Gjithsej 1260 Produkte.

 • Katalog për nuanca

  Katalog për nuanca

  (5)

 • Magnet për thonj

  Magnet për thonj

  (5)

 • Ushqyes për Thonj

  Ushqyes për Thonj

  (3)

 • Aksesorë për thonj

  Aksesorë për thonj

  (20)

 • Base & Top Coat

  Base & Top Coat

  (37)

 • Brusha

  Brusha

  (12)

 • Dizajne & gur

  Dizajne & gur

  (76)

 • Gel

  Gel

  (79)

 • Gel me ngjyrë

  Gel me ngjyrë

  (288)

 • Krema & Vajra

  Krema & Vajra

  (29)

 • Lima & pajisje për makina

  Lima & pajisje për makina

  (40)

 • Llak gel

  Llak gel

  (284)

 • Llak me ngjyrë

  Llak me ngjyrë

  (193)

 • Llamba

  Llamba

  (19)

 • Makina & Aspiratorë

  Makina & Aspiratorë

  (14)

 • Mbështetëse dore

  Mbështetëse dore

  (13)

 • Ngjitës

  Ngjitës

  (8)

 • Pudra & solucione për akril

  Pudra & solucione për akril

  (34)

 • Solucione & dezinfektues

  Solucione & dezinfektues

  (63)

 • Tavolina & recepsion

  Tavolina & recepsion

  (5)

 • Tipsa

  Tipsa

  (12)

 • Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE LADY VICTORY DECORATIVE...
  6921772270597-CH 1.99
  Kristale dekorative për dekorimin e thonjëve natyral apo artificial. 100% brend i ri me cilësi të lartë; Dekorime për thonj; Të lehtë për t’u përdorur në thonjtë natyralë dhe artificialë; Pastrojeni sipërfaqen e thonjëve, bëni me brushë llakun bazë dhe vendosni ato mbi thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE LADY VICTORY DECORATIVE...
  6921772270597 1.99
  Kristale dekorative për dekorimin e thonjëve natyral apo artificial. 100% brend i ri me cilësi të lartë; Dekorime për thonj; Të lehtë për t’u përdorur në thonjtë natyralë dhe artificialë; Pastrojeni sipërfaqen e thonjëve, bëni me brushë llakun bazë dhe vendosni ato mbi thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE NAIL DRILLING MACHINE E...
  49.99
  Karakteristikat: Makinë për manikyr dhe pedikyr të cilësisë së lartë, 30000RPM, nuk bën zhurmë. I përshtatshëm: Pedalja e këmbës e përfshirë, bëjeni artin e lustrimit të thonjëve më të lehtë dhe më të përshtatshëm; Multi-përdorim: gdhendje, gravim, mprehje, lëmues, lustrim. Profesionale dhe portative, i dizajnuar për punë me cilësi të lartë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE NAIL DRILLING MACHINE G...
  10234 49.99
  Aplikimi: Mund të përdoret për thonjtë natyralë, si dhe artificiale, për bluarje, prerje, gdhendje, lustrim për të gjitha llojet e artit të thonjve.Karakteristikat: Me shpejtësi të rregullueshme deri në 20,000 rpm, e bëjnë të lehtë përdorimin, dorën e sigurt dhe jo të dëmtuar. Formësoni dhe pastroni butësisht lëkurat e forta dhe ngjitësit e fortë.Përshtatëshmëria: Lehtë për t’u përdorur duke pasur nën kontrollë shpejtësinë e sajë; Ktheni në punë përpara dhe mbrapa.Dizajni: makina për grryerje e…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE NAIL DRILLING MACHINE M...
  10232 29.99
  Aplikimi: Mund të përdoret për thonjtë natyralë, si dhe artificiale, për grryerje, prerje, gdhendje, lustrim për të gjitha llojet e artit të thonjve. Karakteristikat: Me shpejtësi të rregullueshme deri në 20,000 rpm, e bëjnë të lehtë përdorimin, dorën e sigurt dhe jo të dëmtuar. Formësoni dhe pastroni butësisht lëkurat e forta dhe ngjitësit e fortë. Përshtatëshmëria: Lehtë për t’u përdorur duke pasur nën kontrollë shpejtësinë e sajë Dizajni: makina për grryerje e thonjëve është projektuar…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE NAIL DRILLING MACHINE M...
  YC-01 14.99
  Makinë për grryerje e cila mund të përdoret për gdhendje, gravurë, mprehje, lëmim, lustrim, shpuarje dhe shumë përdorime të tjera.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE NAIL DRILLING MACHINE N...
  54.99
  Sigurohuni që të merrni një nga makinat më të fuqishme të gërryerjes profesionale të thonjve në dispozicion. Kjo makinë për manikyr profesional dhe pedikyr funksionon pa zhurma ose dridhje. Kontroll maksimale dhe rehati, si për teknikin edhe për klientin, garantohet me veprim të heshtur dhe të qetë. Kjo makinë Nail Master përmban një kontroll të përgjithshëm të shpejtësisë së ndryshueshme deri në maksimum 25,000 RPM; duke e bërë atë të përshtatshme për të gjitha aplikimet…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE NAIL DRILLING MACHINE P...
  10235 54.99
  Makina për gërryerjen e thonjëve Nail Drill 402 do të bëhet një asistent i domosdoshëm në fushën e pajisjeve të manikyrëve dhe shërbimeve të pedikyrëve. E fuqishme, me një shpejtësi rrotullimi deri në 35,000 rrotullime në minutë. Përparësitë kryesore të këtij modeli janë mungesa e dridhjeve. Shpejtësia e rrotullimit ndryshohet duke përdorur kontrollin rrotullues të vendosur në sipërfaqen e përparme të pajisjes. Drejtimi i rrotullimit të makinës gjithashtu mund të ndryshohet duke përdorur një pullë të…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE NAIL DUST COLLECTOR CLE...
  858-5 39.99
  Kompakt dhe i fuqishëm, ky aspirator për thithjen e pluhurit gjatë punës me thonj, është mjet ideal për të mbajtur vendin e juaj të punës të pastër nga pluhuri i thonjve si dhe për t’i bërë klientët e juaj të ndihen rehatshëm. Flutura do të evitoj mundësinë që pluhuri të shpërndahet dhe do ta mbledhë atë në një qese pluhuri.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10248-P 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë roze për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10248-CH 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë kromi për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10248-PP 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë vjollce për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10248-WH 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë të bardhë për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10248-V 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë vjollce për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10248-R 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë të kuqe për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10249-P 3.49
  Mbështetëse me ngjyrë roze për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10249-PI 3.49
  Mbështetëse me ngjyrë roze për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10249-B 3.49
