Gjithsej 171 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA EYECATCHING ...
3614224101763 10.39
Arrini pamjen djallëzore dhe magjepsëse të “syrit të maces” me maskarën e Bourjois!Brusha e lakuar trash dhe përcakton çdo qerpik në drejtim të pjesës së jashtme të syrit, duke i dhënë syrit një pamje të pa rezistueshme dhe të gjërë të maces. Mrrau! Për më tepër – formula është e pasuruar me proteina mëndafshi dhe i jep vëllim çdo qerpiku, duke i lënë ato të butë dhe të mëndafsht. 
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA TWIST UP VOLU...
3052503805238 10.89
Bourjois ju sjell Twist Up the Volume, një maskarë për qerpik që u jep atyre gjatësi të definuar si dhe volum të shumtë. Brusha unike Twist ka dy cilësime: e para dukshëm zgjat dhe ndan qerpikët, ndërsa e dyta u jep volum dramatik që nga aplikimi i parë! Kur doni gjatësinë dhe volumin për qerpikët tuaj, nuk ka nevojë të zgjidhni: Twist Up the Volume ju sjell të dyja.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR PRECIOUS CURL MASCARA ...
8690604197576 8.99
Lakoni qerpikët me lehtësi me brushën e dizajnuar me porosi të maskarës Precious Curl. Me formulën e saj të avancuar, do të keni qerpik të gjatë, të definuar dhe voluminoze, dhe plotësoni hapin më të rëndësishëm të një make-up të mrekullueshëm. Flormar Precious Curl Mascara do t’i japë qerpikëve tuaja një formë të përsosur.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL MASCARA SCANDAL EYES RE...
3614226326195 5.14
WOW Volum i menjëhershëm & qerpik të zgjatur në këndin e jashtëm për një pamje të përkryer me krahë! Furçë unike me dy anë Ngjyrë e guximshme dhe qerpik të volumizuar – më shumë volum për 11 herë më shumë Me qëndrueshmëri të lartë, nuk njolloset, lehtë për t’u pastruar Testuar nga dermatologu dhe oftalmologu
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
RIMMEL MASCARA WONDER’LU...
30122505 5.49
Wonder’Luxe Volume Mascara trajton qerpikët me katër vajra luksoze dhe një formulë ultra të zezë për vëllim të lëmuar dhe të plotë. Aplikojeni për të zbuluar menjëherë qerpik të gjata dhe më të plota.   I mbushur me argan, maracuja, vajra marula & camellia Formulë e zbutur Jep vëllim të butë dhe të plotë Testuar nga dermatologu dhe oftalmologu
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION THE MASCARA BLACK |...
5057566050562 6.89
Hapni sytë drejt The Mascara Revolution. Rezultatet e vërteta, pa mashtrime. Po kërkoni një maskarë të re? The Mascara Revolution i plotëson të gjitha kërkesat. Brusha me formë të orës me rërë kap qerpikët për të krijuar lakime natyrale, përderisa formula me pigment të lartë shton vëllim dhe gjatësi të mahnitshme që nuk do të grumbullohet apo të njolloset. Konsistenca e pasur thahet duke ju sjellur qerpik të definuara.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DUO STRIPLASH ADHESIVE DARK 14...
073930568193 8.99
Ky ngjitës është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e bukurisë dhe për dashamirësit e kozmetikës në të gjithë botën, pasi formula është e mirë, e lehtë për t’u aplikuar dhe e sigurt për t’u përdorur. Nëse keni nevojë për një ngjitës që siguron një mbajtje të fortë për qerpikët tuaj të rreme, me një çmim të volitshëm, atëherë është e vështirë të mundë markën e njohur DUO. Konsistenca ngjitëse e këtij ngjitësi e bën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO EYELASHES MINK 3D HAIR ...
KOD1000000366 2.49
Rreth produktit:  Pamje natyrale, të rehatshme Të ripërdorueshme deri në 10 herë ose më shumë me kujdes të duhur Të përshtatshëm për shumë raste: Dasma, Selfie, Mbrëmje dhe Jeta e Përditshme Ngjitësi nuk përfshihet me qerpikët Sasia: 1 palë / paketë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO EYELASHES MINK 3D HAIR ...
KOD1000000365 2.49
Rreth produktit:  Pamje natyrale, të rehatshme Të ripërdorueshme deri në 10 herë ose më shumë me kujdes të duhur Të përshtatshëm për shumë raste: Dasma, Selfie, Mbrëmje dhe Jeta e Përditshme Ngjitësi nuk përfshihet me qerpikët Sasia: 1 palë / paketë
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MAXFACTOR MASCARA VOLUPTUOUS F...
