Gjithsej 676 Produkte.

 • Për Femra

  Për Femra

  (409)

 • Për Meshkuj

  Për Meshkuj

  (274)

 • Deodorantet

  Deodorantet

  (16)

 • Setet

  Setet

  (30)

 • Krahaso QUICK SHOP
  ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTIO...
  8411061636190 35.99
  E freskët, femërore, sensuale … reflektimi i një gruaje sensuale, elegante, joshëse dhe shumë femërore. Një grua me karakter, moderne dhe spontane, e cila ndihet shumë e sigurt në artin e joshjes dhe jeton çdo moment me intensitet.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ANTONIO BANDERAS THE SECRET AF...
  8411061701065 14.99
  Aroma pikante orientale e Antonio Banderas The Secret për meshkuj është i përshtatshëm për mbrëmje. Përgjegjësit për parfumet janë Christophe Raynaud dhe Elisabeth Vidal. Parfumi, i ambalazhuar në një shishe qelqi drejtkëndëshe prej 100ml, goditi raftet në gusht 2010.A është kjo mbremje e korporatës apo një festë madhështore, bëni këtë parfum sekret tuaj për të qenë shumë joshëse.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ARMANI ACQUA DI GIO HOMME PARF...
  3614272296817 99.99
  Parfumi për meshkuj duhet të jetë i rafinuar, elegant dhe klasik. Aroma e Giorgio Armani-t për burra është shndërruar në një referencë të përjetshme dhe të pazëvendësueshme të stilit Armani. Një spërkatje e freskët dhe e gjallë e drurëve të freskët detarë. Aroma e Giorgio Armani-t është natyrale, autentike, sensuale, ekzotike dhe stimuluese.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ARMANI CODE MAN PARFUM 75ml + ...
  3614272296831 85.99
  Armani Code Man është një aromë e rafinuar, e sofistikuar dhe joshëse, epitomi e stilit të përjetshëm. Është i huaji i butë, besimi i të cilit është aq intrigues sa është infektues, i cili urdhëron vëmendjen dhe dashurinë e pavdekshme të çdo gruaje në dhomë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ARMANI EMPORIO BECAUSE IT̵...
  3614272372597 58.99
  Aroma është pa dyshim femërore, e plotë, instiktive dhe e pasionuar. Bukuria e saj është menjëherë e dukshme, sikur aroma e sofistikuar dhe adiktive e trëndafilit. Parfumi luan me fuqitë e saj të joshjes përderisa vanilja përzihet me misk, duke zbuluar një sensualitet të ndërlikuar dhe tepër të thellë. E guximshme dhe e mrekullueshme, aroma e saj shpreh urgjencën e një dashurie që merr çdo shans për të deklaruar veten: Because it’s you.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  ARMANI EMPORIO STRONGER WITH Y...
  3614272299320 68.99
  Stronger With You jeton në të tashmen, i formuar nga energjia e modernizmit. I paparashikueshëm, ai befason me origjinalitetin e tij, si akordi pikant me aromat si – një përzierje e kardamomit, piperit rozë kokërr dhe gjethe violete. Parfumi komunikon me sensualitet: Vanilla Jungle Essence bie në dashuri me akordin e gështenjës së veshur me sheqer, duke iu nënshtruar magnetizmit të tij: Stronger With You.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BOSS NIGHT FOR WOMEN 30ml | PA...
  737052549910 52.99
  BOSS Night u frymëzua nga Little Black Dress dhe për atë që qëndron. Ashtu si LBD komplimenton çdo grua, Night for Women është një kompliment i mrekullueshëm për gratë. BOSS Night është përfundimisht një aromë femërore dhe sensuale me një aspekt të pazakontë verbues.  
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY BURBERRY HER EDP 100m...
  3614227693876 116.99
  Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY BURBERRY HER EDP 30ml...
  3614227693241 59.99
  Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY BURBERRY HER EDP 50ml...
  3614227693920 85.49
  Her Eau de Parfum është aroma e parë me një kthesë britanike nga Burberry. Një shpërthim me aroma të kuqe dhe të errëta të frutave të malit të ndriçuara nga një akord druror i ndritshëm dhe i bardhë. Pamje elegante, energjike, optimiste, aventureske dhe të guximshme – shpirti i Her, i kapur në Londër – një metropol i bukur, aktiv, kreativ, eklektik dhe plot jetë. Shishja është luksoze por prap e nën vlerësuar, frymëzuar nga një…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
  5045551783649 93.99
  Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
  5045551793006 61.49
  Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MR BURBERRY INDIGO ED...
  5045551783670 78.49
