OFERTA MUJORE

51%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR THONJ UV 1x11pcs...
KOD0005912112 30.29 14.99
Lovigo UV llambë e bardhë 36w x 1 copë: Më e shpejt, më e sigurt…
Krahaso QUICK SHOP
10%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8971 199.99 179.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
43%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE IGEMEI HAIR CLIPPER GM8...
6957952208050 34.99 19.99
Makina elektrike për prerjen e flokëve IGemei GM 805 Cordless përmban një motor të fuqishëm…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION DIVISION HIJE PËR S…...
KOD0005912116 6.68 4.99
Paletat tona me 15 hije të syve nga hijet e ndezura të ngrohura të neutraleve,…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PASSION HIJE PËR SY…...
KOD0005912115 6.68 4.99
Paleta përfshinë 15 hije intense, të mëndafshta dhe lehtë për t’u përzier me shkëlqim, Passion…
Krahaso QUICK SHOP
41%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR GRIM 1x7pcs (305)...
KOD0005912114 20.43 11.99
L’Oreal pudër e lëngët 305 30ml x 1 copë: Infallible Total Cover Foundation përzihet menjëher për…
Krahaso QUICK SHOP
28%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION CARNIVAL HIJE PËR S…...
KOD0005912117 15.18 10.99
Bëhuni gati për kohën e mbrëmjeve dhe festave me paletën e hijeve ultra vibrante, të…
Krahaso QUICK SHOP
41%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR GRIM 1x7pcs (306)...
KOD0005912113 20.43 11.99
L’Oreal pudër e lëngët 306 30ml x 1 copë: Infallible Total Cover Foundation përzihet menjëher për…
Krahaso QUICK SHOP
35%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO HD GET BAKED HI...
5057566011112 16.99 10.99
Një paletë e përbërë nga 15 hije të mahnitshme për një shkëlqim qiellor! Një përzierje fantastike…
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION X TAMMI TROPICAL PA...
5057566036825 11.69 8.99
Paletë me hije ekzotike me 23 ngjyra të bukur mat dhe me shkëlqim, me një…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911468 7.59 3.79
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SMALL BAG FOR MAKE-UP C...
KOD0005912111 7.99 4.99
Shtoni bukuri karriges suaj të grimit dhe lehtësoni punën tuaj me anë të kësaj çante.…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE AN GUO ER POWDER PUFF |...
6954223080285 0.89 0.74
Kjo shpuzë është krijuar pa skaje në mënyrë që të eliminohen vijat e dukshme dhe…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FACE CLEANING SPONGE | ...
6954223080230 0.89 0.74
Kjo shpuzë për pastrimin e fytyrës e pastron grimin, papastërsitë dhe vajrat e tepërta nga…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BIG BAG FOR MAKE-UP CHA...
KOD0005912110 9.99 5.99
Shtoni bukuri karriges suaj të grimit dhe lehtësoni punën tuaj me anë të kësaj çante.…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 6INCH ...
BD-130 24.99 14.99
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO THINNING SCISSORS 6INCH...
BD-150 24.99 14.99
Gërshërë për rrallimin flokëve me brisqe super të mprehta për një rrallim preciz të shpejtë…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 5.5INC...
AL-1049 4.99 3.49
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 6INCH ...
AL-1049-6 4.99 3.49
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO THINNING SCISSORS 5.5IN...
AL-1050 4.99 3.49
Gërshërë për rrallimin flokëve me brisqe super të mprehta për një rrallim preciz të shpejtë…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO THINNING SCISSORS 6INCH...
AL-1050-6 4.99 3.49
Gërshërë për rrallimin flokëve me brisqe super të mprehta për një rrallim preciz të shpejtë…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SCISSORS FOR EYEBROWS |...
KOD1000000413 0.99 0.79
Gërshërë për vetulla. Shkurtojnë qimet e gjata të vetullave, duke u dhënë atyre formë të…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO TWEEZERS FOR EYEBROWS (...
BD-230 1.49 1.29
Pincë shumë precize për heqjen e vetullave. I heq fijet e vetullave, duke i kapur…
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO HAIR CURLING IRON 1x4pc...
7252727457554 38.99 29.99
Figaro për flokë 4 në 1 Zgjedhje e 2 temperaturave LED (temperaturë me 150°), 2…
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CERAMIC HAIR STRAIGHTEN...
