Gjithsej 274 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
ANTONIO BANDERAS THE SECRET AF...
8411061701065 14.99
Aroma pikante orientale e Antonio Banderas The Secret për meshkuj është i përshtatshëm për mbrëmje. Përgjegjësit për parfumet janë Christophe Raynaud dhe Elisabeth Vidal. Parfumi, i ambalazhuar në një shishe qelqi drejtkëndëshe prej 100ml, goditi raftet në gusht 2010.A është kjo mbremje e korporatës apo një festë madhështore, bëni këtë parfum sekret tuaj për të qenë shumë joshëse.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI ACQUA DI GIO HOMME PARF...
3614272296817 99.99
Parfumi për meshkuj duhet të jetë i rafinuar, elegant dhe klasik. Aroma e Giorgio Armani-t për burra është shndërruar në një referencë të përjetshme dhe të pazëvendësueshme të stilit Armani. Një spërkatje e freskët dhe e gjallë e drurëve të freskët detarë. Aroma e Giorgio Armani-t është natyrale, autentike, sensuale, ekzotike dhe stimuluese.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI CODE MAN PARFUM 75ml + ...
3614272296831 85.99
Armani Code Man është një aromë e rafinuar, e sofistikuar dhe joshëse, epitomi e stilit të përjetshëm. Është i huaji i butë, besimi i të cilit është aq intrigues sa është infektues, i cili urdhëron vëmendjen dhe dashurinë e pavdekshme të çdo gruaje në dhomë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI EMPORIO BECAUSE IT̵...
3614272372597 58.99
Aroma është pa dyshim femërore, e plotë, instiktive dhe e pasionuar. Bukuria e saj është menjëherë e dukshme, sikur aroma e sofistikuar dhe adiktive e trëndafilit. Parfumi luan me fuqitë e saj të joshjes përderisa vanilja përzihet me misk, duke zbuluar një sensualitet të ndërlikuar dhe tepër të thellë. E guximshme dhe e mrekullueshme, aroma e saj shpreh urgjencën e një dashurie që merr çdo shans për të deklaruar veten: Because it’s you.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARMANI EMPORIO STRONGER WITH Y...
3614272299320 68.99
Stronger With You jeton në të tashmen, i formuar nga energjia e modernizmit. I paparashikueshëm, ai befason me origjinalitetin e tij, si akordi pikant me aromat si – një përzierje e kardamomit, piperit rozë kokërr dhe gjethe violete. Parfumi komunikon me sensualitet: Vanilla Jungle Essence bie në dashuri me akordin e gështenjës së veshur me sheqer, duke iu nënshtruar magnetizmit të tij: Stronger With You.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
5045551783649 93.99
Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
5045551793006 61.49
Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
5045551783670 78.49
Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN CK BE EDT 100ml |...
0088300604401 59.99
Clavin Klein prezanton parfumin e tijë CK Be Eau de toilette. Një aromë e freskët e dizajnuar për përdorim të përditshëm. Marka na prezanton një parfum për të dyja gjinitë, qëllimi i së cilit është që të ju bëjë të veçant dhe të dalloheni nga të tjerët, duke ju inkurajuar të jeni vetvetja. Calvin Klein krijoi CK Be Eau de toilette për të gjithë ata që i duan ëndërrat dhe që dëshirojnë të dallohen nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN CK BE EDT 50ml | ...
88300604685 41.99
Clavin Klein prezanton parfumin e tijë CK Be Eau de toilette. Një aromë e freskët e dizajnuar për përdorim të përditshëm. Marka na prezanton një parfum për të dyja gjinitë, qëllimi i së cilit është që të ju bëjë të veçant dhe të dalloheni nga të tjerët, duke ju inkurajuar të jeni vetvetja. Calvin Klein krijoi CK Be Eau de toilette për të gjithë ata që i duan ëndërrat dhe që dëshirojnë të dallohen nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIESEL SPIRIT OF THE BRAVE EDT...
3614272631885 64.99
Me Spirit of the Brave, Diesel dhe Neymar bashkëpunuan në krijimin e një parfumi që rishkruan kodet e burrërisë. Një aromë moderne dhe sensuale, njësoj porsi Neymar.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EUPHORIA CK INTENSE EDT 100ml ...
0088300193530 87.99
Joshës, misterioz, Euphoria Men Intense është një version i pasur, më i errët i aromës Euphoria Men, duke eksploruar një takim më të guximshëm dhe më intenziv. Euphoria Men Intense është një qelibar oriental i përcaktuar nga aura e tijë joshëse dhe ekzotike.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO DE...
