Gjithsej 82 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEXE HAIR BUILDING FIBE...
7.49
Spërkatës për modelimin e flokëve. I kthen flokët nga të hollë në të trashë. Fsheh përfundimisht flokët e hollë. I shkëlqyer para dhe gjatë mbjelljes së flokëve. Spërkatësi është rezistent ndaj erërave, shiut dhe djersës. Ideal për meshkuj dhe femra. Paketimi përmban: 22 gram fibra + 100 ml spërkatës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEXE HAIR BUILDING FIBE...
0799439301597M 7.49
Spërkatës për modelimin e flokëve. I kthen flokët nga të hollë në të trashë. Fsheh përfundimisht flokët e hollë. I shkëlqyer para dhe gjatë mbjelljes së flokëve. Spërkatësi është rezistent ndaj erërave, shiut dhe djersës. Ideal për meshkuj dhe femra. Paketimi përmban: 22 gram fibra + 100 ml spërkatës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI BOOST BOUNCE 300ML ...
8005610532387 7.99
Shtoni dredhave tuaja shkëlqim, përkufizim dhe reduktimin e elektrizimit. E formuluar për të ndihmuar në mbrojtjen e flokëve tuaj nga dehidrimi përderisa i thani ato me tharëse. SI TË PËRDORET: Tundeni, aplikojeni, shtoni volumin. Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur. Lejoni që flokët të thahen vetvetiu ose përdorni difuzer për të fituar dredha të përsosura.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI SUPER SET EXTRA STR...
4084500583863 8.59
Ofron mbajtjen shtesë të fortë për një stil të stilit të sallonit. Një Super Set Spray nga Wella Professionals, një markë me një pasion për shpërndarjen e produkteve novatore dhe kreative për kujdesin e flokëve. Mbron flokët nga efektet e lagështisë, rrezet e dëmshme UV dhe dëmtimet e nxehtësisë të shkaktuara nga mjetet e stilit për t’ju lënë ju me flokë më të butë dhe përplot shkëlqim.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI SUGAR LIFT SPRAY 1...
4084500622968 6.69
Sprej volumi me sheqer natyral. Sprej i pasur me sheqer natyral për të mbushur, lustruar dhe për të definuar materialin me një teksturë voluminoze dhe mbajtje të fortë Me efekt shkëlqimi
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI SHAPE CONTROL EXTRA...
4084500584792 8.14
Formoni stilet tërheqëse me strukturë klasike dhe kontroll të qëndrueshëm me Wella Professionals Wet Shape Control Styling Mousse. Wella Professionals Wet Shape Control Styling Mousse jep kontroll ekstrem duke lënë stilin tuaj të butë. Vendosni stilin tuaj në duart e besueshme të kësaj shkume asnjëher mos shikoni prapa …  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI PRECISION ROOT SHOO...
8005610576770 9.14
Shtoni volumin dhe stilin e flokëve tuaj me EIMI Root Shoot Treatment nga Wella Professionals. Sprej me mbajtjen e nivelit 2 siguron ngritjen e përsosur të rrënjës duke punuar drejt nga skalpi, duke e lënë pjesën tjetër të flokëve të lirë për t’u përshtatur sipas dëshirës suaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA DYNAMIC FIX CRAFTING SPR...
4084500582897 8.59
Spërkatni, luani dhe përsosni stilin tuaj në 45 sekonda me këtë sprej fleksibël. Formuluar për të ndihmuar në mbrojtjen e flokëve nga efektet e lagështirës, UV dhe nxehtësisë. SI TË PËRDORET: Mbajeni në gjatësi të krahut, spërkatni në flokë të thatë dhe krijoni stilin tuaj. Përdorni kreativitetin tuaj për të formësuar modelin tuaj të veçant. Thahet për 45 sekonda.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI PERFECT SETTING LIG...
4084500585218 6.14
Mbroni flokët nga dëmtimi i nxehtësisë me Perfect Setting Spray nga Wella Professionals, një markë me një pasion për të ofruar produkte të reja dhe kreative për kujdesin e flokëve. Formuluar për të formuar modelin e flokëve qe ju dëshironi gjat tharjes së tyre dhe për të zvogëluar kaqurrelat, për flokët që duken të shëndetshëm dhe që janë plot me shkëlqim.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI PRECISION ROOT SHOO...
4084500641969 4.79
Shtoni volumin dhe stilin e flokëve tuaj me EIMI Root Shoot Treatment nga Wella Professionals. Sprej me mbajtjen e nivelit 2 siguron ngritjen e përsosur të rrënjës duke punuar drejt nga skalpi, duke e lënë pjesën tjetër të flokëve të lirë për t’u përshtatur sipas dëshirës suaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI MISTIFY ME STRONG F...
