Gjithsej 424 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS LINER FEUTRE EYECATCH...
3614224101459 6.99
Me këtë liner unik Bourjois ju mund të arrini pamjen e “syrit të maces” – aq me ndikim dhe të djallëzuar sa keni dashur gjithmonë! Sekreti qëndron në majën e sheshtë të njëanshëm të gjeneratës së re, e cila ndihmon në vizatimin e vijës perfekte në dy hapa të thjeshtë:Hapi i 1 anën e sheshtë për të vizatuar / vendosni dhe arrini vijën perfekteHapi i 2 ana e rregullt për të vizatuar një vijë të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR GEL EYELINER GE01 BLAC...
8690604249046 4.79
Me gell eyeliner, forma e thjeshtuar e eyeliner-ëve, ju mund të arrini grimin e syve që gjithmonë e keni dëshiruar. Duke përdorur brushën profesionale të përfshirë në paketën e saj, mund të krijoni linja të holla ose të trasha. Flormar eyeliner-i e bën më të lehtë arritjen e grimit të mrekullueshëm të syve me intensitet të përsosur të ngjyrës falë përdorimit të tij të përshtatshëm. Kjo është një nga mundësitë më të mira për ti shtuar bukuri…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR MONO EYE SHADOW SATIN ...
8690604038701 1.64
Mono hija e syve ka një performancë afatgjate me teksturën e sajë të lehtë për t’u përdorur dhe me peshë të lehtë. Ajo njolloset dhe nuk leskërohet, dhe kjo e bën shikimin e syve të duken të qetë dhe të përsosur. Këto ngjyra të shkëlqyera dhe të qëndrueshme do të qëndrojnë gjatë gjithë ditës.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR ROLL GO LINER BLACK | ...
8690604545230 4.79
Nëse dëshironi të theksoni lehtë formën tuaj të syve, atëherë duhet patjetër të provoni Flormar Roll’n Go Liner! Duke ofruar një finish me shkëlqim dhe të lëmuar në një lëvizje të vetme falë aplikuesit roll-on, Roll’n Go Liner është rezistent ndaj ujit dhe lagështisë dhe ruan ngjyrën e saj të zezë gjatë gjithë ditës falë teksturës së sajë kundër njollave.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION EYELINER RENAISSAN...
5057566034487 4.99
Flick it. Wing it. Draw It. Ciladi qoftë niveli juaj i eyeliner-ëve, ju mund të arrini çdo vështrim të dëshiruar me këtë eyeliner në formë stilolapsi me maje në ngjyrë të zezë . Qoftë jeni një fillestar ose një ekspert, stilolapsi rrëshqet në mënyrë të barabart për të kompletuar një pamje të përsosur të eyeliner-it. Një shtesë luksoze për çdo çantë të grimit me dizajnin e saj unik në formë stilolapsi me ngjyrë ari.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION BY PETRA EYESHADOW ...
5057566040310 11.69
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION CARNIVAL HIJE PËR S…...
KOD0005912117 15.18
Bëhuni gati për kohën e mbrëmjeve dhe festave me paletën e hijeve ultra vibrante, të krijuara me kreatorin Tammi Clarke. Paleta përmban 18 hije mat dhe me shkëlqim. Nga “Calypso”, një hije e verdhë metalike, tek “Bacchanal” një hije intencive e kaltër oqeani, këto hije i’a vlejnë për tu festuar. “Kjo paletë është për të gjithë ata që pëlqejnë ngjyrat dhe dëshirojnë që jetës së tyre ti shtojnë një shije të karnevalit të Karaibeve” thot…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION CREATIVE VOL 1 1X2...
5057566039765 11.69
Tregoni ngjyrat tuaja të vërteta me këtë paletë të guximshme. 24 nuanca me ngjyrë mat dhe me shkëlqim, prej bronzi i ngrohtë dhe toneve neutrale, deri te ngjyrat e verdha të kanarisë, ngjyrat e kuqe dhe të bruzës. Bëhuni kreativ me këtë paletë kaleidoskopike të frymëzuar nga puplat e një pallua.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION DIVISION HIJE PËR S…...
KOD0005912116 6.68
Paletat tona me 15 hije të syve nga hijet e ndezura të ngrohura të neutraleve, tone të ftohta në një llojëllojshmëri të hijeve mat dhe me shkëlqim. Shumë të pigmentuara, me qëndrueshmëri të lartë dhe të lehta për tu aplikuar, do ju bëjnë të dukeni në modë gjatë tërë vitit. Spërkatni brushën me Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS CONL...