725272745700 19.99 15.49
Riktheni butësinë dhe shkëlqimin e flokëve tuaj me këtë drejtuese me pllaka 100% të qeramikës…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
MUSTER PAPAGAY 3000 2000W | TH...
8000836729252 24.99 19.99
Papagayo 3000 është tharësi i ri nga Müster i cili redukton ndjeshëm kohën e tharjes…
Krahaso QUICK SHOP
11%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON SET ME BRUSHA 1x5pcs...
KOD0005912118 44.95 39.99
Set me brushat më cilësore dhe më praktike për fenirim nga brendi italian Muster &…
Krahaso QUICK SHOP
35%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON STAMIKER KERATIN MASK 5...
8000836391220 11.49 7.49
Maska Stamiker Newgen me qeliza të trungut të bimës dhe keratinë. Rekomandohet veçanërisht për flokë…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON BLU HADE ZIP BLEACH 500...
8000836110920 9.99 4.99
Veprim kundër verdhëzimit. Për trajtime zbardhuese dhe shtresuese që ndërmerren në mënyrë klasike apo duke…
Krahaso QUICK SHOP
47%
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE VOLUME SHAMPOO 400m...
8412261160232 7.49 3.99
Volume Shampoo, për flokë të cilat kanë mungesë volumi. E dizajnuar për flokët më të…
Krahaso QUICK SHOP
47%
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE COLOUR SHAMPOO 400m...
8412261160249 7.49 3.99
NGJYRË E INTENSIFIKUAR Mbrojtje e ngjyrës dhe vitalitet. Mbrojtje dhe përkujdesje e flokëve të trajtuara…
Krahaso QUICK SHOP
47%
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE LISS SHAMPOO 400ml ...
8412261160270 7.49 3.99
Shamponi Liss për flokë dredha, të pakrehura dhe lëmsh. I jep flokut peshë dhe drejtim…
Krahaso QUICK SHOP
33%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON POLIPANT COMPLEX 1X12pc...
8000836151145 20.99 13.99
Kompleksi Polipant është një trajtim biologjik me qëllime të shumta të indeve të flokëve dhe…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE WATER PUMP (BLUE) PET-0...
PET-09 1.49 1.29
Spërkatës i lëngut me të cilin ju do të mundeni me lehtësi të shpërndani qoftë…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE WATER PUMP (WHITE) PET-...
PET-20 1.49 1.29
Spërkatës i lëngut me të cilin ju do të mundeni me lehtësi të shpërndani qoftë…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE HAIR SALON CUTTING CAPE...
10247 2.99 2.49
Përparëse për klient e cila mund të përdoret në salone bukurie, po ashtu dhe në…
Krahaso QUICK SHOP
15%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO FLAT NATURAL HAIR BLOND...
KOD1000000339 0.99 0.84
Lovigo – flokë me keratinë, natyrale, të cilat kanë formë të drejtë dhe janë me…
Krahaso QUICK SHOP
22%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE WHITE BEADS FOR HAIR EX...
7794922535527 4.49 3.49
Këto rruaza për zgjatje të flokëve janë pajisje madhështore për zgjatjen e tyre. Janë të…
Krahaso QUICK SHOP
32%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE IDEAL UV-LED / LED GEL...
5902560526530 18.99 12.99
Gelli i ri IDEAL UV-LED/LED – i krijuar për profesionist, gell i cili mahnit me…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE SENSUAL PERFUME NAIL O...
5902560517576 4.99 2.99
Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur. Ato do…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE SENSUAL PERFUME NAIL O...
5902560517545 4.99 2.99
Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur. Ato do…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE SENSUAL PERFUME NAIL O...
5902560517552 4.99 2.99
Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur. Ato do…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE SENSUAL PERFUME NAIL O...
5902560517569 4.99 2.99
Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur. Ato do…
Krahaso QUICK SHOP
34%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE NAIL TIP GLUE 7.5g | N...
5906720569535 1.49 0.99
Ngjitës për thonj me brushë. Siguron ngjitje të mirë të thoit artificial në bazë të…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE MAGNET FOR CAT EYE EFF...