8005610640358 8.89
Definoni stilin tuaj me Wella Professionals EIMI Mistify Me Strong Hairspray, një sprej me mbajtje të fortë që mban flokët tuaj në vend deri në 24 orë. E mbështetur nga MICROMIST Technology, formula jep grimca të lehtë dhe ultra të vogla, të cilat shpërndahen në mënyrë të barabartë mbi flokët, thahen shpejt për të krijuar ndriçim të menjëhershëm dhe shkëlqim të gjallë. I mbushur me një aromë ngritëse që të ndjeheni të freskët gjatë gjithë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI TEXTURE TOUCH REWOR...
8005610587110 8.49
Wella EIMI Texture Touch është një baltë e përpunueshme me një nivel të mbajtjes së lehtë. E pasuruar me minerale dhe dyell nga bletët për mbajtje dhe fleksibilitet, kështu që ju mund të ripërpunoni stilin tuaj gjatë gjithë ditës me këtë baltë mat që definon.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI STAY STYLED SPRAY 7...
8005610532530 2.99
Një sprej perfekt nga Wella Professionals, një markë me një pasion për të ofruar produkte inovative dhe kreative për kujdesin e flokëve. Mbron flokët nga lagështia, rrezet e dëmshme UV dhe dëmtimet e nxehtësisë të shkaktuara nga mjetet për stilim, për t’ju lënë ju me flokë më të butë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI PEARL STYLER STYLIN...
4084500586529 7.39
Ngrini, texturizoni ose shprishni flokët për të krijuar stile bindëse me një përfundim me shkëlqim të margaritarëve me Wella Professionals EIMI Pearl Styler Gel. Fortësia e gellit është niveli 3, gelli flokëve u shton vëllim dhe trup me definim. Flokët janë të mbrojtura nga dëmtimi i UV me një shkëlqim rrezatues.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI DRY ME 180ml | SHAM...
8005610532592 7.64
Menjëherë rifreskoni flokët me EIMI Dry Me Dry Shampoo from Wella Professionals, një markë që ka një pasion për të ofruar inovacione dhe produkte kreative për kujdesin e flokëve. Formula e saj përmban koll të tapiokës për të absorbuar vajin dhe për të lënë flokët më të lehtë dhe më të pastër. Transformoni dhe krijoni efekte voluminoze për flokët tuaja.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI DRY ME 65ml | SHAMP...
4084500641655 3.34
Menjëherë rifreskoni flokët me EIMI Dry Me Dry Shampoo from Wella Professionals, një markë që ka një pasion për të ofruar inovacione dhe produkte kreative për kujdesin e flokëve. Formula e saj përmban koll të tapiokës për të absorbuar vajin dhe për të lënë flokët më të lehtë dhe më të pastër. Transformoni dhe krijoni efekte voluminoze për flokët tuaja.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI EXTRA VOLUME STRONG...
4084500584648 8.94
EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse by Wella Professionals është formuluar për të ndihmuar në mbrojtjen e flokëve tuaj kundër dehidrimit gjatë tharjes së tyre! Fenirim dhe trup të përsosur të flokëve.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA EIMI SHAPE ME MEMORY HAI...
8005610265544 8.59
NIVELI 2 Ky gell i flokëve i formuluar me kompleksin e memorimit të polimerit ndihmon në formimin ose tharjen e flokëve ashtu siç dëshironi dhe mban pamjen deri në 48 orë. SI TË PËRDORET: Merrni një sasi të vogël në dorën tuaj. Aplikoni në mënyrë të barabartë në flokë të lagur ose të thatë nga rrënjët në maja.
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
EVA PROFESSIONAL E-LINE TO SHI...
8412261046154 3.49 2.49
Spërkatës me shkëlqim natyral për stilim përfundimtar. Të dizanjuar që të japin përfundim shkëlqyes dhe ndriçues në flokë të dëmtuar. Formulë jo e yndyrshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS FIXING WAX FOR H...
24000422 5.99
Dyllë me bazë uji për flokë me aromë: e lagësht, e shëndritshme dhe me efekt shkëlqyes. Teksturë kompakte, e lehtë për përdorim. Formulë profesionale. 100ml  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS FIXING WAX FOR H...
24000421 5.99
Dyllë me bazë uji për flokë me aromë: e lagësht, e shëndritshme dhe me efekt shkëlqyes. Teksturë kompakte, e lehtë për përdorim. Formulë profesionale. 100ml  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS FIXING WAX FOR H...
24000420 5.99
Dyllë me bazë uji për flokë me aromë: e lagësht, e shëndritshme dhe me efekt shkëlqyes. Teksturë kompakte, e lehtë për përdorim. Formulë profesionale. 100ml  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DELIA CAMELEO SILVER MASK 200M...
4.49
Maska për flokë bjonde, gri dhe të zbardhura Eliminon reflektimet e verdha në flokë Ndriçon dhe jep shkëlqim argjendi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DELIA CAMELEO BEARD MOUSTACHE ...