5057566021074 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS OVER...
5057566020985 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS RIVA...
5057566021012 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS ROSE...
5057566021104 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION FLAWLESS FOILS UNIC...
5057566021166 4.49
Revolution rikthehet me një formulë të re, krem-në-pluhur Flawless Foil krijon një finish të pabesueshëm me shkëlqim të lartë. Përdorni këto hije të buta vetëm për një pamje të ndritshme, ose shtresoni për një efekt metalik të guximshëm. Çdo hije vjen me një Primer intensifikues që punon me Flawless Foils (dhe hije tjera) për të krijuar një finish me ngjyrë të gjallë i cili zgjatë. Aplikoni një pikë të Primerit Intensifikues në qepallat tuaja derisa të filloj të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION IH ELIXIR GLOW CHOC...
5029066102775 5.19
Theksues ëndërrash me 2 hije mëndafshi për të përsosur të gjitha tonet e lëkurës. Theksuesi përfshinë një ton rozë ari dhe një ari shampanj me një ndryshim të bardhë. Në kuti të vogël, portative. Për një theksim të lehtë, rrëshqitni pak nga produkti mbi mollëza ose ndiçoni fytyrën, duke theksuar zona të fytyrës ku dëshironi që drita të reklektohet në mënyrë natyrale. Shkëlqeni dhe përdorni të dy hijet për një shkëlqim dy tonësh.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION IH GALACTIC PALETTE...
5057566012003 12.29
Paleta e I Heart Revolution Galactic Chocolate ju lejon të krijoni pamje të syve që janë jashtë kësaj bote. Një përzierje intergalaktike e rozes univerzale, shkëlqime kozmike, të kaltër kozmike dhe kafe tokësore për pamjet më kreative në galaksikë. Kombinoje ato në mënyra të pafundme për ti theksuar sytë tuaj me shkëlqim qiellor! Përdorni si një hije ose theksoni zonat e fytyrës tuaj për të shkëlqyer si ylli më i ndritshëm në Univers. Aplikoni me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION IH ROSE GOLD GLOW C...
5029066102744 5.19
Theksues ëndërrash me 2 hije mëndafshi për të përsosur të gjitha tonet e lëkurës. Theksuesi përfshinë një ari me perla dhe ari roze me një ndryshim të bardhë. Në kuti të vogël, portative. Për një theksim të lehtë, rrëshqitni pak nga produkti mbi mollëza ose ndiçoni fytyrën, duke theksuar zona të fytyrës ku dëshironi që drita të reklektohet në mënyrë natyrale. Shkëlqeni dhe përdorni të dy hijet për një shkëlqim dy tonësh.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PALETTE RELOADED AF...
5057566049757 4.99
Tregoni pak dashuri koleksionit tuaj të grimit me paletat përplot ngjyrëshe më të shitura Re-Loaded. Ato përmbajnë 15 hije intense, të mëndafshta dhe lehtë për t’u aplikuar, Affection përfshinë përzierje të toneve të ngrohta të arit të ndezur dhe burgundy të pasura, plus një hije me xixëllimë të thellë për të krijuar dramë. Spërkatni mbi grim me brushë nga Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.    
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PALETTE RELOADED IC...
5057566014496 4.99
Koha për të marrë Reloaded! Paleta jonë me 15 hije të syve e cila përfshinë hije të ndezura të ngrohta në shumëllojshmëri të hijeve mat dhe hijeve me shkëlqim. Shumë të pigmentuara, me qëndrueshmëri të lartë, të lëmuara dhe lehtë për tu aplikuar, hije me të cilat do dukeni moderne gjatë gjithë vitit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PALETTE RELOADED RE...
5057566102827 4.99
Koha për të marrë Re-Loaded! Ju prezantojmë Re-Loaded Red Alert – një paletë me hije joshëse të përsosura për stinën e pranverës e cila përfshinë hije korali, roze dhe pjeshke. Spërkatni brushën me Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të nxitur pigmentin.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PASSION HIJE PËR SY…...
KOD0005912115 6.68
Paleta përfshinë 15 hije intense, të mëndafshta dhe lehtë për t’u përzier me shkëlqim, Passion For Colour përfshinë një përzierje të hijeve roze, portokalli, të gjelbra dhe të kaltra për të nxitur kreativitetin tuaj. Spërkatni brushën me Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRETTY CREATIVE PAL...
5057566051569 4.49
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRIME & LOCK E...
