Gjithsej 140 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEXE HAIR BUILDING FIBE...
7.49
Spërkatës për modelimin e flokëve. I kthen flokët nga të hollë në të trashë. Fsheh përfundimisht flokët e hollë. I shkëlqyer para dhe gjatë mbjelljes së flokëve. Spërkatësi është rezistent ndaj erërave, shiut dhe djersës. Ideal për meshkuj dhe femra. Paketimi përmban: 22 gram fibra + 100 ml spërkatës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE DEXE HAIR BUILDING FIBE...
0799439301597M 7.49
Spërkatës për modelimin e flokëve. I kthen flokët nga të hollë në të trashë. Fsheh përfundimisht flokët e hollë. I shkëlqyer para dhe gjatë mbjelljes së flokëve. Spërkatësi është rezistent ndaj erërave, shiut dhe djersës. Ideal për meshkuj dhe femra. Paketimi përmban: 22 gram fibra + 100 ml spërkatës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON SET DIKSO SUN HAIR TREA...
8000836402094 34.99
Linjë e re e mbrojtjes kundër rrezeve të diellit për të gjitha llojet e flokëve. Falë veprimit sinergjik të vajit Jojoba dhe Beta-karotene, rikthen elasticitetin dhe butësin e flokut nga ekzpozimi në diell. 3 Produkte për një tretman të plotë: Shampo rigjallëruese pas ekspozimit në rreze të diellit:Falë veprimit sinergjik të vajit Jojoba dhe Beta-karotene, rigjeneron rezervat e energjisë në flokë të ekspozuara në diell, ujë të kripur dhe klor, duke rikthyer elasticitetin dhe butësinë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLONDE KERATIN MASK 500...
24006120 11.99
Diksoblonde maskë me keratinë dhe vaj organik të grurit për flokë të trajtuara, zbardhuara ose të theksuara. Maska rigjeneron, hidraton dhe i bën flokët më të lehtë për tu krehur falë formulës së saj të pasuruar me keratinë, për të densifikuar dhe për t’i kthyer mbrapa elasticitetin e saj, dhe vajin organik të grurit për të hidratuar, rigjallëruar dhe sjellë shkëlqim. Maska përdor teknologjinë mbrojtëse Diksoplex. Si ta përdorni: pas shampos, shpërndani mbi flokë të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS COLOR PROTECTION...
8000836395143 12.49
Keiras kondicioner për flokë të ngjyrosur dhe të trajtuar me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe fara luledielli. Pasuruar me fara luledielli, keratin dhe vaj argani, për një ngjyrë jashtëzakonisht të gjallë dhe të qëndrueshme. Algini i hidrolizuar dhe ekstraktet e gjethes së cassia alata krijojnë një barrierë fizike kundër ndotjes dhe mjegullës, duke bërë rigjenerimin e flokëve dhe skalpit si dhe ngadalësimin e plakjes së parakohshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS COLOR PROTECTION...
8000836395150 9.49
Keiras maskë për flokë të ngjyrosur dhe të trajtuar me algin i hydrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe proteina mëndafshi. E pasuruar me veti të jashtëzakonshme hidratuese dhe zbutëse të proteinave të argininës dhe mëndafshit, maska rikthen butësinë, lëmueshmërinë dhe shkëlqimin e flokëve. Algin i hidrolizuar dhe ekstraktet e gjethes së cassia alata ndihmojnë në mbrojtjen e flokëve kundër ndotjes dhe mjegullës,duke bërë rigjenerimin e flokëve dhe ngadalësimin e plakjes së parakohshme. Si të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS COLOR PROTECTION...
8000836395167 14.49
Vaj Keiras për mbrojtjen e flokëve të ngjyrosur dhe të trajtuar, me vaj argan, vaj luledielli dhe vaj esencial të dru sandalit. Një përzierje e vajrave për të ushqyer flokët pa i rënduar ato, duke zgjatur gjallërinë dhe shkëlqimin e ngjyrës. Formula e ekuilibruar rikthen ekuilibrin fiziologjik të fibrave të flokut, duke u sjellë butësi dhe shkëlqim flokëve që i janë nënshtruar trajtimeve kimike. Si ta përdorni: për të shtuar shkëlqimin hidhni disa pika vaj në…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS CURLY GLAZE 200m...