3360372058892 34.99
Largoni aromën e keqe nga trupi juaj me këtë deodorant për meshkul i cili ofron një mbrojtje të gjatë nga aroma e keqe dhe djersitja si dhe ofron aromën e parfumit nga Georgio Armani Acqua Di Gio.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO DE...
3360372060734 34.99
Largoni aromën e keqe nga trupi juaj me këtë deodorant për meshkul i cili ofron një mbrojtje të gjatë nga aroma e keqe dhe djersitja si dhe ofron aromën e parfumit nga Georgio Armani Acqua Di Gio.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO PO...
3360372078500 102.99
Parfumi për meshkuj duhet të jetë i rafinuar, elegant dhe klasik. Aroma e Giorgio Armani-t për burra është shndërruar në një referencë të përjetshme dhe të pazëvendësueshme të stilit Armani. Një spërkatje e freskët dhe e gjallë e drurëve të freskët detarë. Aroma e Giorgio Armani-t është natyrale, autentike, sensuale, ekzotike dhe stimuluese.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE ABSOLU PAR...
3614272407442 109.99
Zbuloni aromën e re të guximshme dhe joshëse, Armani Code Absolu. Baza nga kokrrat tonka, ikonike e Armani Code, është e nxitur nga akordi sensual i pijes Rum dhe vaniljes për të krijuar një eksperiencë të paharrueshme të ngrohtë dhe pikante. Code Absolu ngjall sigurinë dhe besimin e guximshëm mashkullor në çdo mashkull për të pushtuar çdo mundësi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GIORGIO ARMANI CODE ABSOLU PAR...
3614272407435 83.99
Zbuloni aromën e re të guximshme dhe joshëse, Armani Code Absolu. Baza nga kokrrat tonka, ikonike e Armani Code, është e nxitur nga akordi sensual i pijes Rum dhe vaniljes për të krijuar një eksperiencë të paharrueshme të ngrohtë dhe pikante. Code Absolu ngjall sigurinë dhe besimin e guximshëm mashkullor në çdo mashkull për të pushtuar çdo mundësi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS BOSS BOTTLED DEODORA...
737052354996 26.99
Mashkulli Boss suksesin e ka të shkruar – konkurues, me qëllime dhe ambicioz. Ritualet e tija të përditshme për përgatitje janë integrale në misionin e tijë personal për sukses dhe Boss Bottled është shëndrruar në një pjesë të pandashme të armës së tijë të përditshme. Boss Bottled është një përmbledhje e Boss në një parfum. Me vetbesim dhe modern: vijat e pastra e bëjnë Boss Bottled një ikonikë klasike. Duke kombinuar elegancën dhe stilin, ishte…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS HUGO JUST DIFFERENT ...
737052465364 53.49
I inspiruar nga meshkuj spontan dhe me energji, Hugo Just Different është një aromë mashkullore e kombinuar me një energji misterioze dhe kreative. Gjethet e mentes hapin përbërjen dhe çojn drejt akordeve të fresias dhe borzilokut. Një bazë pikante e përbërë nga patçuoli, banum vaj dhe labdanum krijon një aromë afatgjate të përsosur për një natë jasht në qytet.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS ORANGE MAN EDT 40ml ...
737052348018 51.99
Boss Orange Man sjellë një përzierje energjetike të mollës së freskët, të temjanit të ngrohtë, të vaniljes dhe të drurit bubinga, kjo aromë e gjallë, e freskët perfshin përsosmërisht optimizmin e lirë të BOSS Orange Man. Spontan, i pasionuar dhe energjik, por i rastësishëm dhe i relaksuar në të njëjtën kohë, ai vërtet është një shpirt i lirë dhe BOSS Orange Man është i destinuar të bëhet aroma e tij e fundit. Sillni një opsion të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS ORANGE MAN EDT 60ml ...
737052347998 69.99
Boss Orange Man sjellë një përzierje energjetike të mollës së freskët, të temjanit të ngrohtë, të vaniljes dhe të drurit bubinga, kjo aromë e gjallë, e freskët perfshin përsosmërisht optimizmin e lirë të BOSS Orange Man. Spontan, i pasionuar dhe energjik, por i rastësishëm dhe i relaksuar në të njëjtën kohë, ai vërtet është një shpirt i lirë dhe BOSS Orange Man është i destinuar të bëhet aroma e tij e fundit. Sillni një opsion të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT PARFUME FO...
