Gjithsej 473 Produkte.

Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS LOOSE POWDER PEACH 01...
3614224980221 8.99
Falë formulës së saj me finesë ekstreme, pluhuri përzihet në lëkurë për një kompleks të matifikuar pa dhënë efektin e maskës dhe pa atë ndjenjën e lëkurës së ngarkuar.Ajo siguron grimin me një qëndrueshmëri të madhe pa e tharë lëkurën. Sita e integruar e saj e fiksuar, shumë e përshtatshme, jep sasinë ideale për një grim natyral. Dhe shpuza e saj e butë  lejon aplikim të lehtë.3 ngjyra të freskëta dhe të natyrshme në afinitet të përsosur me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS LOOSE POWDER PEACH 02...
3614224980238 8.99
Falë formulës së saj me finesë ekstreme, pluhuri përzihet në lëkurë për një kompleks të matifikuar pa dhënë efektin e maskës dhe pa atë ndjenjën e lëkurës së ngarkuar.Ajo siguron grimin me një qëndrueshmëri të madhe pa e tharë lëkurën. Sita e integruar e saj e fiksuar, shumë e përshtatshme, jep sasinë ideale për një grim natyral. Dhe shpuza e saj e butë  lejon aplikim të lehtë.3 ngjyra të freskëta dhe të natyrshme në afinitet të përsosur me…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
BOURJOIS MAXI DELIGHT BRONZER ...
3052503610146 10.99
Falë përzierjes unike të perlave dhe beta-karotenës, ky bronzer i jep kompleksit tuaj një shkëlqim diellor! Tekstura e sajë jep ndjenjë fantastike dhe rrëshqet mbi lëkurë për një rezultat të barabart, të butë dhe pa shenja. Ky bronzer i butë përmban agjentë prolongues për të maksimizuar ngjyrën tuaj të shëndetshme.Për një shkëlqim të menjëhershëm të shëndoshë dhe një ngjyrë të ndritshme, të shkëlqyeshme, Bourjois Maxi Delight Bronzer është shtesa ideale për çdo çantë të grimit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR PERFECT COVERAGE FOUND...
8690604085897 9.49
Perfect Coverage Foundation sjellë grim me dukje të freskët në një kohëzgjatje deri në 12 orë! Duke patur teksturë të butë dhe të pasur, Flormar Perfect Coverage Foundation do t’i ndihmoj lëkurës suaj që të duket e lëmuar. Falë ekstrakteve të vajit të bajameve dhe ullirit që gjenden në formulën e saj, ju mund të keni një lëkurë të shëndoshë, poashtu! Gjithashtu, Flormar Perfect Coverage Foundation mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV me SPF 15, që gjendet…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR PRETTY COMPACT POWDER ...
8690604421930 2.44
I sjellë lëkurës pamje të ndezur, duke e mbuluar në mënyrë të përsosur me teksturën e saj të butë prej kadifeje. Krijon rezultate shkëlqyese, të ndriquara dhe të lëmuar me veti përbërëse natyrale. Ushqen, qetëson dhe mbron lëkurën kundër faktorëve të jashtëm.  
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
FLORMAR SMOOTH TOUCH FOUNDATIO...
8690604365371 7.19
Me strukturën e saj të shkëlqyer, Smooth Touch pudra e lëngët i jep lëkurës tuaj një pamje të natyrshme dhe të butë. Pudra e lëngët Flormar mbulon dhe hidraton lëkurën tuaj deri në 12 orë dhe është e përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës!
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
40419718 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
40419596 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
42181521 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
KOD0005911691 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
MANHATTAN POWDER MAT MAKE UP 8...
40419701 7.49
Krem i butë, matifikues që pas aplikimit lë një finish kadifeje mat Pigmente mikro-pluhur parandalojnë shkëlqimin dhe japin një ngjyrë mat dhe delikate Testuar dermatologjikisht
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
PRETTY COVER UP FOUNDATION 009...