5901350470893 5.99
Hidraton të dyja: qimet dhe lëkurën për një pamje të shëndetshme dhe butësi të jashtëzakonshme. Rigjeneron lëkurën dhe zbut qimet e fytyrës. Ofron shkëlqim dhe aromë të madhe. Parandalon nyjezimin e mjekrrës dhe absorbohet shpejtë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DELIA CAMELEO BEARD MOUSTACHE ...
5901350470909 5.99
Stilizoni dhe mbani formën e dëshiruar të mjekrës tuaj dhe mustaqeve. Hidraton intensivisht qimet e thata Formulë e lehtë me bazë uji që nuk i rëndon qimet Zbut qimet e trasha Përfitimet për imazhin tuaj – zbut dhe shton aromë të madhe, nuk i bën qimet të duken me vaj Praktik- parandalon ndërprerjen e mjekrrës dhe lehtësisht del jashtë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
INTESA HAIR SPRAY 300ml | LLAK...
8003510002221 1.39
Spërkatës për flokë me mbajtje të fortë nga Intesa. Spërkatës profesional për flokë për mbajtje të qëndrueshme dhe të sigurtë. Me esktrakte hithrash dhe pententoli, shton shkëlqim natyral tek flokët. Me vetitë e saja ushqyese, i sjellë flokëve mbrojtje dhe është veçanërisht e përshtatshme për flokë të ndjeshme dhe të topitura. Spërkatësi për flokë ka përfundim të shkëlqyeshëm për mbajtje shumë të fortë. E aplikueshme në mënyrë univerzale, do t’i përmbushë kërkesat e juaja për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SUBRINA HAIR CODE WAX SOFT POW...
4260379932814 4.39
Dyllë që i jep flokëve shkëlqim dhe formë. I shkëlqyeshëm për flokë të shkurta dhe definim të skajeve të flokëve. I përkryer për të gjitha llojet e flokëve më të shkurta. PËRDORIMI: Beni masazh me sasi të vogël dylli ndërmjet shuplakave dhe aplikoni baras në flokë të thara. Për dukje më të fortë të njomë Soft Power mund të aplikohet drejt në flokë të njomura. Aplikohet dhe lahet lehtë me shampon të rregullt. 100 ml.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SUBRINA HAIR CODE MODELLING CR...
4260379932821 4.39
Dyllë që i jep flokëve shkëlqim dhe formë. I shkëlqyeshëm për flokë të shkurta dhe definim të skajeve të flokëve. I përkryer për të gjitha llojet e flokëve të shkurta. PËRDORIMI: Beni masazh me sasi të vogël dylli ndërmjet shuplakave dhe aplikoni baras në flokë të thara. Për dukje më të fortë të njomë Soft Power mund të aplikohet drejt në flokë të njomura. Aplikohet dhe lahet lehtë me shampon të rregullt. 100 ml.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEXE HAIR BUILDING FIBE...
0799439301597D 7.49
Spërkatës për modelimin e flokëve. I kthen flokët nga të hollë në të trashë. Fsheh përfundimisht flokët e hollë. I shkëlqyer para dhe gjatë mbjelljes së flokëve. Spërkatësi është rezistent ndaj erërave, shiut dhe djersës. Ideal për meshkuj dhe femra. Paketimi përmban: 22 gram fibra + 100 ml spërkatës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEXE HAIR BUILDING FIBE...
0799439301597 7.49
Spërkatës për modelimin e flokëve. I kthen flokët nga të hollë në të trashë. Fsheh përfundimisht flokët e hollë. I shkëlqyer para dhe gjatë mbjelljes së flokëve. Spërkatësi është rezistent ndaj erërave, shiut dhe djersës. Ideal për meshkuj dhe femra. Paketimi përmban: 22 gram fibra + 100 ml spërkatës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION ROOT COVER-UP BLOND...
5060495302039 5.49
Kjo pudër për flokë, me pigmentim të lartë, ngjitet tek floku për të mundësuar mbulim të plotë të fijeve të flokëve të padëshiruara, të flokëve të thinjura dhe atyre të holla. Veçoritë: Komptakte në mënyrë të përsosur, ky paketim vjen me pasqyrë dore dhe është e përshtatshme për çdo kuletë apo çantë grimi, me hijezime të ndryshme për t’ju përshtatur çfardo ngjyre natyrale të flokëve. Përfitimet: Pigmentet e cilësisë së lartë, sigurojnë që nuk do…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION ROOT COVER-UP BLACK...
5060495301971 5.49
Kjo pudër për flokë, me pigmentim të lartë, ngjitet tek floku për të mundësuar mbulim të plotë të fijeve të flokëve të padëshiruara, të flokëve të thinjura dhe atyre të holla. Veçoritë: Komptakte në mënyrë të përsosur, ky paketim vjen me pasqyrë dore dhe është e përshtatshme për çdo kuletë apo çantë grimi, me hijezime të ndryshme për t’ju përshtatur çfardo ngjyre natyrale të flokëve. Përfitimet: Pigmentet e cilësisë së lartë, sigurojnë që nuk do…
Krahaso QUICK SHOP