8000836395587 7.49
Keiras krem kundër elektrizimit të flokëve të dredhura apo të valëzuara me mjaltë dhe vaj argani. Mjalta dhe vaji argan hidratojnë, duke e lënë strukturën e flokëve të butë dhe flokë të plotë voluminoz dhe me shkëlqim. Për dredha me elasticitet natyral. Si të përdorni: para tharjes, spërkateni në mënyrë të barabartë mbi flokë. Përdorni 5-10ml të produktit – në varësi të gjatësisë së flokëve.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS CURLY MASK 500ml...
8000836395570 9.49
Keiras maskë për flokë të dredhura dhe të valëzuara me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe vaj argani. Keratini, vaji argan dhe mjalta kombinohen për të sjellë elasticitet dhe volum, duke rikthyer hidratimin optimal të fijeve të flokëve. Algini i hidrolizuar dhe ekstraktet e gjethes cassia alata parandalojnë dëmtimin nga ndotja dhe mjegulla, duke bërë rigjenerimin e flokëve dhe ngadalësimin e plakjes së parakohshme. Si të përdorni: pas shampos, shpërndani maskën në…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS DAILY USE CONDIT...
8000836395105 12.49
Keiras kondicioner për përdorim të përditshëm për të gjitha llojet e flokëve me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe ekstrakte bambuje. Ekstraktet qetësuese dhe hidratuese të pantenolit, arginines dhe bambusë plotësojnë veprimin hidratues dhe zbutës të shamponit. Për flokë që janë të butë, elastike dhe të hidratuara në mënyrë të përkryer. Algini i hidrolizuar dhe ekstraktet e gjethes së cassia alata mbrojnë nga ndotja dhe mjegulla, ripërtërinë flokët dhe ngadalësojnë plakjen e parakohshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS DAILY USE CONDIT...
8000836395099 8.49
Keiras kondicioner për përdorim të përditshëm për të gjitha llojet e flokëve me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe ekstrakte bambuje. Ekstraktet qetësuese dhe hidratuese të pantenolit, arginines dhe bambusë plotësojnë veprimin hidratues dhe zbutës të shamponit. Për flokë që janë të butë, elastike dhe të hidratuara në mënyrë të përkryer. Algini i hidrolizuar dhe ekstraktet e gjethes së cassia alata mbrojnë nga ndotja dhe mjegulla, ripërtërinë flokët dhe ngadalësojnë plakjen e parakohshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS LOSS REMEDY TREA...
8000836397055 19.99
Keiras ampula kundër rënies së flokëve, tretman për flokët e brishtë dhe të dobët. Një trajtim ndihmës gjallërues i pasuruar me ekstrakt të lupinës së bardhë të ëmbël për të parandaluar humbjen e flokëve, duke vepruar brenda skalpit mbi faktorët që kontrollojnë ciklin e jetëgjatësisë së flokëve. Si të përdorni: shpërndani përmbajtjen e shishës mbi skalp, masazhoni dhe pastaj thajini flokët si zakonisht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS NOURISHING MASK ...
8000836395235 9.49
Keiras maskë ushqyese për flokë të thatë me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe vaj i farës së rrushit. Trajtim ideal për të rikthyer ushqimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar. Vaji i farës së rrushit, keratini dhe acidi hialuronik veprojnë në sinergji për të pasuruar flokët e thatë, ndërsa algini i hidrolizuar dhe ekstrakti i gjethes së cassia alata mbrojnë nga dëmtimet nga mjegulla dhe ndotja. Si të përdorni: për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS NOURISHING OIL 1...
8000836395242 12.49
Keiras serum ushqyes për flokë të thatë dhe të dëmtuar, me vaj babassu, vaj argani dhe vaj të farës së rrushit. Përzierje ideale për trajtim ushqyes për flokë të thatë dhe të dëmtuar, kjo përzierje e vajrave rikthen vitalitetin e flokëve duke sjellë butësi dhe hidratim të jashtëzakonshëm natyror. Si të përdorni: pas shampos, ose pas maskës, aplikoni 3-6 spërkatje të produktit në flokë të thara, në varësi të gjatësisë së flokëve. Gjithashtu është ideal për…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS SMOOTHING MASK 5...