8690604460649 7.74
Lëkurë e përsosur, e freskët dhe e butë. Falë strukturës së saj kremoze dhe mbulimit intensiv, Cover Up Pudër e Lëngët krijon një pamje të butë në lëkuren tuaj dhe e mbron kundër rrezeve të dëmshme UV me SPF 15 në përmbajtjen e saj. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, Cover Up Pudër e Lëngët krijon një pamje natyrale, falë strukturës e cila nuk lë ndjenjë të rëndë në lëkurën tuaj.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION BAKING POWDER PEACH...
5057566078160 6.79
Ju kërkuat, ne dëgjuam. Duke iu përgjigjur kërkesave të klientëve, Revolution ka prezantuar 7 hije të reja të pudrave të tyre pluhur, duke na sjellur 10 hije në total për të gjitha tonet e lëkurës. Hija e re përfshin 3 hije ekzistuese, duke përfshirë: Lace, White dhe më të shiturën Luxury Banana Baking Powder. Një e preferuar për zgjatjen e qëndrueshmërisë së grimit, largimin e shkëlqimit, ndriçimin dhe ekuilibrimin e tonit të lëkurë. Kjo pudër…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION BRONZER RELOADED HO...
5057566085779 3.79
Arrini shkëlqimin e rrezeve të diellit në plazh me bronzerin tonë. I ri në rangun e produkteve më të shitura Re-loaded, kjo pudër me perla do nxis tonet e mesme të lëkurës me një pamje të puthur nga dielli. Plus, është një paletë kompakte, e cila nënkupton që është e lehtë të ndërohet një ngjyrë me pamje natyrale. Aplikojeni në zona të fytyrës ku dëshironi të shtoni ngrohtësi ose përdoreni në qepalla për një pamje…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION BRONZER RELOADED LO...
5057566086820 3.79
Arrini shkëlqimin e rrezeve të diellit në plazh me bronzerin tonë. I ri në rangun e produkteve më të shitura Re-loaded, kjo pudër me perla do nxis tonet e mesme të lëkurës me një pamje të puthur nga dielli. Plus, është një paletë kompakte, e cila nënkupton që është e lehtë të ndërohet një ngjyrë me pamje natyrale. Aplikojeni në zona të fytyrës ku dëshironi të shtoni ngrohtësi ose përdoreni në qepalla për një pamje…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION BRONZER RELOADED TA...
5057566085823 3.79
Arrini shkëlqimin e rrezeve të diellit në plazh me bronzerin tonë. I ri në rangun e produkteve më të shitura Re-loaded, kjo pudër me perla do nxis tonet e mesme të lëkurës me një pamje të puthur nga dielli. Plus, është një paletë kompakte, e cila nënkupton që është e lehtë të ndërohet një ngjyrë me pamje natyrale. Aplikojeni në zona të fytyrës ku dëshironi të shtoni ngrohtësi ose përdoreni në qepalla për një pamje…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION CONCEAL & DEFI...
5057566017053 4.99
Korrektor për të gjithë. Një korrektor mbulues i lehtë dhe i plotë për të mbuluar njollat, për të barazuar tonin e lëkurës si dhe për të mbuluar rrathët e errëta, me një përfundim mat i cili nuk do grumbullohet ose nuk do të theksojë linat e vogla dhe poret. Pigment intens afatgjatë i cili mund të përdoret për kontur dhe për të shtuar definim.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION GLOW ILLUMINATING F...
5057566061797 10.99
Ndiqni shkëlqimin këtë stinë të festave me sprejin për fytyrë dhe trup nga Revolution Illuminating Spray. Produkti me shumë qëllime është një produkt që duhet ta keni me doemos. Një lëng i bardhë me shkëlqim margaritarësh për një lëkurë me shkëlqim. Një sprej i hollë me grimca reflektive që do ju dhurojnë një përfundim të njomë me shkëlqim. Kapni vëmendjen e të gjithve këtë stinë me Revolution Illuminating Spray. Mënyra e përdorimit: Spërkatni në fytyrë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION GLOW ILLUMINATING F...
