Gjithsej 115 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
PUPA EYEBROW DEFINITION CREAM ...
8011607249084 12.99
Për shkak të formulës së saj kremoze dhe të butë, kremi aplikohet lehtësisht me aplikator. Lejoni fytyrën tuaj të ndriçojë me ngjyrat e dëlira të PUPA-s. Përfitimet: Lehtë për tu përdorur E butë, me teksturë kremoze dhe ultra e pigmentuar Pa paraben dhe e testuar dermatologjikisht. Me rreziqe të vogla nga alergjitë Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël të kremit tek aplikatori Përdorni skajin e fundit të brushës për të krijuar formën që ju e dëshironi…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO BROW FIX KIT 1X...
5057566053457 5.99
Revolution PRO Brow Fix Kit është një set i cili përmban 2 produkte që zbusin qimet e çrregullta dhe shtojnë volum të lehtë. Rrëshqisni lapsin e butë në vetullat tuaja para se të aplikoni lapsin tuaj të preferuar të vetullave, pomadë ose pudër. I përshtatshëm për të gjitha ngjyrat e vetullave, dylli transparent kap qimet e holla, për t’ju dhënë një formë të pastër dhe të lustruar. Pastaj vazhdoni me një gell transparent për të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW SHAKE FILLING POWD...
3614223393442a 3.99
Pluhur i butë që mund të përdoret në vetulla dhe qepallat si një eyeliner. Formula e gjatë e qëndrueshme ndihet lehtë dhe e rehatshme në vetulla dhe është e lehtë për t’u hequr Aplikues ultra i butë për aplikim të saktë Rezistent ndaj zbehjes,njollave,transferimit dhe ujit. Tundni para përdorimit
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW SHAKE FILLING POWD...
3614223393435a 3.99
Pluhur i butë që mund të përdoret në vetulla dhe qepallat si një eyeliner. Formula e gjatë e qëndrueshme ndihet lehtë dhe e rehatshme në vetulla dhe është e lehtë për t’u hequr Aplikues ultra i butë për aplikim të saktë Rezistent ndaj zbehjes,njollave,transferimit dhe ujit. Tundni para përdorimit
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW SHAKE FILLING POWD...
3614223393459a 3.99
Pluhur i butë që mund të përdoret në vetulla dhe qepallat si një eyeliner. Formula e gjatë e qëndrueshme ndihet lehtë dhe e rehatshme në vetulla dhe është e lehtë për t’u hequr Aplikues ultra i butë për aplikim të saktë Rezistent ndaj zbehjes,njollave,transferimit dhe ujit. Tundni para përdorimit
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY POMADE FI...
3614224586539 6.39
Arrini një pamje mbresëlënëse të vetullave për gjatë gjithë ditës me Rimmel ‘Brow This Way Pomade. Përkufizim i fortë Rregullon dhe mbush vetullat Ngjyrë që zgjat Lehtë për t’u aplikuar
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY POMADE FI...
3614224589981 6.39
Arrini një pamje mbresëlënëse të vetullave për gjatë gjithë ditës me Rimmel ‘Brow This Way Pomade. Përkufizim i fortë Rregullon dhe mbush vetullat Ngjyrë që zgjat Lehtë për t’u aplikuar
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY POMADE FI...
3614224589998 6.39
Arrini një pamje mbresëlënëse të vetullave për gjatë gjithë ditës me Rimmel ‘Brow This Way Pomade. Përkufizim i fortë Rregullon dhe mbush vetullat Ngjyrë që zgjat Lehtë për t’u aplikuar
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL EYEBROW PENCIL BLACK BR...
5012874026760 1.89
Lapsi profesional për vetulla përdoret për të zmadhuar dhe rafinuar formën e vetullave. Mund të përdoret, poashtu, për të mbushur hapësirat apo për zgjatjen e harkut të vetullave në mënyrë që të krijohet një pamje e dëshirueshme.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY EYEBROW K...
3607344535044 3.99
2 hapa të lehtë – aplikoni dyllë për të formësim dhe rregullim të vetullave dhe pastaj aplikoni një shtresë hije. Vjen me brushë profesionale për aplikim preciz. Formulë me qëndrueshmëri të gjatë ndjehet me peshë të lehtë dhe është e përshtatshme përgjatë gjithë ditës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL BROW THIS WAY EYEBROW K...
