Gjithsej 409 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTIO...
8411061636190 35.99
E freskët, femërore, sensuale … reflektimi i një gruaje sensuale, elegante, joshëse dhe shumë femërore. Një grua me karakter, moderne dhe spontane, e cila ndihet shumë e sigurt në artin e joshjes dhe jeton çdo moment me intensitet.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOSS NIGHT FOR WOMEN 30ml | PA...
737052549910 52.99
BOSS Night u frymëzua nga Little Black Dress dhe për atë që qëndron. Ashtu si LBD komplimenton çdo grua, Night for Women është një kompliment i mrekullueshëm për gratë. BOSS Night është përfundimisht një aromë femërore dhe sensuale me një aspekt të pazakontë verbues.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY BURBERRY HER EDP 100m...
3614227693876 116.99
Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY BURBERRY HER EDP 30ml...
3614227693241 59.99
Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY BURBERRY HER EDP 50ml...
3614227693920 85.49
Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY MY BURBERRY BLUSH EDP...
5045498902127 101.99
Ju prezantojmë My Burberry Blush, një Eau de Parfum me shije frute dhe lule me një kthesë të shkëlqyeshme. Duke u kthyer në një kopsht në Londër duke u zgjuar në dritën e parë të ditës, Burberry My Blush kap senset se si lulet lulëzojnë me energji të gjallë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY MY BURBERRY EAU DE PA...
5045419039611 113.99
Një shoqërues femëror i përditshëm. Eau de parfum My Burberry është magjepsës falë karakterit të saj të pakufizuar femëror. Parfumi nga marka Burberry përfaqëson anën moderne të gruas, e cila karakterizohet nga stili i saj, eleganca, besimi dhe feminiteti delikat. Aroma u frymëzua nga veshja tradicionale Burberry, e cila synon të imitojë aromën e një kopshti anglez pas shiut. Eau de parfum spray ka një karakter të jashtëzakonshëm të lules, i cili depërtohet vazhdimisht nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BURBERRY THE BEAT EAU DE PARFU...
5045411331829 47.49
Një parfum intenziv dhe energjik me aroma të ngrohta të bergamot, kardamom, piperit rozë dhe mandarinës. Aromat e çajit ceilon, zambakut dhe zymbylit shtojnë një cilësi të luleve. Musk i bardhë, vetiver dhe dru kedri i japin intenzitet kësaj arome sensuale.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN CK BE EDT 100ml |...
0088300604401 59.99
Clavin Klein prezanton parfumin e tijë CK Be Eau de toilette. Një aromë e freskët e dizajnuar për përdorim të përditshëm. Marka na prezanton një parfum për të dyja gjinitë, qëllimi i së cilit është që të ju bëjë të veçant dhe të dalloheni nga të tjerët, duke ju inkurajuar të jeni vetvetja. Calvin Klein krijoi CK Be Eau de toilette për të gjithë ata që i duan ëndërrat dhe që dëshirojnë të dallohen nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
CALVIN KLEIN CK BE EDT 50ml | ...
88300604685 41.99
Clavin Klein prezanton parfumin e tijë CK Be Eau de toilette. Një aromë e freskët e dizajnuar për përdorim të përditshëm. Marka na prezanton një parfum për të dyja gjinitë, qëllimi i së cilit është që të ju bëjë të veçant dhe të dalloheni nga të tjerët, duke ju inkurajuar të jeni vetvetja. Calvin Klein krijoi CK Be Eau de toilette për të gjithë ata që i duan ëndërrat dhe që dëshirojnë të dallohen nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DAVIDOFF COOL WATER FOR WOMEN ...
3414202011820 34.99
Përjetoni senzacionin e freskët të Davidoff Cool Water Woman. Ashtu si një sirenë moderne duke dalë nga deti në një valë freskie, Cool Water Woman kap thelbin e bukurisë sensuale, natyrore.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIESEL FUEL FOR LIFE POUR HOMM...
3605520385421 43.99
Aromë e cila simbolizon emocionin e puthjes suaj të parë, një kujtim sensual dhe i paharrueshëm. Dieseli krijoi 2 lloje të eliksirëve, 1 për mashkullin dhe 1 për femrën. Eliksir joshës dhe energjik për të jetuar jetën thuajse e nesërmja nuk ekziston. Fuel for life nënkupton se është një eliksir jetësor, sekreti i një jete përplot me sukses.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIESEL FUEL FOR LIFE POUR HOMM...