MO3No2 2.99 2.49
Silcare Magnet rekomandohet për gellët magnetik Cat Eye nga linja Base One. Ky magnet do…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE MAGNET FOR CAT EYE EFF...
MO3No5 2.99 2.49
Silcare Magnet rekomandohet për gellët magnetik Cat Eye nga linja Base One. Ky magnet do…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE MAGNET FOR CAT EYE EFF...
MO3No7 2.99 2.49
Silcare Magnet rekomandohet për gellët magnetik Cat Eye nga linja Base One. Ky magnet do…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE MAGNET FOR CAT EYE EFF...
MO3No4 2.99 2.49
Silcare Magnet rekomandohet për gellët magnetik Cat Eye nga linja Base One. Ky magnet do…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE ARTISTO NAIL ...
5906720561775 3.49 2.49
Base One Artisto Nail Art gellët janë më të popullarizuarit në linjën Base One Color.…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE ARTISTO NAIL ...
5906720561881 3.49 2.49
Base One Artisto Nail Art gellët janë më të popullarizuarit në linjën Base One Color.…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE ARTISTO NAIL ...
5906720561768 3.49 2.49
Base One Artisto Nail Art gellët janë më të popullarizuarit në linjën Base One Color.…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE ARTISTO NAIL ...
5906720561904 3.49 2.49
Base One Artisto Nail Art gellët janë më të popullarizuarit në linjën Base One Color.…
Krahaso QUICK SHOP
19%
Krahaso QUICK SHOP
LCN RECOLUTION 2in1 BOND &...
4047816683351 18.49 14.99
LCN prezanton IT-Look “Chrome Nails”. Pigmentet e reja të LCN për një efekt-pasqyrë ekstravagante në…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE ARTISTO NAIL ...
5906720561829 3.49 2.49
Base One Artisto Nail Art gellët janë më të popullarizuarit në linjën Base One Color.…
Krahaso QUICK SHOP
29%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE BASE ONE ARTISTO NAIL ...
5906720561928 3.49 2.49
Base One Artisto Nail Art gellët janë më të popullarizuarit në linjën Base One Color.…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LADY VICTORY DECORATIVE...
6921772270597-CH 1.99 1.39
Kristale dekorative për dekorimin e thonjëve natyral apo artificial. 100% brend i ri me cilësi…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE LADY VICTORY DECORATIVE...
6921772270597 1.99 1.39
Kristale dekorative për dekorimin e thonjëve natyral apo artificial. 100% brend i ri me cilësi…
Krahaso QUICK SHOP
20%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO COLOR CHART 1X36 | KATA...
KOD1000000408 0.99 0.79
Katalog për nuanca të ndryshme të thonjve. Lehtëson klienten në dilemat e saj lidhur me…
Krahaso QUICK SHOP
36%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT NAIL WH...
KOD0005911748 69.99 44.99
Funksionaliteti i lartë e bën atë të përkryer për cilëndo sallon bukurie. E ndërtuar në…
Krahaso QUICK SHOP
11%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR ...
612 169.99 151.99
Pasqyrë profesionale me dizajn unik e cila mund të përdoret si në shtëpi poashtu edhe…
Krahaso QUICK SHOP
10%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR ...
620 159.99 143.99
Pasqyrë profesionale për sallone të bukurisë. Kjo pasqyrë i sjellë hijeshi sallonit tuaj dhe e…
Krahaso QUICK SHOP
10%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT MIRROR ...
622 199.99 179.99
Set i tavolinës dhe i pasqyres profesionale të cilat mund ti përdorni në sallone të…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
SILCARE SENSUAL PERFUME NAIL O...
5902560517583 4.99 2.99
Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur. Ato do…
Krahaso QUICK SHOP
13%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO TWEEZERS FOR EYEBROWS (...
BD-231 1.49 1.29
Pincë shumë precize për heqjen e vetullave. I heq fijet e vetullave, duke i kapur…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE COSMETIC PUFF | SHPUZË …...
6939045000208 0.99 0.74
  Kjo shpuzë është krijuar pa skaje në mënyrë që të eliminohen vijat e dukshme…
Krahaso QUICK SHOP
47%
Krahaso QUICK SHOP
EVA E-LINE FQ SHAMPOO 400ml | ...