3607344535037 3.99
2 hapa të lehtë – aplikoni dyllë për të formësim dhe rregullim të vetullave dhe pastaj aplikoni një shtresë hije. Vjen me brushë profesionale për aplikim preciz. Formulë me qëndrueshmëri të gjatë ndjehet me peshë të lehtë dhe është e përshtatshme përgjatë gjithë ditës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL HYPOALLERGENIC WATERPROOF...
5902082520566 3.89
Rezistent ndaj ujit, për vetulla të buta dhe me pudër finish. E përsosur për mbushjen e vetullave dhe dhënien e formës së duhur. Falë formulës së saj afatëgjate grimi i vetullave do të zgjas për shumë orë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL HYPOALLERGENIC WATERPROOF...
5902082520559 3.89
Rezistent ndaj ujit, për vetulla të buta dhe me pudër finish. E përsosur për mbushjen e vetullave dhe dhënien e formës së duhur. Falë formulës së saj afatëgjate grimi i vetullave do të zgjas për shumë orë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BELL HYPOALLERGENIC WATERPROOF...
5902082520542 3.89
Rezistent ndaj ujit, për vetulla të buta dhe me pudër finish. E përsosur për mbushjen e vetullave dhe dhënien e formës së duhur. Falë formulës së saj afatëgjate grimi i vetullave do të zgjas për shumë orë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR EYEBROW SHADOW EB04 | ...
8690604242696 2.24
Ju do të arrini pamje me vetulla natyrale me Flormar Eyebrow Shadow! Ju mund të aplikoni këtë hije për vetulla, të teksturuar natyralisht në të tharë apo në të lagur. Me hijen për vetulla, ju mund të formësoni vetullat natyrale në atë mënyrë që ju i dëshironi. Aplikoni atë për të mbushur vetullat e juaja duke e përdorur një aplikator apo një brushë për vetulla. Për një pamje më vëllimore, përdorni aplikatorin e lagur. Kur…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911516 5.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911518 5.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911517 5.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR EYEBROW FIXATOR MASCAR...
8690604242733 2.29
Flormar Eyebrow Fixator Mascara është hapi përfundimtar për një formë të përsosur të vetullave. Formula speciale rregullon përbërjen dhe siguron performancë të qëndrueshme. Struktura transparente ngjall ngjyrën e grimit tuaj të vetullave. E pasuruar me Aloe Vera, Vaj të ëmbël të bajameve dhe Panthenol për vetullat që duken të shëndetshme.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION BROW POMADE EBONY 2...
5029066080332 6.49
Makeup Revolution Brow Pomade është e përsosur për vetulla të jashtëzakonshme afatgjate. E kompletuar me një brushë për vetulla për aplikim të lehtë të kremit, me të cilën ju do arrini vetulla të definuara me një përfundim rezisten ndaj ujit dhe njollave.   Vegan Pa gluten
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA BROW DESIGN 0...
3052503950419 6.99
Kjo maskarë për vetulla në mënyrë të përsosur zgjatë,trashë dhe definon qerpikët pa u grumbulluar. Brusha qerpik ndërtuese ndanë çdo qerpikë në vete. Ka formulë të përmirësuar që jep vëllim të ndërtueshëm pas çdo aplikimi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA BROW DESIGN 0...
3052503950310 6.99
Kjo maskarë për vetulla në mënyrë të përsosur zgjatë,trashë dhe definon qerpikët pa u grumbulluar. Brusha qerpik ndërtuese ndanë çdo qerpikë në vete. Ka formulë të përmirësuar që jep vëllim të ndërtueshëm pas çdo aplikimi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE TWEEZER FOR EYEBROW | P...
KOD1000000414 0.99
Pincë për vetulla. Shumë precize për heqjen e vetullave. I heq fijet e vetullave, duke i kapur me precizitet të madh edhe fijet më të vogla e të holla. E domosdoshme për çdo sallon bukurie.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE TWEEZER FOR EYEBROW (BL...