96121689 12.69
Bëni sytë tuaj të duken më të mëdhenj me më shumë ngritje, 5 herë më shumë vëllim. Brusha: Forma spirale mundëson një aplikim 360 °. Qimet e gjera mbërthejnë dhe ngrehin, duke e ngarkuar me më shumë formulë. Qimet e gjata rrotullohen rreth brushës për më shumë ndarje të qerpikëve. Pika e rritjes mbulon më shumë qerpik të vogla të vështira për ti arritur.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MAXFACTOR MASCARA CLUMP DEFY E...
4015600861889 12.79
Gëzoni qerpik të guximshme, të definuara, me vëllim, nuk grumbullohet. Qerpiku juaj mund ti ketë të gjitha.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR TRIPLE ACTION MASCARA ...
8690604275588 5.39
Ju mund të përdorni Flormar Triple Action Mascara si tre maskara të ndryshme në sajë të furçës së saj inovative dhe formulës speciale. Me dizajni të saj të ri, maskara për vetulla Flormar krijon qerpikë të lakuara, të zgjatura ose të volumizuara.Ndanë qerpikët tuaj në çdo hap. Pigmente të avancuara që ofrojnë ngjyra intenzive, dhe është shumë e lehtë për t’u përdorur.Zbutë, ushqen dhe forcon qerpikët tuaj me vaj Argani dhe vaj ulliri në formulën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI INFINITE LENGTH MASCARA ...
730870122679 24.90
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
GUCCI INFINITE LENGTH MASCARA ...
730870122648 24.90
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA TWIST UP THE ...
3052503702124 9.99
Kombinon dy brusha të transformueshme në një. Pozita 1 ndihmon zgjatjen dhe ndarjen e qerpikëve. Pozita 2 ndihmon në volumizimin dhe intensifikimin e qerpikëve. Përmban një formulë intensive të zezë për të ndërtuar shpejt mbulim dhe vëllim të plotë. Krijon qerpikë të dukshme, të gjata dhe të definuara në mënyrë të përkryer.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME REVEAL...
3052503812311 10.89
Bourjois’ Volume Reveal maskara për vetulla ka një pasqyrë të veçantë me zmadhim x3 dhe një brushë kapëse për të siguruar që të gjitha qerpikët janë të vëllimshme pa përjashtim. Pasqyra zmadhuese dhe brusha kapëse e qerpikëve lejojnë edhe qerpikët më të vogla të shihen dhe mbulohen.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME CLUBBI...
3052503807515 8.99
Ultra-rezistente Volume Clubbing Mascara nga Bourjois është e pasurë nga pigmente intensive të zeza minerale që përmirësojnë mbajtjen. Brusha e dyfishtë e patentuar me volumin e saj të lartë të qimeve të forta siguron mbulim te përkryer të qerpikëve.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MASCARA VOLUME 1SECON...
3052503706214 10.49
Vëllimi maksimal i menjëhershëm në çdo kënd! Ka topa të veçanta në mes të qimeve të brushës që e bëjnë formulën e maskarës për vetulla të përfundojë çdo qerpikë individualisht. Maskarë për vetulla që qëndron me besnikëri në qerpikët tuaj deri në 16 orë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL DELUXE PAC...
074764689405 7.99
Ngjitës i qerpikeve numër #1 në botë dhe qerpikët më të mirë në botë në dispozicion për herë të parë së bashku! Paketa Deluxe është një set çift profesional  i qerpikave të rreme Ardell dhe ngjitës DUO. Aplikoni qerpikët si një pro.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL DELUXE PAC...
074764689474 7.49
Qerpikë Ardell Deluxe jan një set profesional i qerpikave që përfshin një aplikues të ri të butë në prekje për të rregulluar dhe aplikuar me lehtësi qerpikët.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL MAGNETIC L...
074764679529 10.59
Lehtë për t’u përdorur · Ngjitësi jo i nevojshëm · Ripërdoren 4 magnete të vogla të sigurta nga fillimi në fund për një përshtatje të qëndrueshme Qerpiku i sipërm dhe i poshtëm mbyllen së bashku 100% e flokëve të njeriut Qerpikët Iconic Demi Wispie style; kënde të brendshëme më të shkurtër dhe qoshet e jashtme më të gjatë. Extra Volum
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL MEGA FLARE...
