Gjithsej 19 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911520 23.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO HYGIENE ANTIBAC...
5029066026439 6.19
Makeup Revolution Anti Bacterial Brush Cleaner është e formuluar veçanërisht për mirëmbajtjen e pastërtisë së brushave nga bakteret dhe papastërtitë e tjera. Ky sprej efektiv sterilizon dhe dezinfekton brushat për 1 moment, duke zgjatur jetën e brushave tuaja. Si përdoret: Spërkatni nga spreji në brushë 3 deri në 4 herë në mënyrë direkte. Lehtësisht pastroni brushën me 1 leckë të pastër, përsëritni nëse ka nevojë, por pastaj mos e pastroni me ujë dhe lëreni të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DUO STRIPLASH ADHESIVE CLEAR 1...
073930630111 8.99
Ky ngjitës është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e bukurisë dhe për dashamirësit e kozmetikës në të gjithë botën, pasi formula është e mirë, e lehtë për t’u aplikuar dhe e sigurt për t’u përdorur. Nëse keni nevojë për një ngjitës që siguron një mbajtje të fortë për qerpikët tuaj të rreme, me një çmim të volitshëm, atëherë është e vështirë të mundë markën e njohur DUO. Konsistenca ngjitëse e këtij ngjitësi e bën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION ANTI BACTERIAL SOLI...
5029066081094 6.49
Një pastrues i mbartshëm me brushë që siguron lehtësi, pa rrëmujë në pastrimin e brushave. Ky pastrues efektiv me brushë të fortë pastron grimin dhe u jep brushave tuaja një pastrim të thellë duke i ruajtur ato. Lageni brushën dhe vendoseni në pastruesin e pastër të brushës derisa të fillojë të shkumojë dhe kjo do të largojë mbetjet. Pastrojeni me brushë dhe lini të thatë. Mbani balsamin të pastër dhe të gatshëm për përdorim tjetër…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ZINGER PENCIL SHARPENER...
6928262139037 0.59
Mprehëse për lapsa. E thjeshtë dhe e sofistikuar. Ekonomike dhe shumë e qëndrueshme. Mpreh lapsat dhe ju lehtëson grimimin.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY PENCIL SHARPENER | MPRE...
8690604469949 0.69
Një zgjidhje ideale për laps të syve, të buzëve dhe të vetullave. Ky mprehës nga çeliku është një produkt që duhet të jetë në çdo çant të grimit. Mprehësi Pretty ka 2 vende: 1 për lapsa më të trashë dhe 1 për lapsa më të hollë dhe përgatit lapsat për përdorim duke mprehur ata sipas dëshirës tuaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FRESH AROMA WIPES ALOE ...
3908868470034 0.99
Faculeta të lagura. Elastike, e trashë, efikase për pastrim. Pa alkool. Higjienike. Pastrojnë, zbusin dhe ushqejnë lëkurën.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FRESH AROMA WET WIPES C...
3908868470058 0.99
Faculeta të lagura. Elastike, e trashë, efikase për pastrim. Pa alkool. Higjienike. Pastrojnë, zbusin dhe ushqejnë lëkurën.    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN EYE MAKE-UP REMOVER 100ml ...
4047816072773 4.99
E ëmbël. Largues, pa vaj, i grimit për sy. E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme. Poashtu, largon maskarën që është rezistente ndaj ujit. Është pa aromë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ESPEJO SHAVING GEL 700m...
8691228070078 3.49
Ky gell për rrojë krijon vazhdueshmëri të pasur dhe shkumë sapuni të kremosur, e cila ndihmon në krijimin e barrierës – të pasur me lagështi, kundër brisqeve për rrojë, duke e pregatitur procesin e rrojës për një nivel më të lartë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ADH SMALL MIRROR 15x11c...
6900710485699 3.49
Pasqyrë e vogël për sallone të bukurisë. Kjo pasqyrë është shumë e përshtatshme për përdorim, jo vetëm gjatë prerjes së flokëve, por edhe gjatë rrojës në shtëpi ,apo për çfarëdo arsye tjetër që ju e shihni të nevojshme. Dimensioni: 15 x 11 cm  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ADH MEDIUM MIRROR 20x15...
6900710485705 5.49
Pasqyrë, me madhësi mesatare, për sallone të bukurisë. Kjo pasqyrë është shumë e përshtatshme për përdorim, jo vetëm gjatë prerjes së flokëve, por edhe gjatë rrojës në shtëpi, apo për çfarëdo arsye tjetër që ju e shihni të nevojshme. Dimensioni: 20 x 15 cm  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE ADH LARGE MIRROR 25x18c...
6900710485712 6.99
Pasqyrë e madhe për sallone të bukurisë. Kjo pasqyrë është shumë e përshtatshme për përdorim, jo vetëm gjatë prerjes së flokëve, por edhe gjatë rrojës në shtëpi, apo për çfarëdo arsye tjetër që ju e shihni të nevojshme. Dimensioni: 25 x 18 cm    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LCN PMC COLOUR REMOVER 100ml |...
4047816530327 4.49
Ruani thonjt nga rreziku dhe dëmtimi nga acetoni! LCN Polish, Seal dhe X-Tame që të gjitha mund të hiqen me butësi pa aceton.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FULLIPS LIPS ENHANCER 1...
8858472 4.99
Më në fund: një vegël për buzë më të plota dhe më të shëndetshme, pa injektime apo kemikale. E vogël mjaftueshëm për ta mbajtur në çantën tuaj të grimit. Thjesht, përdoreni fryrësen për buzë para aplikimit të buzëkuqit, apo shkëlqimit për buzë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FACE MASK 1x50pcs | MAS...
IBL-H09 2.29
Maskë mbrojtëse për fytyrë. Maskë për fytyrë e cila sjell nivel shtesë mbrojtjeje; Largon bakteriet duke i filtruar ato; Me pjesën e brendshme të përshtatshme për hundë, mundëson përshtatshmëri të lartë; Është në dispozicion, me lidhëse elastike që kapen në vesh; 50 maska në një kuti.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FULLIPS LIP ENHANCER | ...
KOD1000000156 1.49
Më në fund: një vegël për buzë më të plota dhe më të shëndetshme, pa injektime apo kemikale. E vogël mjaftueshëm për ta mbajtur në çantën tuaj të grimit. Thjesht, përdoreni fryrësen për buzë para aplikimit të buzëkuqit, apo shkëlqimit për buzë.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FRESH AROMA WET WIPES CHAMOMIL...
3908868470027 0.99
Faculeta të lagura. Elastike, e trashë, për pastrim. Pa alkohol. Higjienik. Pastron, zbutë dhe ushqen lëkurën.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BLACK ALUMNIUM BAG WIT...
KOD0000033646 199.99
Elegancë, rahati dhe stil Çantë e përshtatshme udhëtimi për mbajtjen dhe transportimin e gjësendeve kozmetike dhe veglave. Për shkak të prodhimit solid, mbronë gjësendet nga dëmtimi. Është poashtu zgjidhje e mirë për njerëzit, të cilët e pëlqejnë rregullin. Çantat e udhëtimit të Silcare kanë hijeshi tradicionale bazuar në dizajn minimalist dhe të thjesht. Pamja profesionale dhe elegante ndërlidh stilin me funksionalitetin. Është e prodhuar me cilësi të lartë nga materiali që është imitim i lëkurës së…
Krahaso QUICK SHOP