8412261160294 7.49 3.99
Shampon për përdorim të shpesht. Përfitimet: Fuqi të madhe për mbrojtjen e lëkurës. Butësi maksimale…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254471 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253313 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
10085460 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254440 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254426 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254457 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254495 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254501 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254433 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254488 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836254419 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253351 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253320 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253306 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253344 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253337 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253740 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
10085380 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253726 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253719 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253634 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253283 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253276 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253269 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253252 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253245 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253627 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253610 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253603 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253597 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253580 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253573 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253238 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253221 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253214 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253207 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253191 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253184 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253177 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253160 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253757 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253153 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP
39%
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY ...
8000836253290 6.49 3.99
Veprim kondicionues – veti përbërëse e re që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që…
Krahaso QUICK SHOP

OFERTA JAVORE

Krahaso QUICK SHOP
ALLURE NAIL DUST COLLECTOR PIN...
6971072790622 27.99
Kompakt dhe i fuqishëm, ky aspirator për thithjen e pluhurit gjatë punës me thonj, është mjet ideal…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN SEBUM BALAN...
8000836393910 11.69
Falë dermo-pastrimit efektiv, veprimi zbutës dhe qetësues që garantohen nga kompleksi i VAJIT ORGANIK MAKADAMIA*…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ENERGISING ...
8000836393880 12.79
E formuluar për të parandaluar dhe për të kundërvepruar ndaj rënies së flokut. Me formulën…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN RESTORATIVE...
8000836393804 11.69
E zhvilluar për flokë të ngjyrosura dhe të theksuara, për të mbrojtur kundër streseve të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN PURIFYING S...
8000836393866 11.69
Një kompleks i përbërësve aktiv bazuar në VAJIN ORGANIK ROSA MOSQUETA * (*e kultivuar në…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ANTI-FRIZZ ...
8000836393682 11.69
Një shampo me veti emoliente, falë formulës së VAJIT ORGANIK NGA SUSAMI (*e kultivuar në…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ANTI-OXIDAN...
8000836393620 11.69
Shampo për të gjitha llojet e flokëve, të cilat janë subjekt i streseve të përditshme…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN DRY HAIR NU...
8000836393576 11.69
Rekomandohet për flokë të thata. Ushqen dhe hidraton fibrin e flokut, falë kombinimit të GJALPIT SHEA (e…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN REGENERATIN...
8000836393767 11.69
Me formulë të veçantë, e pasur me vitamina dhe me acide yndyrore, falë pranisë së…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN RESTORATIVE...
8000836393828 11.69
Kondicioner mbrojtës që përmban VAJ ORGANIK TË KAJSISË  (*e kultivuar në mënyrë organike), LËNG DOMATEJE,…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN DRY HAIR NU...
8000836394320 11.69
Specifikisht e formuluar për flokë të thata dhe të dehidratuara. Falë kompleksit të saj nga…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
EVERY GREEN ANTI-FRIZZ SOFTENI...
8000836393705 11.69
Kondicioner me teksturë të lehtë, sjellë veprim të butë për të kundërvepruar ndaj flokëve të…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON EVERY GREEN ANTI-OXIDAN...
8000836393668 11.69
Me kombinimin e VAJIT ORGANIK NGA SHEGA * (*e kultivuar në mënyrë organike), EKSTRAKTIT TË…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON KEIRAS DAILY USE LIGHT ...
8000836391138 7.99
Koncentrim i forcës dhe ushqimit, për flokë të buta të cilat janë me plotë shëndet.…
Krahaso QUICK SHOP
Krahaso QUICK SHOP
DIKSON AGE PROTECTION KEIRAS M...
8000836391312 7.99
Kjo maskë për flokë Active Protection vepron duke rregulluar shëndetin e flokut i cili është…
Krahaso QUICK SHOP

OFERTA E PARFUMEVE

23%
Krahaso QUICK SHOP
JOOP! MEN’S EAU DE TOILE...
3414206010423 19.49 14.99
Joop! Homme Eau de Toilette është një parfum për burra që lartëson individualitetin dhe sensualitetin…
Krahaso QUICK SHOP
32%
Krahaso QUICK SHOP
SHAKIRA NATURAL SPRAY 80ml | P...
8411061697283 36.99 24.99
Eau de toilette Shakira S është thjesht femërore dhe nuk do t’ju lejojë të ecni…
Krahaso QUICK SHOP
51%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR THONJ UV 1x11pcs...
