Gjithsej 37 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS GALBE XXL CURVE 3D GE...
3052503770314 6.99
Tharje e shpejtë dhe e qëndrueshme, është një përforcues i shkëlqimit dhe formësimit në një. Falë formulës së saj me silikon (më e trashë se një top coat klasik), 3D top coat gelli krijon një efekt të rrumbullakosur për thonjë të mrekullueshme.Kur ju doni thonj të rrumbullakët që duken sikur sapo keni lënë sallonin e thonjve, është e domosdoshme që ta keni në kutinë tuaj të manikyrit. 3D Top Coat gelli është mënyrë e përsosur për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ON PRIMER+TEA TRE...
5902560525496 4.99
Base One Primer + Tea Tree Oil është një formulë e pasur me vaj tea tree, për tu përdorur në thonj natyral gjatë manikyrit me gell, hibrid dhe akrilik. Falë teknologjisë inovative të përfshirjes së përbërësve aktiv, substancat yndyrore janë shtuar në produkt pa dobësuar vetitë ngjitëse të produktit. Karakteristikat: formulë e pasur me vaj tea tree aplikim i teknologjisë inovative të përfshirjes së përbërësve aktiv nuk përmban aromë irrituese parandalon formimin e fluskave nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ON PRIMER+VITAMIN...
5902560518801 4.99
I vetmi primer me përbërje të vitaminave në tregun e kozmetikës! Base One Primer + vitamins – preparat pa acide për stilizim të thoit natyral me gell, hibrid dhe akrilik. Formula inovative mundëson përfshirjen e vitaminës A dhe E në mbartës vaji si dhe vitamina B (B7, B8) si dhe pantothenate kalcium pa dobësuar vetitë ngjitëse të produktit. Falë vitaminave që gjenden në përbërje, primeri mundëson punën edhe në thonj të dëmtuar. Përbërësit e selektuar me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE TOP COAT UV 1...
5902560514131 8.99
Provoni top coat-in me një shkëlqim të përsosur i dizajnuar për përdorim me llambë UV dhe CCFL + LED! Base One Top Coat UV është një produkt i cili duhet të përdoret me gell. Dendësia e hollë e lehtëson shumë aplikimin e tijë. Nuk prodhon shtresë disperzioni. Jep një shkëlqim të bukur duke i bërë të gjitha stilizimet me një shkëlqim të përsosur. Shton mbrojtjen e ngjyrës dhe ruajtjen e pigmentit. Karakteristikat: Nuk krijon një…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE HELP TO QUICK FIX MYCO...
5902560526684 4.99
HELP TO … Quick Fix Myco Primer – një produkt revolucionar i krijuar në baza të teknologjisë së përfshirjes së përbërësve aktiv.  Primer pa acid me përbërje aktive i dizajnuar për njerëz të ekspozuar në mikroorganizma patogjen. Komponentet e përgjegjëshme për masën ngjitëse të produktit që gjenden në primer nuk kanë veti irrituese, gjë e cila nënkupton se ky primer mund të përdoret edhe nga ata me pllakë të ndjeshme, delikate dhe problematike. Kompozimi unik i Quick…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOR IT BASE & T...
5902560502862 6.99
Base & Top Vanish është një produkt tjetër i Silcare 2 në 1. Baza dhe Top Koti, e cila për shkak të formulës së veçantë, ofron masë ngjitëse superiore dhe mbrojtje të qëndrueshme të ngjyrës. Do t’ju ndihmoj që të evitoni problemin me çarje dhe gërryerje të kotit me shkëlqim. Base & Top Vanish është shumë efikase dhe e lehtë për tu përdorur. Posedon brushë me konturë të veçantë e cila është prodhuar nga cilësia…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS LE TOP COAT GEL COLOR...
3052503780207 6.89
Shto një shkëlqim që reflekton në manikyrin tuaj me “Le Top Coat Colour Lock” nga Bourjois. E lehtë për tu aplikuar, shtresa e sipërme rrëshqet në mënyrë të lehtë për të vënë ngjyrën dhe për të parandaluar çarjen, duke shpërndarë një mbushje të menjëhershme,xhel efekt me një përfundim super të butë. Tharje me shpejtësi dhe lehtësisht largohet me mbartësin e thonjve. Asnjë llambë UV nuk është e nevojshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD ULTRA SEAL TOP COAT UV 14m...