5057566061827 10.99
Ndiqni shkëlqimin këtë stinë të festave me sprejin për fytyrë dhe trup nga Revolution Illuminating Spray. Produkti me shumë qëllime është një produkt që duhet ta keni me doemos. Një lëng i bardhë me shkëlqim margaritarësh për një lëkurë me shkëlqim. Një sprej i hollë me grimca reflektive që do ju dhurojnë një përfundim të njomë me shkëlqim. Kapni vëmendjen e të gjithve këtë stinë me Revolution Illuminating Spray. Mënyra e përdorimit: Spërkatni në fytyrë…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION LACE BAKING POWDER ...
5057566072083 6.79
Ju kërkuat, ne dëgjuam. Duke iu përgjigjur kërkesave të klientëve, Revolution ka prezantuar 7 hije të reja të pudrave të tyre pluhur, duke na sjellur 10 hije në total për të gjitha tonet e lëkurës. Hija e re përfshin 3 hije ekzistuese, duke përfshirë: Lace, White dhe më të shiturën Luxury Banana Baking Powder. Një e preferuar për zgjatjen e qëndrueshmërisë së grimit, largimin e shkëlqimit, ndriçimin dhe ekuilibrimin e tonit të lëkurë. Kjo pudër…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION MATTE BASE FULL COV...
5057566066907 7.49
Ju kërkuat, ne dëgjuam, Matte u rikthye! Njihuni me matte tuajën të përgatitur në parajsë – Matte Base Foundation. E dizajnuar me ekipin mantra mat në mendje – pasi që jo të gjith mund të duken bukur me përfundim të njomë! Kjo pudër ofron një zgjedhje matifikuese për lëkurë të prirë nga njollat dhe yndyra, ose për ata që thjesht duan një përfundim mat. Kjo pudër me mbulim të plotë zgjat qëndrueshmërinë, përfundim mat i…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION MATTE BASE FULL COV...
5057566067102 5.99
Ju kërkuat, ne dëgjuam, Matte u rikthye! Njihuni me matte tuajën të përgatitur në parajsë – Matte Base Foundation. E dizajnuar me ekipin mantra mat në mendje – pasi që jo të gjith mund të duken bukur me përfundim të njomë! Kjo pudër ofron një zgjedhje matifikuese për lëkurë të prirë nga njollat dhe yndyra, ose për ata që thjesht duan një përfundim mat. Kjo pudër me mbulim të plotë zgjat qëndrueshmërinë, përfundim mat i…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION MATTE BASE FULL COV...
5057566066402 5.99
Ju kërkuat, ne dëgjuam, Matte u rikthye! Njihuni me matte tuajën të përgatitur në parajsë – Matte Base Foundation. E dizajnuar me ekipin mantra mat në mendje – pasi që jo të gjith mund të duken bukur me përfundim të njomë! Kjo pudër ofron një zgjedhje matifikuese për lëkurë të prirë nga njollat dhe yndyra, ose për ata që thjesht duan një përfundim mat. Kjo pudër me mbulim të plotë zgjat qëndrueshmërinë, përfundim mat i…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION MATTE BASE FULL COV...
5057566066600 5.99
Ju kërkuat, ne dëgjuam, Matte u rikthye! Njihuni me matte tuajën të përgatitur në parajsë – Matte Base Foundation. E dizajnuar me ekipin mantra mat në mendje – pasi që jo të gjith mund të duken bukur me përfundim të njomë! Kjo pudër ofron një zgjedhje matifikuese për lëkurë të prirë nga njollat dhe yndyra, ose për ata që thjesht duan një përfundim mat. Kjo pudër me mbulim të plotë zgjat qëndrueshmërinë, përfundim mat i…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION MEGA BRONZER RELOAD...
5057566079167 4.99
Guxoni me bronzerin tuaj. Një formulë e re dhe e përmisuar, më herët e njohur si “Ultra Bronzer” rikthehet më e mirë se kurr. Përfundimi mat shtresohet në një ngjyrë natyrale me qëndrueshmëri të lartë përderisa krijon konturin e përsosur, të gjitha në një madhësi të madhe kompakte që është e krijuar për një rrëshqitje të madhe. Aplikojeni në mollëza, ballë, hundë dhe mjekërr për një shkëlqim natyral si dhe për të shtuar definim. Përfundoni…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION NIACINAMIDE BLEMISH...