  Ju prezantojmë Mr. Burberry Indigo. Një mashkull përplot kontraste, ai është i freskuar dhe i fuqizuar nga ikja e paplanifikuar nga qyteti. Parfumi i ri kap aromat kryesore të vajit të limonit, fruteve të malit si dhe rosemary të shtresuara mbi gjethet e gjelbra vjollce dhe mendër me disa aroma bazë të ngrohta, dru musku dhe dushku të bardhë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MY BURBERRY BLUSH EDP...
  5045498902127 101.99
  Ju prezantojmë My Burberry Blush, një Eau de Parfum me shije frute dhe lule me një kthesë të shkëlqyeshme. Duke u kthyer në një kopsht në Londër duke u zgjuar në dritën e parë të ditës, Burberry My Blush kap senset se si lulet lulëzojnë me energji të gjallë.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY MY BURBERRY EAU DE PA...
  5045419039611 113.99
  Një shoqërues femëror i përditshëm. Eau de parfum My Burberry është magjepsës falë karakterit të saj të pakufizuar femëror. Parfumi nga marka Burberry përfaqëson anën moderne të gruas, e cila karakterizohet nga stili i saj, eleganca, besimi dhe feminiteti delikat. Aroma u frymëzua nga veshja tradicionale Burberry, e cila synon të imitojë aromën e një kopshti anglez pas shiut. Eau de parfum spray ka një karakter të jashtëzakonshëm të lules, i cili depërtohet vazhdimisht nga…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  BURBERRY THE BEAT EAU DE PARFU...
  5045411331829 47.49
  Një parfum intenziv dhe energjik me aroma të ngrohta të bergamot, kardamom, piperit rozë dhe mandarinës. Aromat e çajit ceilon, zambakut dhe zymbylit shtojnë një cilësi të luleve. Musk i bardhë, vetiver dhe dru kedri i japin intenzitet kësaj arome sensuale.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  CALVIN KLEIN CK BE EDT 100ml |...
  0088300604401 59.99
  Clavin Klein prezanton parfumin e tijë CK Be Eau de toilette. Një aromë e freskët e dizajnuar për përdorim të përditshëm. Marka na prezanton një parfum për të dyja gjinitë, qëllimi i së cilit është që të ju bëjë të veçant dhe të dalloheni nga të tjerët, duke ju inkurajuar të jeni vetvetja. Calvin Klein krijoi CK Be Eau de toilette për të gjithë ata që i duan ëndërrat dhe që dëshirojnë të dallohen nga…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  CALVIN KLEIN CK BE EDT 50ml | ...
  88300604685 41.99
  Clavin Klein prezanton parfumin e tijë CK Be Eau de toilette. Një aromë e freskët e dizajnuar për përdorim të përditshëm. Marka na prezanton një parfum për të dyja gjinitë, qëllimi i së cilit është që të ju bëjë të veçant dhe të dalloheni nga të tjerët, duke ju inkurajuar të jeni vetvetja. Calvin Klein krijoi CK Be Eau de toilette për të gjithë ata që i duan ëndërrat dhe që dëshirojnë të dallohen nga…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  DAVIDOFF COOL WATER FOR WOMEN ...
  3414202011820 34.99
  Përjetoni senzacionin e freskët të Davidoff Cool Water Woman. Ashtu si një sirenë moderne duke dalë nga deti në një valë freskie, Cool Water Woman kap thelbin e bukurisë sensuale, natyrore.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  DIESEL FUEL FOR LIFE POUR HOMM...
  3605520385421 43.99
  Aromë e cila simbolizon emocionin e puthjes suaj të parë, një kujtim sensual dhe i paharrueshëm. Dieseli krijoi 2 lloje të eliksirëve, 1 për mashkullin dhe 1 për femrën. Eliksir joshës dhe energjik për të jetuar jetën thuajse e nesërmja nuk ekziston. Fuel for life nënkupton se është një eliksir jetësor, sekreti i një jete përplot me sukses.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  DIESEL FUEL FOR LIFE POUR HOMM...
  3605520385568 64.99
  Aromë e cila simbolizon emocionin e puthjes suaj të parë, një kujtim sensual dhe i paharrueshëm. Dieseli krijoi 2 lloje të eliksirëve, 1 për mashkullin dhe 1 për femrën. Eliksir joshës dhe energjik për të jetuar jetën thuajse e nesërmja nuk ekziston. Fuel for life nënkupton se është një eliksir jetësor, sekreti i një jete përplot me sukses.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  DIESEL SPIRIT OF THE BRAVE EDT...
  3614272631885 64.99
  Me Spirit of the Brave, Diesel dhe Neymar bashkëpunuan në krijimin e një parfumi që rishkruan kodet e burrërisë. Një aromë moderne dhe sensuale, njësoj porsi Neymar.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  EUPHORIA CK INTENSE EDT 100ml ...
