit; shmangje të rënies së thoit (kur aplikohet para mbështjelljes). VEÇORITË: Trajtoni në dy minuta në ajër (pa dritë); pa acid.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN BIO BOND UV ADHESION AMPLI...
20733 12.99
Për thonjt të tharë, të çarë, të dëmtuar si dhe për thonj që kanë tendencë të bien nga gishti. EFEKTI: Ushqyes natyral për thonj; mbrojtje e thonjve natyral nga acidi, ngjitës përforcues para modelimit; shmangje nga rënie e thoit nga gishti (gjatë fazës para mbështjelljes). VEÇORITË:  Përmbanë urea dhe L-cistein (amino acid) dhe substanca organike të lëkurës; pa acid. Me agjentin lidhës Bio-Bond për trajtim të lehtë, ju mund të përgadisni thoin natyral për konsumatorët…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN REMOVER WRAPS 1x100pcs | F...
4047816712822 14.99
Lecka heqëse për çkapje të llakut LAQISH Manikyr & Pedikyr; në ndërthurje me LAQISH Remover, 100 ml. Udhëzimet: Thitheni me shpuzat heqëse të LCN-së me heqësin LAQISH dhe mbështjellni ato përreth çdo gishti. Vendosni LCN Remover Wrap ndër gishtat e juaj në mënyrë që skaji i leckës të vendoset nën majen e thoit. Tani palojeni leckën e pambukut të LCN Remover Wraps përmbi thoin në të dy anët. Lejoni LCN Remover Wraps të veprojnë për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
O.P.I PUMP FOR VARIOUS SOLUTIO...
KOD0000000082 1.49
Bombolë spërkatëse për aplikimin e lëngjeve të llojeve të ndryshme si fikësit polimer, pastruesit etj. Me pompë metali si dhe me qasje të lehtë dhe të përshtatshme për lëngjet, kjo është vepër dore e duhur. Përdorimi i saj parandalon humbjen e kohës duke përzier dhe mbyllur lëngjet e përdorura. Mundëson mbajtjen e rendit në tavolinë. Me dizajn estetik, e përshtatshme për çdo lloj pune. Mbyllja e duhur parandalon që përbërësi të del jashtë. Pompat dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL PROTECTION 1x10pcs...
6945044591586 3.99
Mbrojtëse për thonj. Brend 100% i ri! Është mbrojtës shumë i fuqishëm i llakut për thonj, duke ju mundësuar thonj të bukur artificialë, pa u brengosur për rrezikun nga njollat.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL CLEANING BRUSH IBL...
IBL-B031 1.49
Veçoritë: 100% brend i ri dhe cilësi të lartë Brusha me qime është e përkryer për trajtim artistik të thonjve/manikyr/pedikyr Shumë e mirë pas lëmimit dhe para bërjes së thonjve me llak Për pastrimin e pluhurit, dhe të mbeturave nga lëmimi Me mbajtëse plastike, e lehtë për tu mbajtur E fuqishme mjaftueshëm për të pastruar pluhurin dhe nuk e dëmton lëkurën e butë  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL FOLIE 30mx10cm | F...
IBL-UG17 1.49
Foli alumini për manikyr. E pazëvendësueshme në procesin e rregullimit të thonjve.  Kjo foli është ideale kur vjen puna te pastrimi i llakut për thonj. Aplikohet lehtë dhe shpejt.    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL SOAK-OFF GELL WRAP...
IBL-UG16 3.99
Foli për heqjen e gellit. Tejet efikase në procesin e heqjes së gellit. Nuk e dëmton thoin. Përdorimi: Largoni folinë me përmbajtje të pambukut; Vendosni një sasi të vogël të heqësit të gellit në leckë; Sigurohuni që lecka ta mbulojë plotësisht thoin; Mbështjelleni folinë përreth gishtit në mënyrë të shtrënguar, ashtu që lecka të mbështjellet mirë në gishtin e thoit; Lëreni leckën të qëndrojë ashtu për një periudhë prej 10-12 minutash; Largojeni në mënyrë të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL DECORATION BOX | K...
IBL-C32 0.49
Kuti për mbajtjen e dekorimeve të ndryshme artistike për thonj. Sistemoni elementet dekoruese në kuti dhe lehtësojani vetes punën për gjetjen e tyre.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE GEL CLEANING EQUIPMENT ...
IBL-H04 2.49
Kapak për largimin e llak-gellit nga thonjtë. I lehtë për t’u prdorur dhe shumë efikas. Heq gellin në mënyrë perfekte nga thonjtë tuaj, duke mos i dëmtuar fare. Ekonomik dhe i qëndrueshëm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FACE MASK 1x50pcs | MAS...
IBL-H09 2.29
Maskë mbrojtëse për fytyrë. Maskë për fytyrë e cila sjell nivel shtesë mbrojtjeje; Largon bakteriet duke i filtruar ato; Me pjesën e brendshme të përshtatshme për hundë, mundëson përshtatshmëri të lartë; Është në dispozicion, me lidhëse elastike që kapen në vesh; 50 maska në një kuti.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL CLEANING PAPER 1x9...