039013972004 11.99
Një përmbyllës universal UV për të mbrojtur të gjitha akrilikët, mbështjelljet dhe gelat. Krijon një fund ultra-të ashpër, të përhershëm, të butë dhe me shkëlqim që kurrë nuk zbehet ose nuk shuhet. Pothuajse eliminon lustrimin dhe zvogëlon kohën e mirëmbajtjes.Koha e tharjes: 1 minutë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD STICK PRIMER 14ml | PARA-B...
039013718206 7.99
Përgatit thonin për mbështetje maksimale E dizajnuar për të depërtuar në të gjitha shtresat e pllakës së thonjve Nevojshme për të dehidratuar thonjtë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD INTENSE SEAL NO CLEANSE TO...
039013605155 12.49
No Cleanse shtresa kryesore Eliminon lustrimin Pasqyre qelqi finish
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD NATURAL NAIL PRIMER 14ml |...
039013608309 5.49
Përgatit thonin për mbështetje maksimale Primeri më i fortë në treg Mund të përdoret me Gel ose akrilikë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
IBD JUST GEL POLISH BASE COAT ...
039013565039 11.99
Lehtë për tu aplikuar dhe një bazë perfekte për manikyr tuaj Thahet në vetëm 2 minuta nën UV Hapi i parë në aplikacionin e gell polish
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE PRIMER 15ml |...
LK1430 3.99
Base One Primer – është lëng me cilësi të lartë pa acid që e rritë fuqinë ngjitëse të masës së gellit apo të akrilikut tek thonjt natyral duke i gërryer dhe duke e larguar acidin. Base One Primer pa acid është më i butë se acid primer. Rekomandohet për thonjt e dëmtuar dhe të paqëndrueshëm. Veçoritë Produkt pa acid Thahet shpejtë I domosdoshëm për metodat e gellit apo akrilikut Përdoret pa shfrytëzimin e llambës UV (thahet…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAIL ART TOP SHINE 9ml...
LK1410 2.99
Kombinimi i matit dhe shkëlqimit mbi thoin gjithmonë duket madhështore. Tani ju sjellim një rast që të bëni kreacionet e thonjve që do të terheqin vëmendjen me performancën e saj precize. Nail Art Top Shine është produkt ideal. Me ndihmën e tij mund të krijoni dizajne të veçanta për të marr efekt të përkryer duke u bazuar në kombinimin e ngjyrave që i zgjedhni. Brusha precize së bashku me vazhdueshmërinë e lëngut sjellin aplikim të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE COLOR IT BASE & T...
LK13608 2.49
Base & Top Vanish është një produkt tjetër i Silcare 2 në 1. Baza dhe Top Koti, e cila për shkak të formulës së veçantë, ofron masë ngjitëse superiore dhe mbrojtje të qëndrueshme të ngjyrës. Do t’ju ndihmoj që të evitoni problemin me çarje dhe gërryerje të kotit me shkëlqim. Base & Top Vanish është shumë efikase dhe e lehtë për tu përdorur. Posedon brushë me konturë të veçantë e cila është prodhuar nga cilësia e lartë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN BASE COAT BONDING AGENT 10...
4047816020156 24.99
Për thonj natyral të hidratuar dhe të yndyrshëm, që kanë tendencë të hiqen nga gishti apo që ndryshojnë nga përdorimi i produkteve që përmbajnë acid/tretës. EFEKTI: Kushtet e ngjitjes së fortë: përmbajtje acidi LCN Base Coat është promovues i ngjitjes që posedon pakëz përmbajtje acidi, me viskozitet të ulët dhe me trajtim të lehtë e cila mund të përdoret si zgjidhës i problemit ndaj hidratimit dhe ndaj heqjes së thonjve. LCN Base Coat është e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LILY ANGEL PRIMER 15ml ...
6987990520418 4.49
Para-bazë (primer) për thonj. Vendoset para gellit në mënyrë që thonjtë mos të kenë gjasa të krijojnë myk. I domosdoshëm për mirëmbajtjen e thonjëve.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL STEP2 ULTRA SHINE TOP C...