3605520385568 64.99
Aromë e cila simbolizon emocionin e puthjes suaj të parë, një kujtim sensual dhe i paharrueshëm. Dieseli krijoi 2 lloje të eliksirëve, 1 për mashkullin dhe 1 për femrën. Eliksir joshës dhe energjik për të jetuar jetën thuajse e nesërmja nuk ekziston. Fuel for life nënkupton se është një eliksir jetësor, sekreti i një jete përplot me sukses.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BAMBOO EAU DE PARFUM 30m...
737052925028 69.49
Një aromë për femrën moderne Gucci, Gucci Bamboo është e fuqishme por prap se prap femërore, një përzierje e luleve ekzotike me aroma të thella drurore. Aromë kryesore të bergamotit Aroma të lule zambakut të kasablankës Aromë të dru sandalit
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM EAU DE PARFUM 100m...
8005610481005 127.99
Parfumi i parë i zhvilluar nën vizionin krijues të Alessandro Michele: një parfum i dizajnuar për të festuar origjinalitetin, vitalitetin dhe diversitetin e femrave që lulëzojnë në një mënyrë të natyrshme, ekspresive dhe individuale. Tuberoza dhe jasemini kombinohen me Rangoon Creeper-një lule unike e zbuluar në jug të Indisë për të krijuar një aromë të pasur që dërgon përdoruesin në një kopsht të imagjinuar. Parfumi paraqitet në një shishe të llakut, që ngjan me porcelan,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI BLOOM WOMEN PARFUM SPRAY...
3614226759757 109.99
Parfumi i parë i zhvilluar nën vizionin krijues të Alessandro Michele: një parfum i dizajnuar për të festuar origjinalitetin, vitalitetin dhe diversitetin e femrave që lulëzojnë në një mënyrë të natyrshme, ekspresive dhe individuale. Tuberoza dhe jasemini kombinohen me Rangoon Creeper-një lule unike e zbuluar në jug të Indisë për të krijuar një aromë të pasur që dërgon përdoruesin në një kopsht të imagjinuar. Parfumi paraqitet në një shishe të llakut, që ngjan me porcelan,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI GUILTY POUR FEMME EDP 30...
3614227758063 59.99
Koleksioni i Gucci Guilty fillon një kapitull të ri, duke riprezantuar aromën origjinale të Pour Femme si një Eau De Parfum të pasur, duke kombinuar aromat superiore të luleve të nxitura nga aroma natyrale. Individuale por prap të bashkuar në mënyrë natyrale, parfumet e meshkujve dhe të femrave paraqesin një deklaracion të shprehjes individuale dhe guximit, duke iu mbajtur fjalës #ForeverGuilty.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI GUILTY POUR FEMME EDP 90...
3614227758162 109.99
Koleksioni i Gucci Guilty fillon një kapitull të ri, duke riprezantuar aromën origjinale të Pour Femme si një Eau De Parfum të pasur, duke kombinuar aromat superiore të luleve të nxitura nga aroma natyrale. Individuale por prap të bashkuar në mënyrë natyrale, parfumet e meshkujve dhe të femrave paraqesin një deklaracion të shprehjes individuale dhe guximit, duke iu mbajtur fjalës #ForeverGuilty.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI RUSH WOMENS PARFUM 30ml ...
8005610328737 43.99
Kjo është aroma e dytë e Gucci për femra. Gucci Rush është një aromë shumë tërheqëse dhe e njohur, impulsive dhe e papërmbajtshme, ashtu si dashuria në shikim të parë. Emri i aromës “Rush” përkujton drogën stimuluese, shumë të përhapur në Amerikë gjatë viteve 1980. Shishja me ngjyrë të kuqe intenzive ka formën e një video kasete, një dizajn shumë të pazakontë dhe modern.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS ORANGE WOMAN EDT 30m...
737052238050 52.99
BOSS Orange Woman është një aromë e ngrohtë, e pasionuar, që kombinon aromat unike çliruese të mollës së freskët, luleve të bardha, vaniljes dhe zemrën e dru sandalit. Ata bashkohen për të krijuar një aromë të ngrohtë, tërheqëse dhe të lirë, që ju mund ta përdorni me pasion.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
HUGO BOSS THE SCENT FOR HER PA...
3614226705716 139.99
BOSS The Scent for Her, parfumi i ri joshës për gratë. Frymëzuar nga një udhëtim i joshjes së fuqishme, BOSS The Scent for Her nxjerr një elegancë sublime femërore, ngrohtësi dhe joshjen që shpaloset gradualisht me kalimin e kohës duke tërhequr më pranë gruan BOSS dhe njeriun BOSS.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR ELLE FREN...