3614226705570 87.99
HUGO BOSS prezanton BOSS THE SCENT, parfumin e tij joshës për burrat. HUGO BOSS beson në joshje të fuqishme dhe të paharrueshme. Aroma që krijon këtë efekt është tërësisht unikE. BOSS The SCENT krenohet me një përbërës ekskluziv, frytin Maninka, i vendosur në një bazë lëkure të fortë. Efekti është i palëkundshëm,i fuqishëm, i krijuar për të provokuar shqisat me një erë thellësie dhe enigmë: i fuqishëm, i pasur, i plotë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR LUI FRAN...
3614228228763 54.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për meshkuj me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR LUI FREN...
3614228228749 73.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për meshkuj me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
VALENTINO UOMO 100ML+A.SH BALM...
8411061857427 99.99
Valentino Uomo është klasik dhe i shkëlqyeshëm, me akorde që ndryshojnë personin me kalimin e kohës: është një përzierje thellësisht italiane e përbërë nga përbërësit e zgjedhur me kujdes.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT L’HOM...
3365440316621 33.99
L’Homme Deodorant Stick i pasuruar me aromë sensuale, magnetike të parfumit L’Homme, ofron mbrojtje efikase gjatë tërë ditës. Një formulë pa alkohol që garanton rehati për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën e ndjeshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE ...
3614272692046 62.99
Ky parfum i ri sjell një dimenzion më të errët dhe sensual në magnetizmin e ikonës La Nuit L’Homme Eau de Toilette. La Nuit De L’Homme shfaq fuqinë e tijë të joshjes me anë të sigurisë natyrale dhe të zakonshme, deri në agim. Dorzohuni thirrjes së një joshjeje intezive të natës, të ngrohtë dhe misterioze me La Nuit De L’Homme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT LA NUIT DE ...
3614272648340 79.99
Ky parfum i ri sjell një dimenzion më të errët dhe sensual në magnetizmin e ikonës La Nuit L’Homme Eau de Toilette. La Nuit De L’Homme shfaq fuqinë e tijë të joshjes me anë të sigurisë natyrale dhe të zakonshme, deri në agim. Dorzohuni thirrjes së një joshjeje intezive të natës, të ngrohtë dhe misterioze me La Nuit De L’Homme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT PARFUM INTE...
3365440328303 97.99
Eau de Parfum Intense Man prezanton kufirin intenziv të karizmës, sensualitetit dhe magnetizmit. Një sensualitet i sigurtë dhe një thellësi verbëruese dhe misterioze. Yves Saint Laurent Man shpreh veten në një interpretim nuhatër të ri më të fuqishëm dhe më të sofistikuar: L’Homme L’Intense. Një parfum i pasur me përbërës të vlefshëm. Fuqia e joshjes e një mashkulli me një stil unik: karizmatik dhe joshës, guximtar dhe përplot kontraste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT Y EDP 100ml...
3614272050358 104.99
Parfumi i ri Y, një interpretim joshës i bluzës së bardhë dhe xhaketës së zezë ikonike të Yves Saint Laurent. Një portretizim intenziv i veçantisë së Y, aroma të sofistikuara të bergamotit, gjengjefilit dhe sage të cilat theksohen nga një akord i mollës. Në bazë, aroma e barit vetiver paraqet pasionin e fuqisë unike të mashkullit Y. Asnjëher mos ndaloni besimin. Y, burrëria e ripërcaktuar.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
YVES SAINT LAURENT Y EDP 40ml ...
3614272050334 63.99
Parfumi i ri Y, një interpretim joshës i bluzës së bardhë dhe xhaketës së zezë ikonike të Yves Saint Laurent. Një portretizim intenziv i veçantisë së Y, aroma të sofistikuara të bergamotit, gjengjefilit dhe sage të cilat theksohen nga një akord i mollës. Në bazë, aroma e barit vetiver paraqet pasionin e fuqisë unike të mashkullit Y. Asnjëher mos ndaloni besimin. Y, burrëria e ripërcaktuar.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BRUNO BANANI MADE FOR MEN PERF...
KOD0005911623 24.49
Made for Men është një aromë intriguese dhe joshëse e përbërë për të bërë një përshtypje të rastësishme, të relaksuar dhe mashkullore. Loja e saj olfactive bazohet në sulm, pushtim dhe fitore.
Krahaso QUICK SHOP