5057566077217 5.49
Fiksoni pamjen tuaj me Revolution Prime & Lock Primer. Ky primer i lehtë dhe kremoz për sy ka një nuancë bezhë të lehtë që ekuilibron skuqjen dhe çngjyrosjen e të gjitha toneve të lëkurës në mënyrë që të mund të theksoni hijen tuaj të preferuar të syve. Aplikoni me anë të aplikorit të primerit. Përdorni gishtin ose një brushë të rrafshtë të vogël për të aplikuar produktin në qepalla për të krijuar një përfundim paksa…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO PRESSED GLITTER...
5057566053143 4.49
Në një redaktim të mateve të butë, shkëlqyesve të shtypur, Revolution PRO pressed glitter eyeshadow përmbajnë 5 hije për të ndërtuar paletën tuaj. Me asnjë nevojë për ngjitës, shkëlqimet tona të shtypura janë një mënyrë e lehtë dhe pa probleme për të shtuar shkëlqim në pamjen tuaj. Stop Look dhe Glisten përfshin shkëlqim të butë në ngjyrë të kuqërremtë të zbehtë, ari antik, ari të verdhë, të nxehtë me ngjyrë rozë të kuqe dhe grafikë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO REGENERATION RE...
5057566014168 8.99
Revolution PRO Regeneration Palettes sjellin në një vend 18 hije të pigmentuara për sy për të nxitur kreativitetin tuaj. Bazuar në hije të ngrohta:ari, nude dhe roze, Revelation sjell një përzierje të hijeve mat të mëndafshta dhe atyre me shkëlqim delikat.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO TRENDS MISCHIEF...
5057566027731 8.99
Revolution PRO Regeneration Palettes sjellin në një vend 18 hije të pigmentuara për sy për të nxitur kreativitetin tuaj. Me një përzierje të hijeve primare vibrante për të inspiruar kreativitetin, Mischief Mattes janë të krijuara me një formulë mat të mëndafshta dhe lehtë për t’u aplikuar.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED ICONIC DI...
5057566016452 4.99
Koha për të marrë Reloaded! Paletat tona me 15 hije të syve nga hijet e ndezura të ngrohura të neutraleve, tone të ftohta në një llojëllojshmëri të hijeve mat dhe me shkëlqim. Shumë të pigmentuara, me qëndrueshmëri të lartë dhe të lehta për tu aplikuar, do ju bëjnë të dukeni në modë gjatë tërë vitit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED NEWTRALS ...
5057566045353 4.99
Koha për të marrë RELOADED! Hije të ngrohta pikante për dashnorët e kuqërremave dhe neutrals, në një shumëllojshmëri të hijeve mat dhe të ndritshme. Hije me pigment, të qëndrueshme, të butë dhe nuanca të syve që do t’ju mbajnë në trend gjatë gjithë vitit. • Vegan •Pa gluten
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED PASSION F...
5057566043380 4.99
Ju kërkuar, ne ju sollëm! Paletat tona Re-Loaded më të shitura tani në ngjyra të mahnitura dhe të guximshme. Paleta përfshinë 15 hije intense, të mëndafshta dhe lehtë për t’u përzier me shkëlqim, Passion For Colour përfshinë një përzierje të hijeve roze, portokalli, të gjelbra dhe të kaltra për të nxitur kreativitetin tuaj. Spërkatni brushën tuaj me Revolution Hyaluronic Fixing Spray për të intensifikuar pigmentin.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED VELVET RO...
5057566043533 4.99
Velvet Rose është një shtesë e re në familjen e paletave Re-Loaded, paletat me pigmentet më të shitura. Një përzierje e 15 hijeve të lëmuara dhe të pasura, ku përfshihen hijet thelbësore bezh dhe kafe, hijet me shkëlqim ari shumë funksionale, hijet burgundy si dhe e zeza e pigmentuar me një shkëlqim bakri.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION RE-LOADED VISIONARY...
5057566045452 4.99
Visionary është një shtesë e re në familjen e paletave Re-Loaded, paletat e pigmeneve më të shitura. Një përzierje e 15 hijeve të lëmuara dhe të pasura, hije nude që duhet ti keni, roze me shkëlqim dhe vjollce trendi.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION REGENERATION TRENDS...
5057566027632 8.99
Revolution PRO Regeneration Palettes sjellin në një vend 18 hije të pigmentuara për sy për të nxitur kreativitetin tuaj. Bazuar në hije të ngrohta roze dhe të kaltra të ftohta, Celestiar sjell një përzierje të hijeve mat të mëndafshta dhe hije me shkëlqim kozmik.
Krahaso QUICK SHOP