5057566048507 7.99
Përfitimet kryesore: Serum për largimin e njollave dhe përmisimin e poreve Ndihmon në zvoglimin e pamjes së njollave dhe poreve I formuluar me zink qetësues Revolution Skincare Blemish and Pore Refining Serum është një hero për lëkurë të prirur nga yndyra dhe njollat. Përbëhet nga 2 përbërës: Niacinamid dhe Zink, ky serum i lehtë dhe i butë ndihmon në largimin e njollave dhe në minimizimin e pamjes së poreve të gjëra. Të kombinuara, këto përbërës…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO FEATHERWEIGHT P...
5057566035620 7.49
Përdorni produkte të lehta! Një formulë krem-gell e mëndafshtë, primeri Revolution PRO Featherweight është ideal për përdorim të përditshëm. Pa yndyrë, shkrihet në lëkurë për të krijuar një përfundim sateni që zbutë shfaqjen e linjave të vogla dhe poreve. Përdoreni të vetëm për të turbulluar teksturën e lëkurës ose përdoreni para bazës së grimit dhe korrektorit.
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO FULL COVER CAMO...
5057566019286 7.49
Mbulon atë që ju dëshironi të fshihni dhe përzihet në mënyrë të përsosur. E pigmentuar dhe kremoze, pudra Revolution Pro Full Cover Camouflage krijon një mbulim të plotë për një përfundim me pamje natyrale dhe të barabartë. Aplikoni në zona të dëshiruara, ose në tërë fytyrën, dhe përzieni me anë të një brushe sintetike ose sfungjer për të mbuluar njollat, plagët dhe shenjat. E papërshkueshme nga uji, nuk transferohet si dhe me qëndrueshmëri të lartë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO FULL COVER CAMO...
5057566019347 7.49
Mbulon atë që ju dëshironi të fshihni dhe përzihet në mënyrë të përsosur. E pigmentuar dhe kremoze, pudra Revolution Pro Full Cover Camouflage krijon një mbulim të plotë për një përfundim me pamje natyrale dhe të barabartë. Aplikoni në zona të dëshiruara, ose në tërë fytyrën, dhe përzieni me anë të një brushe sintetike ose sfungjer për të mbuluar njollat, plagët dhe shenjat. E papërshkueshme nga uji, nuk transferohet si dhe me qëndrueshmëri të lartë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO FULL COVER CAMO...
5057566019378 7.49
Mbulon atë që ju dëshironi të fshihni dhe përzihet në mënyrë të përsosur. E pigmentuar dhe kremoze, pudra Revolution Pro Full Cover Camouflage krijon një mbulim të plotë për një përfundim me pamje natyrale dhe të barabartë. Aplikoni në zona të dëshiruara, ose në tërë fytyrën, dhe përzieni me anë të një brushe sintetike ose sfungjer për të mbuluar njollat, plagët dhe shenjat. E papërshkueshme nga uji, nuk transferohet si dhe me qëndrueshmëri të lartë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO FULL COVER CAMO...
5057566019163 7.49
Mbulon atë që ju dëshironi të fshihni dhe përzihet në mënyrë të përsosur. E pigmentuar dhe kremoze, pudra Revolution Pro Full Cover Camouflage krijon një mbulim të plotë për një përfundim me pamje natyrale dhe të barabartë. Aplikoni në zona të dëshiruara, ose në tërë fytyrën, dhe përzieni me anë të një brushe sintetike ose sfungjer për të mbuluar njollat, plagët dhe shenjat. E papërshkueshme nga uji, nuk transferohet si dhe me qëndrueshmëri të lartë.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO FULL COVER CAMO...
5057566019194 7.49
Mbulon atë që ju dëshironi të fshihni dhe përzihet në mënyrë të përsosur. E pigmentuar dhe kremoze, pudra Revolution Pro Full Cover Camouflage krijon një mbulim të plotë për një përfundim me pamje natyrale dhe të barabartë. Aplikoni në zona të dëshiruara, ose në tërë fytyrën, dhe përzieni me anë të një brushe sintetike ose sfungjer për të mbuluar njollat, plagët dhe shenjat. E papërshkueshme nga uji, nuk transferohet si dhe me qëndrueshmëri të lartë.…
Krahaso QUICK SHOP