KOD1000000415 0.89
  Pincë për vetulla. Shumë precize për heqjen e vetullave. I heq fijet e vetullave, duke i kapur me precizitet të madh edhe fijet më të vogla e të holla. E domosdoshme për çdo sallon bukurie.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY EYEBROW MASCARA MEDIUM ...
8690604461509 2.14
Vetulla me pamje natyrale dhe të plotë. Brusha e veçantë dhe cilësia kremoze e maskarës për vetulla, mbushin zbrazëtirat në mes të vetullave, i ngjyrosin ato dhe e rregullojnë formën e tyre duke ju dhënë një pamje definuese. Formula e saj nuk rrjedh dhe nuk krijon njollosje në vetulla. Siguron vetullat me një pamje natyrale dhe kujdes duke i ushqyer ato me vaj të ëmbël të bajameve që përmban në formulën e saj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY EYEBROW MASCARA LIGHT 0...
8690604461493 2.14
Vetulla me pamje natyrale dhe të plotë. Brusha e veçantë dhe cilësia kremoze e maskarës për vetulla, mbushin zbrazëtirat në mes të vetullave, i ngjyrosin ato dhe e rregullojnë formën e tyre duke ju dhënë një pamje definuese. Formula e saj nuk rrjedh dhe nuk krijon njollosje në vetulla. Siguron vetullat me një pamje natyrale dhe kujdes duke i ushqyer ato me vaj të ëmbël të bajameve që përmban në formulën e saj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY EYEBROW SHADOW EB03 3.5...
8690604469079 1.59
Për vetulla të qëndrueshme dhe të përcaktuara. Vetullave tuaja u jep një pamje natyrale dhe të definuara me ngjyrat intensive dhe afatgjate, Eyebrow Shadow hije për vetulla, i bën vetullat tuaja të duken të lëmueshme dhe natyrale. Kjo u jep vetullave një pamje të definuar dhe më të plotë falë mundësive të përdorimit të thatë dhe të lagësht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY EYEBROW SHADOW EB02 3.5...
8690604469062 1.59
Për vetulla të qëndrueshme dhe të përcaktuara. Vetullave tuaja u jep një pamje natyrale dhe të definuara me ngjyrat intensive dhe afatgjate, Eyebrow Shadow hije për vetulla, i bën vetullat tuaja të duken të lëmueshme dhe natyrale. Kjo u jep vetullave një pamje të definuar dhe më të plotë falë mundësive të përdorimit të thatë dhe të lagësht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY EYEBROW SHADOW EB01 3.5...
8690604469055 1.59
Për vetulla të qëndrueshme dhe të përcaktuara. Vetullave tuaja u jep një pamje natyrale dhe të definuara me ngjyrat intensive dhe afatgjate, Eyebrow Shadow hije për vetulla, i bën vetullat tuaja të duken të lëmueshme dhe natyrale. Kjo u jep vetullave një pamje të definuar dhe më të plotë falë mundësive të përdorimit të thatë dhe të lagësht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY EYEBROW SHADOW EB04 3.5...
8690604469086 1.59
Për vetulla të qëndrueshme dhe të përcaktuara. Vetullave tuaja u jep një pamje natyrale dhe të definuara me ngjyrat intensive dhe afatgjate, Eyebrow Shadow hije për vetulla, i bën vetullat tuaja të duken të lëmueshme dhe natyrale. Kjo u jep vetullave një pamje të definuar dhe më të plotë falë mundësive të përdorimit të thatë dhe të lagësht.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SCISSORS FOR EYEBROWS |...
KOD1000000413 0.99
Gërshërë për vetulla. Shkurtojnë qimet e gjata të vetullave, duke u dhënë atyre formë të shkëlqyer dhe joshëse. Të domosdoshme për formësimin e vetullave.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY STYLER EYEBROW PENCIL 4...
8690604469932 1.09
Për një pamje magjepsëse me vetulla të spikatura. Laps për vetulla Styler definon vetullat tuaja lehtësisht falë formulës së butë të gellit. Me dyllë blete natyrale dhe gjalpë shea në formulën e saj, ajo ushqen vetullat tuaja dhe i hidraton ato.
Krahaso QUICK SHOP