IBL-H23 0.99
Letër për pastrimin e thonjëve. Ekonomike dhe e sofistikuar. 100% brend i ri dhe cilësi e lartë. E butë, e tretshme dhe higjienike.  Heqës i llakut të gellit gjatë përfundimit të punës me llak-gell, duke mundësuar përgatitjen e thonjve për procesin e punës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN FOOT CARE MYKOSEPT PLUS KI...
4047816025830 10.99
Butësi e pastër me AM faktor në përbërje të patentuar me përbërës aktiv Piroctone Olamine. E përshtatshme për thonj të shputave të dorës dhe këmbës. Pesha: 3ml  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN ALL WEEK LONG POLISH SYSTE...
4047816672133 34.99
Seti startues përmban të gjitha produktet që ju nevojiten për aplikimin profesional të “All Week Long”. Përbërja: – “All Week Long” UV Top Polish, 16 ml; – “All Week Long” Nail Polish (-25), 16 ml; – Nail Polish Primer, 16 ml; – “All Week Long” Remover, 50 ml; – Polish Laps Korrektor; – Vaj për thonjë, 16 ml; – Lima të qelqit; – Pambuk për thonj, 25 copa  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL NAIL CARE STRONGER NAIL...
3607348807987 2.79
Double Duty Base Coat që përforcon dhe ndihmon për të mbrojtur thonjt Formulë e pasuruar me vitamin dhe kalcium për të ushqyer thonjt tuaj Ndihmon në mbrojtjen e thonjve nga çarja, ndarja, rrjepja dhe thyerja!  
Krahaso QUICK SHOP
14%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT NAIL WH...
KOD0000033599 139.99 119.99
Funksionaliteti i lartë e bën atë të përkryer për cilëndo sallon bukurie. E ndërtuar në mënyrë të veçantë, me dizajn të bukur. E ndërtuar me përbërje nga kompensata bazuar në cilësi në kuadër të industrisë së salloneve të bukurisë. Me sistem profesional të përdorimit komercial. Me kapacitet të mbajtjes së teknikës së thonjve. Me përkrahje të rehatshme të fokusuar ndaj klientit. Dimenzionet: Gjatësia: 110cm Gjërësia: 45cm Lartësia: 77cm.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN BIO BOND 10ml | USHQYES PË…...
4047816316693 24.99
Për thonj të tharë, të çarë, të dëmtuar si dhe për thonj që kanë tendencë të shkëputen nga gishti. Ky zmadhues revolucionar i lidhjes i revitalizon dhe rigjallëron thonjt natyral, duke sjellur ushqyerje tek pllaka e dëmtuar dhe e dehidratuar e thoit. APLIKIMI: Bio Bond mund të përdoret në kombinim me LCN Bonder Intense dhe resinët ndërtues të LCN-së që përmbajnë agjentë lidhës, siç janë Bondique dhe FiderTech. Aplikoni kot të hollë dhe të barabartë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN CONNEX 10ml | ANTI-MYK �...
4047816119218 9.99
Connex Plus është një agjent lidhës dhe tharës i ajrit. Connex rrit kapacitetin lidhës së sistemit të tharjes. Connex është e shkëlqyer për thonjt shumë të thatë dhe/ose të brishtë. Për gishtërinjtë të këmbëve, ne rekomandojmë Connex Silver Plus për shkak të vetive të saj anti-mikotike.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN HAND TOWEL WHITE 1m x 0.5m...
4047816211714 6.99
Peshqir i bardhë me logon e LCN-së. Nuk dëmtohet nga vlimi me ujë të nxehtë. Madhësia: 50cm x 100cm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN DUST BRUSH | BRUSHË PËR TH…...
4047816268879 7.49
Brushë e fortë për pluhur për pastrimin e plotë të thonjve.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE UV LIGHT BULB 9w | POÇ …...
D00348 1.49
Poç për UV llampë. E përshtatshme për llambat tharëse UV 9W apo 36W; Ideale për gypat e dritës UV që janë të instaluara në llambat tharëse UV; E përshtatshme për sallone profesionale, studio, apo për përdorim në shtëpi; Gjatësia e valëve është lehtësisht e dukshme dhe nuk përbën rrezik për sytë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BOTTLE PUMP 118ml | PO...
KOD0000033732 1.49
Bombola me vrimë nxjerrëse për aplikimin e lëngjeve të llojeve të ndryshme siç janë larguesi i polimerit, pastruesi, etj. Me pompën e metalit dhe qasja e lehtë dhe e përshtatshme në lëngjet ofron organizimin e duhur për punë. Përdorimi i saj parandalon humbjen e kohës duke bërë përzierjen dhe duke i mbyllur lëngjet e përdorura. Mundëson mbajtjen e rregullit në tavolinë. Me dizajn astetik e përshtatshme për çdo vend pune. Konktruksioni i qëndrueshëm parandalon përmbysjen…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE PARAFFINE ORANGE 450g ...
KOD0000033647 8.99
A keni provuar dyllë parafini për rutinën tuaj të bukurisë? Nuk ka? E pra, është koha për të filluar përdorimin e saj për përfitimet e lëkurës tuaj sidomos në këmbët dhe duart tuaja. Dylli i parafinës që përdoret në spa është një dyllë e butë dhe nxehet në një ngrohës të veçantë të parafines. Është mirë të bëhet një trajtim para se të ketë një manikyr dhe një pedikyr. Është mirë të zbusësh lëkurën e duarve…
Krahaso QUICK SHOP