3607349614034 2.79
Rimmel London Finishing Touch Ultra Shine Top Coat është top shtresë, shkëlqyes i bukur që i sjellë hijes suaj të preferuar përfundim me shkëlqim si dhe mbanë llakun e thoit më gjatë për bukuri. Madhësia: 12ml  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
BO-QF.04EXVI 8.99
Gellët Base One u krijuan nga receta moderne që prodhon një zinxhir polimeri jashtëzakonisht të qëndrueshëm të masës së gellit. Aplikimi i duhur i grimcave e bën masën të fortë dhe të lakueshme në të njëjtën kohë, me një përshtatshmëri shumë të mirë të thoit artificial me atë natyral. Base One Quick Finish është një gell freskues, i përshtatshëm për aplikim. Thahët nën UV llambë. Karakterizohet me një nivelim plotësisht të mirë, ngjitje të shkëlqyer, elasticitet dhe…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDE...
BO-F.04EXVI 8.99
Një-fazësh, gell shndëritës me vazhdueshmëri të hollë dhe e përshtatshme për përdorim. Trajtohet me dritë UV. Karakterizohet me nivel mesatarisht të mirë, masë ngjitëse të fortë dhe fleksibile, dhe me përfundim shkëlqyes për shtresat e fundit. Shkon shumë mirë me gellët e linjës Base One. Si ta përdorni: përdorni gellin mbi thonj dhe trajtojeni me llambë UV për një periudhë prej 2 minutash. Për shkak se Quick Finish nuk ka shtresë shpërndarëse, pas trajtimit mos…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE FINISH 15g | ...
BO-F 6.99
Gell një fazësh, ka shkëlqim me një dendësi të hollë. Thahet nën UV llambë. Karakterizohet me një nivelim plotësisht të mire, ngjitje dhe fleksibiliet të shkëlqyeshëm, poashtu jep shkëlqim të lartë në përfundim. I përshtatshëm me gellët e tjera nga linja Base One. Posedon shtresë shpërndarëse. Mënyra e përdorimit: Aplikoni gellin në bazën e thoit dhe thajeni nën UV llambë për 2 minuta. Pasi që është tharë, shpërndani lëngun në thonj për të hequr masën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SUSIE UV LED BASE COAT 15ml | ...
KOD0000003377 5.49
Susie Eileen Gel Base Coat kurrë nuk ka qenë më e lehtë për tu përdorur. Veçoritë: Lehtësisht e depërtueshme. Aplikojeni si llak. Thajini thonjt me llambë UV për një periudhë prej dy deri në tre minuta, apo me llambë LED për thonj, për një periudhë prej 30 deri në 60 sekonda. Nuk ka periudhë të tharjes, nuk ka thyerje, me qëndrueshmëri deri në 2 javë dhe ndihmon në përforcimin dhe mbrojtjen e thonjve tuaj.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SUSIE UV LED TOP COAT 15ml | S...
KOD0000003378 5.49
Susie Eileen Gel Top Coat kurrë nuk ka qenë më e lehtë për përdorim. Veçoritë: E përshtatshme për ta aplikuar mbi gellin UV të thonjve/thonjve me akrilik/thonjve artificial/thonjve natyral etj. Nuk ka periudhë të tharjes, nuk ka thyerje, me qëndrueshmëri deri në 2 javë, shkëlqim pasqyreje e përkryer dhe ndihmon në përforcimin e thonjve tuaj me shtresë shkëlqyes të qëndrueshëm. Aplikoni Bazën për thonj – thajeni atë Aplikoni ngjyrën – thajeni atë (pastaj përsëritni me kotin e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN CHROME SEALER 10ml | BAZË …...
4047816788995 21.49
LCN prezanton IT-Look “Chrome Nails”. Pigmentet e reja të LCN për një efekt-pasqyrë ekstravagante në thonjt tuaj. Udhëzimet hap-pas-hapi për pamjen tuaj: Përgadisni modelin si zakonisht. Substrati / modeli duhet të jetë i lëmuar dhe pa pluhur. Aplikoni LCN Color Gel të preferencës suaj dhe trajtojeni (60 sekonda në llambën LED apo 120 sekonda në llambën UV). Aplikoni LCN Chrome Sealer e re dhe trajtoni thonjt tuaj. Menjëherë leyni me llak pigmentin dhe pastrojeni pigmentin në mënyrë të duhur.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN RECOLUTION 2in1 BOND &...