  0088300193530 87.99
  Joshës, misterioz, Euphoria Men Intense është një version i pasur, më i errët i aromës Euphoria Men, duke eksploruar një takim më të guximshëm dhe më intenziv. Euphoria Men Intense është një qelibar oriental i përcaktuar nga aura e tijë joshëse dhe ekzotike.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO DE...
  3360372058892 34.99
  Largoni aromën e keqe nga trupi juaj me këtë deodorant për meshkul i cili ofron një mbrojtje të gjatë nga aroma e keqe dhe djersitja si dhe ofron aromën e parfumit nga Georgio Armani Acqua Di Gio.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO DE...
  3360372060734 34.99
  Largoni aromën e keqe nga trupi juaj me këtë deodorant për meshkul i cili ofron një mbrojtje të gjatë nga aroma e keqe dhe djersitja si dhe ofron aromën e parfumit nga Georgio Armani Acqua Di Gio.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO PO...
  3360372078500 102.99
  Parfumi për meshkuj duhet të jetë i rafinuar, elegant dhe klasik. Aroma e Giorgio Armani-t për burra është shndërruar në një referencë të përjetshme dhe të pazëvendësueshme të stilit Armani. Një spërkatje e freskët dhe e gjallë e drurëve të freskët detarë. Aroma e Giorgio Armani-t është natyrale, autentike, sensuale, ekzotike dhe stimuluese.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GIORGIO ARMANI CODE ABSOLU PAR...
  3614272407442 109.99
  Zbuloni aromën e re të guximshme dhe joshëse, Armani Code Absolu. Baza nga kokrrat tonka, ikonike e Armani Code, është e nxitur nga akordi sensual i pijes Rum dhe vaniljes për të krijuar një eksperiencë të paharrueshme të ngrohtë dhe pikante. Code Absolu ngjall sigurinë dhe besimin e guximshëm mashkullor në çdo mashkull për të pushtuar çdo mundësi.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GIORGIO ARMANI CODE ABSOLU PAR...
  3614272407435 83.99
  Zbuloni aromën e re të guximshme dhe joshëse, Armani Code Absolu. Baza nga kokrrat tonka, ikonike e Armani Code, është e nxitur nga akordi sensual i pijes Rum dhe vaniljes për të krijuar një eksperiencë të paharrueshme të ngrohtë dhe pikante. Code Absolu ngjall sigurinë dhe besimin e guximshëm mashkullor në çdo mashkull për të pushtuar çdo mundësi.
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GUCCI BAMBOO EAU DE PARFUM 30m...
  737052925028 69.49
  Një aromë për femrën moderne Gucci, Gucci Bamboo është e fuqishme por prap se prap femërore, një përzierje e luleve ekzotike me aroma të thella drurore. Aromë kryesore të bergamotit Aroma të lule zambakut të kasablankës Aromë të dru sandalit
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GUCCI BLOOM EAU DE PARFUM 100m...
  8005610481005 127.99
  Parfumi i parë i zhvilluar nën vizionin krijues të Alessandro Michele: një parfum i dizajnuar për të festuar origjinalitetin, vitalitetin dhe diversitetin e femrave që lulëzojnë në një mënyrë të natyrshme, ekspresive dhe individuale. Tuberoza dhe jasemini kombinohen me Rangoon Creeper-një lule unike e zbuluar në jug të Indisë për të krijuar një aromë të pasur që dërgon përdoruesin në një kopsht të imagjinuar. Parfumi paraqitet në një shishe të llakut, që ngjan me porcelan,…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GUCCI BLOOM WOMEN PARFUM SPRAY...
  3614226759757 109.99
  Parfumi i parë i zhvilluar nën vizionin krijues të Alessandro Michele: një parfum i dizajnuar për të festuar origjinalitetin, vitalitetin dhe diversitetin e femrave që lulëzojnë në një mënyrë të natyrshme, ekspresive dhe individuale. Tuberoza dhe jasemini kombinohen me Rangoon Creeper-një lule unike e zbuluar në jug të Indisë për të krijuar një aromë të pasur që dërgon përdoruesin në një kopsht të imagjinuar. Parfumi paraqitet në një shishe të llakut, që ngjan me porcelan,…
  Krahaso QUICK SHOP
  Krahaso QUICK SHOP
  GUCCI GUILTY POUR FEMME EDP 30...
  3614227758063 59.99
  Koleksioni i Gucci Guilty fillon një kapitull të ri, duke riprezantuar aromën origjinale të Pour Femme si një Eau De Parfum të pasur, duke kombinuar aromat superiore të luleve të nxitura nga aroma natyrale. Individuale por prap të bashkuar në mënyrë natyrale, parfumet e meshkujve dhe të femrave paraqesin një deklaracion të shprehjes individuale dhe guximit, duke iu mbajtur fjalës #ForeverGuilty.
  Krahaso QUICK SHOP