  Mbështetëse me ngjyrë të kaltërt për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10250-P 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë roze me pika për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10250-R 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë të kuqe me pika për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE PILLOW COTTON HAND HOLD...
  10250-B 3.99
  Mbështetëse me ngjyrë të zezë me pika për mbështetjen e dorës gjatë punës me thonj.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE UV & LED LAMP WITH...
  10212 39.99
  Dizajni i avancuar i kujdesit të lëkurës: Kjo llampë LED- UV me dy ngjyra, llampë e kuqe-Pajisur me 4 LED që lëshojnë dritë të kuqe 660nm për të rritur qarkullimin e gjakut, në mënyrë që të kujdeseni dhe zbardhoni lëkurën tuaj duke e tharë gellin, dhe  24 copë LED me ngjyrë të bardhë 365nm + 395nm për të tharë gellin tuaj në thonjë. Thanë të gjitha llojet e gellave UV dhe LED p.sh. Base Coat,…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE UV & LED LAMP WITH...
  10214 34.99
  Merrni trajtimin e një Mbretëreshë në shtëpinë tuaj përderisa vet ju e bëni mbjelljen e thonjëve. Gjithashtu plotëson të gjitha nevojat e një salloni profesional të thonjve. Gëzoni rehati dhe luks përderisa bëni manikyrin tuaj në komoditetin e shtëpisë tuaj ose zyrës. Thani thonjtë tuaj të bukur me Nail Light: më i shpejt se të tjerët, ideal dhe i përshtatshëm për fillestarë dhe teknikë profesional të thonjve. Karakteristikat: 48W UV LED llampë me 36 copë…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE UV & LED LAMP WITH...
  10213 44.99
  Udhëzimet e produktit: 1. Dizajni i skemës: Opsionet fleksibile të tharjes me 4 kontrolle të paracaktuara: 10s, 30s, 60s dhe 99s modalitet i ulët i ngrohjes, Shijoni manikyrin profesional të thonjve në shtëpi. 2.I mbartshëm: Dizajni i vogël është kompakt, ergonomik dhe i lehtë. Është llamba perfekte për shkollë, zyrë, përdorim në shtëpi dhe sallon bukurie. 3.36 rruaza: Rruaza e patentuara UV / LED 54W ofrojnë vetitë unike: ndërtime të shpejta, shumë efikase në energji…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ALLURE WHEEL POLISH COLOR DISP...
  10251 0.59
  Katalog për nuanca të ndryshme të thonjve. Lehtëson klienten në dilemat e saj lidhur me ngjyrën e  thonjve. Modern dhe i domosdoshëm për sallon.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BASE GEL ONE MATT BLUE COCKTAI...
  KOD0005911841 3.49
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BASE GEL ONE MATT FORGOTTEN GR...
  KOD0005911840 3.49
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BASE GEL ONE PIXEL BLACK PIXEL...
  PX-20.94.SD 3.49
  Mijëra grimca të vogla, ngjyrë intenzive – Base One Pixel do ju befasojë me vetitë e tija të mrekullueshme dhe unike. Base One Pixel janë përplot shkëlqim, arsye përse ju nuk duhet të dyshoni në asnjë hije. Ato mund të kombinohen me gella të tjerë pa asnjë problem ku dendësia me trashësi të mesme ofron një punë të lehtë dhe të rehatshme. Masa është e qëndrueshme dhe elastike, si dhe karakterizohet si një masë e…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BASE GEL ONE PIXEL CANDY SHIMM...
  PX-2.94.SD 3.49
  Mijëra grimca të vogla, ngjyrë intenzive – Base One Pixel do ju befasojë me vetitë e tija të mrekullueshme dhe unike. Base One Pixel janë përplot shkëlqim, arsye përse ju nuk duhet të dyshoni në asnjë hije. Ato mund të kombinohen me gella të tjerë pa asnjë problem ku dendësia me trashësi të mesme ofron një punë të lehtë dhe të rehatshme. Masa është e qëndrueshme dhe elastike, si dhe karakterizohet si një masë e…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BASE GEL ONE PIXEL CHOCOLATE P...
  PX-15.306.RK 3.49
  Mijëra grimca të vogla, ngjyrë intenzive – Base One Pixel do ju befasojë me vetitë e tija të mrekullueshme dhe unike. Base One Pixel janë përplot shkëlqim, arsye përse ju nuk duhet të dyshoni në asnjë hije. Ato mund të kombinohen me gella të tjerë pa asnjë problem ku dendësia me trashësi të mesme ofron një punë të lehtë dhe të rehatshme. Masa është e qëndrueshme dhe elastike, si dhe karakterizohet si një masë e…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BASE GEL ONE PIXEL FRENCH RIVI...
  PX-05.38.SB 3.49
  Mijëra grimca të vogla, ngjyrë intenzive – Base One Pixel do ju befasojë me vetitë e tija të mrekullueshme dhe unike. Base One Pixel janë përplot shkëlqim, arsye përse ju nuk duhet të dyshoni në asnjë hije. Ato mund të kombinohen me gella të tjerë pa asnjë problem ku dendësia me trashësi të mesme ofron një punë të lehtë dhe të rehatshme. Masa është e qëndrueshme dhe elastike, si dhe karakterizohet si një masë e…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BASE GEL ONE PIXEL HOLLYWOOD G...
  PX-12.98.SD 3.49
  Mijëra grimca të vogla, ngjyrë intenzive – Base One Pixel do ju befasojë me vetitë e tija të mrekullueshme dhe unike. Base One Pixel janë përplot shkëlqim, arsye përse ju nuk duhet të dyshoni në asnjë hije. Ato mund të kombinohen me gella të tjerë pa asnjë problem ku dendësia me trashësi të mesme ofron një punë të lehtë dhe të rehatshme. Masa është e qëndrueshme dhe elastike, si dhe karakterizohet si një masë e…
  Krahaso QUICK SHOP