074764652812 4.39
Qerpikët individuale të Ardell Mega Flare në Long Black janë pa nyje. Këto mega qerpik permbajn më shumë qime për grumbull për një pamje intensive, voluminoze pasi të janë vendosur. Nëse doni të krijoni një pamje unike që ju dallon nga turma, këto qerpik janë për ju. Çdo kuti përmban 56 qerpik individual Ardell Mega Flare.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL MEGA FLARE...
074764652805 4.39
Qerpikët individuale të Ardell Mega Flare në Medium Black janë pa nyje. Këto mega qerpik permbajn më shumë qime për grumbull për një pamje intensive, voluminoze pasi të janë vendosur. Nëse doni të krijoni një pamje unike që ju dallon nga turma, këto qerpik janë për ju. Çdo kuti përmban 56 qerpik individual Ardell Mega Flare.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL MEGA FLARE...
074764652799 4.39
Qerpikët individuale të Ardell Mega Flare në Short Black janë pa nyje. Këto mega qerpik permbajn më shumë qime për grumbull për një pamje intensive, voluminoze pasi të janë vendosur. Nëse doni të krijoni një pamje unike që ju dallon nga turma, këto qerpik janë për ju. Çdo kuti përmban 56 qerpik individual Ardell Mega Flare.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL INDIVIDUAL...
074764650542 3.09
Qerpikët Ardell Professional Individual janë shumë të mira për të bërë stilin tuaj personal. Shtoni shumë për vëllim ose shtoni pak për të mbushur boshllëqet. Fijet e qerpikëve janë ideale për të gjetur stilin tuaj dhe për të bërë një përvojë të vërtetë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL INDIVIDUAL...
074764650528 3.09
Qerpikët Ardell Professional Individual janë shumë të mira për të bërë stilin tuaj personal. Shtoni shumë për vëllim ose shtoni pak për të mbushur boshllëqet. Fijet e qerpikëve janë ideale për të gjetur stilin tuaj dhe për të bërë një përvojë të vërtetë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL LASHGRIP D...
074764650573 3.09
Ngjitësi i qerpikëve Ardell Lash Grip është për përdorim me qerpik të modës, InvisiBands dhe LashLites. Formati unik thahet shpejt dhe është me ngjyrë të mbyllur, është i papërshkueshëm nga uji dhe i mban qerpikët të sigurt në vend.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL LASHTITE C...
074764650580 3.09
Ardell LashTite është i papërshkueshëm nga uji dhe do të sigurojë që DuraLashes të mbeten të sigurt ne vend te duhur. Ai është i dizajnuar për përdorim te qerpikëve individuale DuraLash. Me kujdesin e nevojshem do të qëndrojë i sigurt çdo ditë gjatë gjithë ditës deri në 6 javë.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL LASHGRIP C...
074764650566 3.09
Ngjitësi i qerpikëve Ardell Lash Grip është për përdorim me qerpik të modës, InvisiBands dhe LashLites. Formati unik thahet shpejt dhe është praktikisht i padukshëm, është i papërshkueshëm nga uji dhe i mban qerpikët të sigurt në vend.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DUO STRIPLASH ADHESIVE DARK TO...
073930681106 7.99
Ky ngjitës është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e bukurisë dhe për dashamirësit e kozmetikës në të gjithë botën, pasi formula është e mirë, e lehtë për t’u aplikuar dhe e sigurt për t’u përdorur. Nëse keni nevojë për një ngjitës që siguron një mbajtje të fortë për qerpikët tuaj të rreme, me një çmim të volitshëm, atëherë është e vështirë të mundë markën e njohur DUO. Konsistenca ngjitëse e këtij ngjitësi e bën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DUO STRIPLASH ADHESIVE CLEAR T...
073930680109 7.99
Ky ngjitës është një zgjedhje e shkëlqyeshme për profesionistët e bukurisë dhe për dashamirësit e kozmetikës në të gjithë botën, pasi formula është e mirë, e lehtë për t’u aplikuar dhe e sigurt për t’u përdorur. Nëse keni nevojë për një ngjitës që siguron një mbajtje të fortë për qerpikët tuaj të rreme, me një çmim të volitshëm, atëherë është e vështirë të mundë markën e njohur DUO. Konsistenca ngjitëse e këtij ngjitësi e bën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
ARDELL PROFESSIONAL GLAMOUR 11...
074764615107 3.09
Qerpikët magjepsëse janë perfekte për çdo rast të veçantë ose për një natë jashtë në qytet. Llojet tona më të njohura te spikatura munden të ripërdoren, të lehtë per perdorim dhe japin pamjen e dëshiruar, pamje magjepsëse të qerpikëve të gjata dhe të bukura.
Krahaso QUICK SHOP