8000836395303 9.49
Keiras maskë rigjeneruese për flokë të hollë, me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe vaj liri. Vaji liri ushqen dhe hidraton fibrat e flokëve, duke i lënë flokët të butë dhe të mëndafshtë. I pasuruar me ekstrakt moringa dhe keratin për të zbutur dhe shkrehur flokët, për flokë që janë të buta në prekje. Algin i hidrolizuar dhe ekstrakti i gjethes së cassia alata ndihmojnë në krijimin e një barriere fizike kundër ndotjes…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS SMOOTHING OIL 10...
8000836395310 14.49
Keiras vaj për rigjenerimin flokëve të hollë, me vaj liri, vaj makadamia dhe vaj organik të jojobës. Kombinimi i vajit të lirit, jojobës organike dhe makadamias vepron në sinergji, duke ushqyer dhe zbutur flokët pa i rëndruar ato. Fibra e flokëve bëhet më elastike dhe flokët më të butë dhe plot shkëlqim. Si të përdorni: Për të shtuar shkëlqim hidhni disa pika vaj në pëllëmbë të dorës dhe shpërndani në mënyrë të barabartë mbi flokë të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL ABSOLUTE O...
8033171865347 10.99
Sprej maskë e hiper koncetruar me shumë veprime për ristrukturim. Pas aplikimit lëreni të qëndrojë. Formuluar me përbërës aktivë të çmuar si Keratina, vaj Argani të bio Bio-Certifikata Argan Oil, vaj Macadamia dhe vaj të Nyamplung. Është përgjigja ideale për çdo nevojë të flokëve. Me UV Filter. Spërkateni mbi flokë të lagur, krehni dhe stilizoni flokët si zakonisht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
NOOK MAGIC ARGANOIL SECRET PAK...
8033171865309 10.49
Ideale veçanërisht për flokë të trajtuara, të thata dhe të pajetë. Maskë e pasuruar me vaj Argani të Bioçertifikuar, vaj Makadamia dhe Keratinë. Ushqen flokët thellë pa i rënduar ato dhe u jep atyre një shkëlqim të jashtëzakonshëm mëndafshi dhe elasticitet. Aplikojeni në flokë të njomë, lëreni të qëndrojë për 3-5 min dhe pastaj shpërlani flokët.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
4015400793007 27.14
Kutia me 10 ampula të serumit për flokë të të gjitha llojeve. Wella Oil Reflections Luminous Magnifying Elixir Serum nxit efektit e shkëlqimit shtesë, anti-frizz dhe shumë butësi. Wella Oil Reflections Luminous Magnifying Elixir Serum është një trajtim që e lë flokët të përsosur dhe efekti i saj anti-frizz zgjat deri në 72 orë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA BRILLIANCE TREATMENT FIN...
4015600115609 7.16
Trajtim intensiv për sipërfaqe të përmirësuar të flokëve dhe rritje instante e gjallërisë së ngjyrës. Me teknologjinë Anti-Oxidant Shield. Histidine dhe Vitamina E ndihmojnë për të kontrolluar procesin e oksidimit pas ngjyrosjes. Color Brilliance sjell deri në shtatë javë mbrojtje të ngjyrave me përdorim të rregullt të Invigo Color Brilliance Shampoo. Maskë me ngjyra të gjalla me havjar limoni Trajtim intensiv për sipërfaqe të përmirësuar të flokëve Përmirëson dhe mirëmban gjallërinë e ngjyrave Me teknologjinë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
8005610577050 10.49
Rigjallëroni shëndetin e flokëve tuaj dhe përmirësoni ngjyrën tuaj me Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothing Oil. Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothing Oil përmban vaj të makadamias dhe avokados që mund të zbusin të gjitha llojet e flokëve. Ky vaj ofron një përfundim të shkëlqyeshëm.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION AMINO REFILLER RE...
8005610416007 21.99
Trajtim për flokë të dëmtuar. Wella Fusion Intense Repair Amino Refiller bën një rikonstruktim të menjëhershëm dhe intensiv që shëron fibrat e flokëve edhe nga dëmtimet më të thella dhe i lë fijet më të forta dhe më të shëndetshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION MASK INTENSE REPA...