3614228228701 41.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për femra me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR ELLE FREN...
3614228228695 57.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për femra me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LACOSTE L.12.12 POUR ELLE FREN...
3614228228671 78.99
Një parfum i pasur me elegancë franceze dhe joshëse për femra me një kuptim të veçantë të stilit. Për një sfidë joshëse të pasur me energji dhe liri të lëvizjes që janë besnik ndaj shpirtit të Lacoste.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE EN RO...
3614272520875 114.99
La vie est belle en Rose një aromë luleje frutore në familjen e La vie est belle. La vie est belle është një shprehje Franceze e cila nënkupton “jeta është e bukur”. Ky parfum është kompozuar nga lule zambaku të përzier me bozhur dhe trëndafila, duke shtuar dhe një aromë të fruteve. Ajo që duhet të dini: “La vie en rose” është një shprehje Franceze që përkthehet në atë se si jeta shikohet përmes syzeve…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE EN RO...
3614272520868 84.99
La vie est belle en Rose një aromë luleje frutore në familjen e La vie est belle. La vie est belle është një shprehje Franceze e cila nënkupton “jeta është e bukur”. Ky parfum është kompozuar nga lule zambaku të përzier me bozhur dhe trëndafila, duke shtuar dhe një aromë të fruteve. Ajo që duhet të dini: “La vie en rose” është një shprehje Franceze që përkthehet në atë se si jeta shikohet përmes syzeve…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME LA VIE EST BELLE PARFU...
3614272371149 103.99
“La vie est belle”, një shprehje franceze që do të thotë “Jeta është e bukur”, manifestimi i një epoke të re. Univerzale por prap personale, feminizmi i Lancôme është një zgjedhje e përqafuar nga gratë, jo një standard i imponuar. Zgjedhja për të jetuar jetën dhe për ta mbushur me bukuri. Në mënyrën tënde.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME TRESOR LA NUIT MUSC DI...
3614272491069 95.99
La Nuit Trésor Musc Diamant, aromë e femrave që në fillim zbulon një aromë kryesore të mëndafshtë dhe mjedër e cila shumë shpejtë jep një aromë pikante të luleve të fresias dhe Rose Damascena para aromës zemër – delikate, musk të bardhë e cila ndjehet shpejtë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LANCOME TRESOR LA NUIT MUSC DI...
3614272537514 109.99
La Nuit Trésor Musc Diamant, aromë e femrave që në fillim zbulon një aromë kryesore të mëndafshtë dhe mjedër e cila shumë shpejtë jep një aromë pikante të luleve të fresias dhe Rose Damascena para aromës zemër – delikate, musk të bardhë e cila ndjehet shpejtë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI EDP 30ml | PAR...
3607345731056 56.99
Parfumi Roberto Cavalli i inspiruar nga univerzi, parfum femëror, sensual me një aromë shumëngjyrëshe është krijuar për femra me një personalitet të fortë të cilat dëshirojnë të dallohen nga të tjerat. Roberto Cavalli Signature prezanton një femër të fortë me vetbesim, të pavarur, të lirë, të hareshme dhe me plotë sharm. Personaliteti i fortë i femrës Signature përcakton fatin e sajë, aroma e sajë është ajo që e veçon atë nga të tjerat. Shishja e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI JUST CAVALLI F...
3607346236505 47.49
Ky parfum për femra është projektuar të jetë tërheqës me aromat e tij të ndritshëm të agrumeve neroli që janë të zbutura me ngrohtësinë e harlisur të luleve tiare Tahitiane. Qoftë dëshironi të leni një përshtypje të qëndrueshme në një mbrëmje romantike, ose për t’ju disponuar për një natë jashtë, ky parfum do t’ju ndihmojë të ndaiheni më të sigurt.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ROBERTO CAVALLI JUST CAVALLI F...
3607346236260 58.14
Ky parfum për femra është projektuar të jetë tërheqës me aromat e tij të ndritshëm të agrumeve neroli që janë të zbutura me ngrohtësinë e harlisur të luleve tiare Tahitiane. Qoftë dëshironi të leni një përshtypje të qëndrueshme në një mbrëmje romantike, ose për t’ju disponuar për një natë jashtë, ky parfum do t’ju ndihmojë të ndaiheni më të sigurt.
Krahaso QUICK SHOP