4047816711870 18.49
Recolution 2in1 Bond & Seal Matt Tendenca mat vazhdon! Për modën e tanishme dhe dizajnin e thonjve, verzioni më i shitur i Recolution matt 2in1 Bond & Seal është shtesa e përsosur për asortiment të gel-llaqeve. Shtoni një shërbim të ri në menynë tuaj për meshkujt! Është e përkryer për njerëzit që duan një pamje të lëmuar pa shkëlqim! – dy produkte në një për trajtime më të shpejta – përparësi e çmimeve për një diferencë më të lartë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN RECOLUTION 2in1 BOND &...
4047816683351 18.49
LCN prezanton IT-Look “Chrome Nails”. Pigmentet e reja të LCN për një efekt-pasqyrë ekstravagante në thonjt tuaj.   Përdorimi: Hapi i I-rë: Përgatitja e zakonshme e modelit. E rëndësishme: Substrati/Modeli duhet të jetë i butë dhe pa pluhur. Hapi i II-të: Aplikoni një gell LCN me ngjyrë sipas përzgjedhjes suaj dhe riparues (60 sekonda në pajisje LED apo 120 sekonda në pajisje Tub UV). Hapi i III-të: Aplikoni LCN Chrome Sealer e re. Hapi i…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL NAIL CARE PERFECTOR 12m...
3607342656741 2.79
The Rimmel Nail Nurse Nail Perfector është dizajnuar për të zbutur thonjt tuaj si dhe për të mbuluar të metat. Për riteksturimin e sipërfaqes së thonjve tuaj, ky trajtim i veçantë mund të aplikohet i vetëm apo si bazë për të shtuar shkëlqimin e përfunduesit. Parandalon çarjen dhe plasaritjen dhe shëron thonjt tuaj duke i kthyer ato në një gjendje të butë dhe të shëndoshë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL NAIL CARE 5in1 BASE �...
3607342651982 2.79
Kryen punë të dyfishtë: Bazë si dhe Top shtresë. Përdorni për thonj më të lëmuar, më të fortë, më të gjatë dhe më të shkëlqyer Aplikoni mbi çdo ngjyrë të thonjve të Rimmel dhe shtoni atyre shkëlqim!  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN UV BASE COAT 16ml | BAZË P…...
4047816063009 4.99
Përdoreni çdo javë këtë Base Coat të veçantë për t’i pastruar thonjt e tharë. Përmban Vitamin B5, vaj roze si dhe formaldehis për të përshpejtuar shërimin e thonjve të dëmtuar. Për të arritur rezultatet më të mira, përdoreni atë së bashku me bazën e thonje LCN për thonjt e dëmtuar. Është më e përshtatshme nëse e përdorni së bashku me bazën e thonjve LCN tek thonjt e dëmtuar.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN UV TOP COAT ”ALL WEE...
4047816678258 6.99
“All Week Long” UV Top Coat e veçantë thahet përmes rrezeve natyrale të diellit dhe mbron ngjyrat e thonjëve “All Week Long” nga tretja. Për çdo ditë në rrezet e diellit, “All Week Long” Top Coat përfiton më shumë forcë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN TOP COAT ”FLASH DRY ...
4047816701024 5.49
Për sallone profesionale të bukurisë. Top Coat i ri flash dry & shine është Top Coat i fjalës së fundit! Ky produkt i ri i parapëlqyer sjellë tharje super të shpejtë, shndërritje ultra të lartë si dhe jetëgjatësi. Është rezistente ndaj gërrvishtjes së sipërfaqes së thoit.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE TOP COAT MATT 15ml | P...
5906720560549 5.49
Top Coat është formulim ultra i shndërritshëm për përdorim si top kot mbi thonj dhe thonj natyral. Krijon sipërfaqe të lëmueshme dhe me shkëlqim në thonj! Ngjallë dekorimet me ngjyra!  
Krahaso QUICK SHOP