KOD0005912112 30.29 14.99
Lovigo UV llambë e bardhë 36w x 1 copë: Më e shpejt, më e sigurt…
Krahaso QUICK SHOP
10%
Krahaso QUICK SHOP
PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR (...
8971 199.99 179.99
Karrige profesionale për sallone bukurie me rregullues hidraulik. E përshtatshme për një ambient siç janë…
Krahaso QUICK SHOP
43%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE IGEMEI HAIR CLIPPER GM8...
6957952208050 34.99 19.99
Makina elektrike për prerjen e flokëve IGemei GM 805 Cordless përmban një motor të fuqishëm…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION DIVISION HIJE PËR S…...
KOD0005912116 6.68 4.99
Paletat tona me 15 hije të syve nga hijet e ndezura të ngrohura të neutraleve,…
Krahaso QUICK SHOP
25%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PASSION HIJE PËR SY…...
KOD0005912115 6.68 4.99
Paleta përfshinë 15 hije intense, të mëndafshta dhe lehtë për t’u përzier me shkëlqim, Passion…
Krahaso QUICK SHOP
41%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR GRIM 1x7pcs (305)...
KOD0005912114 20.43 11.99
L’Oreal pudër e lëngët 305 30ml x 1 copë: Infallible Total Cover Foundation përzihet menjëher për…
Krahaso QUICK SHOP
28%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION CARNIVAL HIJE PËR S…...
KOD0005912117 15.18 10.99
Bëhuni gati për kohën e mbrëmjeve dhe festave me paletën e hijeve ultra vibrante, të…
Krahaso QUICK SHOP
41%
Krahaso QUICK SHOP
SET PËR GRIM 1x7pcs (306)...
KOD0005912113 20.43 11.99
L’Oreal pudër e lëngët 306 30ml x 1 copë: Infallible Total Cover Foundation përzihet menjëher për…
Krahaso QUICK SHOP
35%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION PRO HD GET BAKED HI...
5057566011112 16.99 10.99
Një paletë e përbërë nga 15 hije të mahnitshme për një shkëlqim qiellor! Një përzierje fantastike…
Krahaso QUICK SHOP
23%
Krahaso QUICK SHOP
REVOLUTION X TAMMI TROPICAL PA...
5057566036825 11.69 8.99
Paletë me hije ekzotike me 23 ngjyra të bukur mat dhe me shkëlqim, me një…
Krahaso QUICK SHOP
50%
Krahaso QUICK SHOP
FACE NICOBAGGIO PROFESSIONAL M...
KOD0005911468 7.59 3.79
Krahaso QUICK SHOP
38%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE SMALL BAG FOR MAKE-UP C...
KOD0005912111 7.99 4.99
Shtoni bukuri karriges suaj të grimit dhe lehtësoni punën tuaj me anë të kësaj çante.…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE AN GUO ER POWDER PUFF |...
6954223080285 0.89 0.74
Kjo shpuzë është krijuar pa skaje në mënyrë që të eliminohen vijat e dukshme dhe…
Krahaso QUICK SHOP
17%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE FACE CLEANING SPONGE | ...
6954223080230 0.89 0.74
Kjo shpuzë për pastrimin e fytyrës e pastron grimin, papastërsitë dhe vajrat e tepërta nga…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
ALLURE BIG BAG FOR MAKE-UP CHA...
KOD0005912110 9.99 5.99
Shtoni bukuri karriges suaj të grimit dhe lehtësoni punën tuaj me anë të kësaj çante.…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 6INCH ...
BD-130 24.99 14.99
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të…
Krahaso QUICK SHOP
40%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO THINNING SCISSORS 6INCH...
BD-150 24.99 14.99
Gërshërë për rrallimin flokëve me brisqe super të mprehta për një rrallim preciz të shpejtë…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 5.5INC...
AL-1049 4.99 3.49
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të…
Krahaso QUICK SHOP
30%
Krahaso QUICK SHOP
LOVIGO CUTTING SCISSORS 6INCH ...
AL-1049-6 4.99 3.49
Gërshërë për prerje të flokëve me brisqe super të mprehta për një prerje precize të…
Krahaso QUICK SHOP