8005610415482 26.49
Prezantoni flokët tuaj me Wella Professionals FUSION Mask; një maskë luksoze dhe e butë që synon flokët e dëmtuar që kanë nevojë për ushqim. Thjesht aplikohet në flokë të lagura dhe lejoni që maska të rikthej shëndetin e flokëve në vetëm pesë minuta. Trajtimi i pasur mburret me programin ‘Silksteel Fusion’ të Wella, i cili përdor Silik Amino Acids për të riparuar dhe mbrojtur flokët kundër thyerjes dhe dëmtimit. FUSION MASK lë flokët të kondicionuar, të butë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION SHAMPOO INTENSE R...
26.49
Shampo delikate që ndihmon në riparimin e flokëve të dëmtuar, duke i lënë flokët të pastra dhe të buta. Me EDDS, lipide të mikronizuara dhe aminoacide. Përbërësit: AMINO ACIDS, LIPIDE MIKRONIZUESE
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION SHAMPOO INTENSE R...
8005610416038 9.14
Shampo delikate që ndihmon në riparimin e flokëve të dëmtuar, duke i lënë flokët të pastra dhe të buta. Me EDDS, lipide të mikronizuara dhe aminoacide. Përbërësit: AMINO ACIDS, LIPIDE MIKRONIZUESE
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA FUSION MASK INTENSE REPA...
8005610415789 9.94
Prezantoni flokët tuaj me Wella Professionals FUSION Mask; një maskë luksoze dhe e butë që synon flokët e dëmtuar që kanë nevojë për ushqim. Thjesht aplikohet në flokë të lagura dhe lejoni që maska të rikthej shëndetin e flokëve në vetëm pesë minuta. Trajtimi i pasur mburret me programin ‘Silksteel Fusion’ të Wella, i cili përdor Silik Amino Acids për të riparuar dhe mbrojtur flokët kundër thyerjes dhe dëmtimit. FUSION MASK lë flokët të kondicionuar, të butë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
8005610531571 18.39
Kujdesuni thellësisht flokët tuaj nga rrënja në majë me Wella Professionals Oil Reflections Mask. Ideale për rimbushjen e strukturës së flokëve, për t’ju dhënë një fund të duhur, kjo maskë trajtimi premton një rezultat të shkëlqyeshëm në shtëpi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
8005610531632 25.89
Për përdorim në të gjitha llojet e flokëve deri në 3 herë flokë më të zbutur dhe shkëlqim të menjëhershëm. Shampo e lehtë hidratuese që i lë flokët të pastërta dhe me shkëlqim të thellë. Me ekstrakt çaji të bardhë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
4015400792611 8.14
Për përdorim në të gjitha llojet e flokëve deri në 3 herë flokë më të zbutur dhe shkëlqim të menjëhershëm. Shampo e lehtë hidratuese që i lë flokët të pastërta dhe me shkëlqim të thellë. Me ekstrakt çaji të bardhë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA OIL REFLECTIONS LUMINOUS...
4015400792819 9.29
Kujdesuni thellësisht flokët tuaj nga rrënja në majë me Wella Professionals Oil Reflections Mask. Ideale për rimbushjen e strukturës së flokëve, për t’ju dhënë një fund të duhur, kjo maskë trajtimi premton një rezultat të shkëlqyeshëm në shtëpi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA INVIGO BRILLIANCE BOOSTE...
8005610645353 15.39
Me havjar limoni, për gjallëri shtesë të ngjyrave. SI TË PËRDORET: Aplikoni në flokët e lagur dhe të pastërta para se të aplikoni një maskë ose kondicioner. Lëreni për 5 minuta dhe shpërlajini tërësisht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
WELLA INVIGO COLOR BRILLIANCE ...
8005610633893 16.74
Trajtim intensiv për sipërfaqe të përmirësuar të flokëve dhe rritje instante e gjallërisë së ngjyrës. Me teknologjinë Anti-Oxidant Shield. Histidine dhe Vitamina E ndihmojnë për të kontrolluar procesin e oksidimit pas ngjyrosjes. Color Brilliance sjell deri në shtatë javë mbrojtje të ngjyrave me përdorim të rregullt të Invigo Color Brilliance Shampoo. Maskë me ngjyra të gjalla me havjar limoni Trajtim intensiv për sipërfaqe të përmirësuar të flokëve Përmirëson dhe mirëmban gjallërinë e ngjyrave Me teknologjinë…
Krahaso QUICK SHOP